Sol Reklam

Çözüldü Sw yi başlattığımda hata Oluşuyor

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Ergün4

Birisi mi Spawnlandı?

Discord:

Auraxx#0055

Elmaslar
0
Puanlar
1.190
Yer
turkey
Minecraft
shawnee_5
Vds serveri java 16 ile başlatıyorum ve herhangi bir uyarı gelmeden tak diye pause oluyor bende bunu vdsi aldığım yere sordum doğru düzgün cevap alamadım ama burada alırım diye düşünüyorum

Ekler

• resim_2022-12-03_084958954.png
    resim_2022-12-03_084958954.png
    103,3 KB · Görünt.: 71
S

Silinen üye 157985

Ziyaretçi
Kod:
@echo off
 title Survival
:start
echo Minecraft sunucusu aktif ediliyor...
java -Xmx6G -Xms1G -XX:+UseG1GC -XX:+ParallelRefProcEnabled -XX:MaxGCPauseMillis=200 -XX:+UnlockExperimentalVMOptions -XX:+DisableExplicitGC -XX:+AlwaysPreTouch -XX:G1NewSizePercent=30 -XX:G1MaxNewSizePercent=40 -XX:G1HeapRegionSize=8M -XX:G1ReservePercent=20 -XX:G1HeapWastePercent=5 -XX:G1MixedGCCountTarget=4 -XX:InitiatingHeapOccupancyPercent=15 -XX:G1MixedGCLiveThresholdPercent=90 -XX:G1RSetUpdatingPauseTimePercent=5 -XX:SurvivorRatio=32 -XX:+PerfDisableSharedMem -Duser.language=en -Duser.region=EN -Dfile.encoding=UTF-8 -XX:MaxTenuringThreshold=1 -Dusing.aikars.flags=https://mcflags.emc.gs -Daikars.new.flags=true -jar paper.jar nogui
:: Buradan asagisini, sunucunuzun stop edildiginde tekrar baslatilmamasini istiyorsaniz silebilirsiniz
echo Sunucu kapatildi. Yeniden aktif edilmesini istemiyorsaniz pencereyi kapatin
echo (10 saniye sonra aktif edilecek)
timeout 10 > nul
goto start

Bu başlat kodunu dener misiniz?

Ergün4

Birisi mi Spawnlandı?

Discord:

Auraxx#0055

Elmaslar
0
Puanlar
1.190
Yer
turkey
Minecraft
shawnee_5
Kod:
@echo off
 title Survival
:start
echo Minecraft sunucusu aktif ediliyor...
java -Xmx6G -Xms1G -XX:+UseG1GC -XX:+ParallelRefProcEnabled -XX:MaxGCPauseMillis=200 -XX:+UnlockExperimentalVMOptions -XX:+DisableExplicitGC -XX:+AlwaysPreTouch -XX:G1NewSizePercent=30 -XX:G1MaxNewSizePercent=40 -XX:G1HeapRegionSize=8M -XX:G1ReservePercent=20 -XX:G1HeapWastePercent=5 -XX:G1MixedGCCountTarget=4 -XX:InitiatingHeapOccupancyPercent=15 -XX:G1MixedGCLiveThresholdPercent=90 -XX:G1RSetUpdatingPauseTimePercent=5 -XX:SurvivorRatio=32 -XX:+PerfDisableSharedMem -Duser.language=en -Duser.region=EN -Dfile.encoding=UTF-8 -XX:MaxTenuringThreshold=1 -Dusing.aikars.flags=https://mcflags.emc.gs -Daikars.new.flags=true -jar paper.jar nogui
:: Buradan asagisini, sunucunuzun stop edildiginde tekrar baslatilmamasini istiyorsaniz silebilirsiniz
echo Sunucu kapatildi. Yeniden aktif edilmesini istemiyorsaniz pencereyi kapatin
echo (10 saniye sonra aktif edilecek)
timeout 10 > nul
goto start

Bu başlat kodunu dener misiniz?
Malesef olmadı

S

Silinen üye 157985

Ziyaretçi

Ergün4

Birisi mi Spawnlandı?

Discord:

Auraxx#0055

Elmaslar
0
Puanlar
1.190
Yer
turkey
Minecraft
shawnee_5
S

Silinen üye 157985

Ziyaretçi

xMadzzy

Quezly Teams
Ekip Yöneticisi
Premium
Quezly

Discord:

xmadzzy

Elmaslar
660
Puanlar
3.305
Yer
Türkiye
Discord İzni
Minecraft
xMadzzy_yt
Vds serveri java 16 ile başlatıyorum ve herhangi bir uyarı gelmeden tak diye pause oluyor bende bunu vdsi aldığım yere sordum doğru düzgün cevap alamadım ama burada alırım diye düşünüyorum
Önceden Açmış Olduğum Konuya göz atabilirsiniz. Sizlere yardımcı olucaktır. Tıkla

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı