Sol Reklam

Survival Sunucumda lag sorunu

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

MericAytas

Koydum Çalışma Masasını

Discord:

Mevica#6191

Elmaslar
14
Puanlar
0
Yer
Bursa
Minecraft
MericAytas
Öncelikle selamın aleyküm arkadaşlar arkadaşlarımla oynamak için 2 gblık bir survival sunucusu açtım tamamen modsuz sadece vanilla 1.15.2 ama gün geçtikçe lag arttı bunu önlemek için itemclear veya daha değişik bir script önerir misiniz ?

T5N4_

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi

Discord:

TunaM#3016

Elmaslar
9
Puanlar
0
Sunucuyu aldığın Host şirketine optimizasyon yapmanı öneririm. Vanilla sunucusunda Skript çalıştırmazsın bu arada.

EpikLava

Developer/oyna.epiklava.com
Elmaslar
419
Puanlar
8.735
Öncelikle selamın aleyküm arkadaşlar arkadaşlarımla oynamak için 2 gblık bir survival sunucusu açtım tamamen modsuz sadece vanilla 1.15.2 ama gün geçtikçe lag arttı bunu önlemek için itemclear veya daha değişik bir script önerir misiniz ?
Vds kaynaklıdır vanillada kasmaz 4gb ram en az versen yeter

MericAytas

Koydum Çalışma Masasını

Discord:

Mevica#6191

Elmaslar
14
Puanlar
0
Yer
Bursa
Minecraft
MericAytas
peki ya 2 gb ramlik sunucuda kasar mı ?

S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi

TPS değerlerinizi atar mısınız? Daha da doğrusu verisini alıp buraya gönderirseniz iyi olur. ( Yanlış kategoriye açılmış. )

Puncher

Bilmem halla yaşıyorum galiba.

Discord:

asrınn.abakhann#3550

Elmaslar
491
Puanlar
7.065
Şimdi TPS Değerleri neler ? ve konu yanlış yere açılmış ve oyuna kaç gb ram verdiniz ? ve İşlemciniz ney hosting vs herşeyi belirtmeniz gerekiyor eklenti varmı vs vs vs

MericAytas

Koydum Çalışma Masasını

Discord:

Mevica#6191

Elmaslar
14
Puanlar
0
Yer
Bursa
Minecraft
MericAytas
Şimdi TPS Değerleri neler ? ve konu yanlış yere açılmış ve oyuna kaç gb ram verdiniz ? ve İşlemciniz ney hosting vs herşeyi belirtmeniz gerekiyor eklenti varmı vs vs vs
TPS değerine nerden bakacağım sunucu survival hiçbir eklenti yok 0dan kurduk batihost 2 gb premium paketlerden

TPS değerlerinizi atar mısınız? Daha da doğrusu verisini alıp buraya gönderirseniz iyi olur. ( Yanlış kategoriye açılmış. )

' Tworst QUIET

Tüm etkili insanlar, cesur bir hayat yaşarlar

Discord:

Tworst#0001

Elmaslar
47
Puanlar
1.145
Minecraft
Bıraktı
Eğer Plugini Fazla olan bi paket kullanıyosan ondan kaynaklıdır yada tps düşüyordur aldığın hosta destek aç ilgilenecektir

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı