Sol Reklam
Sağ Reklam

SURVIVAL'DA KALEMİZE BAŞLADIK - ROYAL CRAFT SURVİVAL - BÖLÜM 2

Minezoid

oyna.minezoid.com

Discord:

Minezoid#4994

Elmaslar
1.020
Puanlar
13.735
Yer
Minezoid Network

Aleste

Play.RoyalCraftTR.com

Discord:

Aleste#4670

Elmaslar
34
Puanlar
0
Yer
İstanbul
Minecraft
Aleste70
Güzel video olmuş survival pek oynamıyorum ama sardı bende girip oynayacağım ehehe

S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi

Survival kategorisinde olan bu sunucunuz sanırım Skyblock sunucunuz gibi çok tuttu. Yakın zaman içerisinde ziyarete geleceğim.

Nikto

.
Elmaslar
1.099
Puanlar
0
Farklı konular yerine tek konuda videoları paylaşmanız daha iyi olabilir.

Minezoid

oyna.minezoid.com

Discord:

Minezoid#4994

Elmaslar
1.020
Puanlar
13.735
Yer
Minezoid Network
Güzel video olmuş survival pek oynamıyorum ama sardı bende girip oynayacağım ehehe

Survival kategorisinde olan bu sunucunuz sanırım Skyblock sunucunuz gibi çok tuttu. Yakın zaman içerisinde ziyarete geleceğim.

Daha doğru düzgün tanıtım yapılmadı tuttuğu söylenemez spawn haritası değişecek özellikler vs eklenicek daha çok işi var onun yani tam hazır değil
Farklı konular yerine tek konuda videoları paylaşmanız daha iyi olabilir.

Aynı olmayan videoları neden aynı konuya atayım

S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi

Daha doğru düzgün tanıtım yapılmadı tuttuğu söylenemez spawn haritası değişecek özellikler vs eklenicek daha çok işi var onun yani tam hazır değil

Açtığın konular "Spam" olarak sayılabilir. Bu yüzden aynı çatı altında toplaman daha doğru olacaktır.

Nikto

.
Elmaslar
1.099
Puanlar
0

Demek istediğim o değil. RoyalCraft Videoları adı altında bir konu açıp hepsini oraya toplaman daha sağlıklı olacaktır.

Minezoid

oyna.minezoid.com

Discord:

Minezoid#4994

Elmaslar
1.020
Puanlar
13.735
Yer
Minezoid Network

Açtığın konular "Spam" olarak sayılabilir. Bu yüzden aynı çatı altında toplaman daha doğru olacaktır.
Spamlık bişe yok kategorileri aynı değil hepsine ayrı ayrı konu açmadım zaten ama dediğin gibi bir uygulama yapılacağını düşündüğüm için 4 tane açıp bıraktım

S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi

Demek istediğim o değil. RoyalCraft Videoları adı altında bir konu açıp hepsini oraya toplaman daha sağlıklı olacaktır.

Bu arada tekrar olarak konu açmanıza gerek yok. Arkadaşın dediği konuya videoları ekleyin. Eklediğiniz zaman güncel atarsınız.

Minezoid

oyna.minezoid.com

Discord:

Minezoid#4994

Elmaslar
1.020
Puanlar
13.735
Yer
Minezoid Network
Olabilir mantıklı teşekkürler Youtube video paylaşım yeri kurallarında böyle bir belirtme yok her video için ayrı konu açmanın yasak olduğu söylenmemiş eskiden de böyle açıyorduk sıkıntı olmuyordu olacağını sanmıyorum

Nikto

.
Elmaslar
1.099
Puanlar
0
Olabilir mantıklı teşekkürler Youtube video paylaşım yeri kurallarında böyle bir belirtme yok her video için ayrı konu açmanın yasak olduğu söylenmemiş eskiden de böyle açıyorduk sıkıntı olmuyordu olacağını sanmıyorum
Yasak değil ancak yeni konuların tamamen bu videolarla dolması insanları rahatsız edebilir.

Minezoid

oyna.minezoid.com

Discord:

Minezoid#4994

Elmaslar
1.020
Puanlar
13.735
Yer
Minezoid Network
Yasak değil ancak yeni konuların tamamen bu videolarla dolması insanları rahatsız edebilir.
İnsanları değil de bazı kişileri rahatsız etmiş olabilirim onun dışında aktif kullanılan bir yer değil teşekkürler konuyu uzatmak istemiyorum.

Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı