• MC-TR.COM | TEMA GÜNCELLEMESİ (V3.5 YOLDA!)
    02.08.2022 Genel Bildirgesi doğrultusunda forumumuza yepyeni karanlık ve aydınlık temalar eklenmiştir. Ayrıca siz değerli üyelerimizin kullanımına iki yeni özel sayfa sunulmuştur. Daha detaylı bilgi için buraya tıklayabilirsiniz. Ayrıca Discord sunucumuzda başlattığımız 2 adet Minepass çekilişine katılmayı unutmayın, Discord sunucumuza katılmak için buraya tıklayabilirsiniz.

TAB'da, NameTagEdit Kullanamıyorum.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Wanleast

Odunlara Vur Vur Vur!
Elmaslar
5
Puanlar
0
Arkadaşlar Ben TitleManager Pluginin Kullanıyorum, Sunucumdaki Oyuncuların Prefixlerinin Tabda Gözükmesini İstiyorum, Bunun İçin NameTagEdit Pluginini Kurdum, NameTagEdit'i Düzenledikten Sonra Reload Atınca "[MVdWPlaceholderAPI] Unable to replace placeholders. No MVdW P laceholder plugin found!" Diye Bi Hata Çıkıyor, Bende MVdWPlaceholderAPI 'yi İndirdim Plugins Attım Fakat Sunucu Başlatınca Plugin Kurulmuyor Sadece Jarı Duruyor Yani İşlevselliği Yok Ne Yapmam Gerek?

Ayrıca NameTagEdit Plugini Çalışmıyorsa Diye Başka Bi Aynı İşlevselli Plugin Yükledim Bu Normal Çalışıyor Chata Yazı Yazdığım Anda Tabdan Prefix Kayboluyor.

Joka

numb.
Elmaslar
603
Puanlar
11.945
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş veya Kayıt Ol to view quote content!
Hocam, nte'nin mvdw ile bir alakası yok diye biliyorum. Tab prefixini ayarladıktan sonra gereken yetkileri gruplara verdiniz mi? Verdiyseniz hangi versiyonu kullanıyorsunuz?(Yani son versiyon mu?)

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Joka

numb.
Elmaslar
603
Puanlar
11.945
Hocam, en iyisi AnimatedNames pluginine geçin. Nametagedit stabil değil. Böyle sorunlar çok çıkıyor.

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Erdem Uysal

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
1
Puanlar
6.225
Dostum yalan yanlış bilgiler vermeyin adama! şimdi dostum essentials'a gir config.yml'ye gir ordan change-displayname: false dir bunu true yap.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı