Sol Reklam
Sağ Reklam

RebornCraft

play.RebornCraft.pw
Sunucu Sahibi

Discord:

poyrazoglu

Elmaslar
91
Puanlar
13.920
Minecraft
PoyrazOglu
Minecraft Sunucu IP Adresi
play.reborncraft.pw
Sunucu Sürümü
1.20.4
Sunucu Slotu
5000
Sunucu Türü
Survival
Zorluk Seviyesi
Emek

play.reborncraft.pw
mc.reborncraft.pw
oyna.reborncraft.pw
reborncraft.pw

minecraft survival server
minecraft survival sunucusu
minecraft survival
survival sunucusu
survival server
survival sunucu
survival sunucular
survival server
survival serverler
survival atlas
reborncraft survival atlas

Bu sıkıcı günlerde Minecraft oynayabilecek, arkadaşlarında eğlenebilecek bir survival server, survival sunucu mu arıyorsun? İddia ediyoruz Minecraft survival sunucular, minecraft survival serverler arasında en iyilerden biri biziz. RebornCraft sunucuları tam da sana göre, kesintisiz yaklaşık 1 yıldır açık olan RebornCraft sunucuları her geçen gün büyümeye ve kendini geliştirmeye devam ediyor. RebornCraft ekibi olarak sizlerin keyif alabileceği, emeklerinizin hiçe gitmeyeceği, kaliteli bir oyun deneyimi için elimizden geleni yaptık, yapmaya da devam ediyoruz. Bu kaliteli deneyimde ilgili ve adaletli yetkili ekibimiz ile sizlere tam destek vermekteyiz. Yenilikçi oyun modlarımızla eğlenceye, özlediğin minecraft zevkini doruklarına kadar yaşayabilirsiniz. Gelişmiş özel eklentileri ve her oyun moduna özel kodlanan eklentiler diğer oyun modlarını bir birinden ayrı kılıyor. Bu süreçte her zaman kendimizi geliştirmek amacıyla saygı çerçevesinde olan bütün eleştirileri göz önünde bulunduruyoruz. Oyuncularımızın önerilerine ve fikirlerine her daim önem veriyoruz. Önümüzdeki süreçte kendimizi olduğumuz konumdan daha üst bir konumda görüyoruz. Üzerinde çalıştığımız projeler doğrultusunda kendimize güveniyoruz. Hadi gelin, 1.16.5 minecraft survival server, minecraft survival sunucu deneyimini hep birlikte tadalım.​

Son düzenleme:

YunusKoc

Koydum Çalışma Masasını

Discord:

Yunus Koç#0606

Elmaslar
47
Puanlar
6.560
Yer
Ankara
Minecraft
YunusKoc
Bol ticaretin,bol sistemli bir oyun modu olmuş oynamaya değer.Bu arada uyarı geçeyim bağımlılık yapar?

X

xxAlac

Ziyaretçi
Başarılı bir sunucu, doğum günün kutlu olsun reborncraft!

Deleted User 131734

Nerelerdesin Be Zümrüt?
Elmaslar
422
Puanlar
4.075
Yer
Avusturya
Daha 3-4 ay önce 1 yaşına girmemişmiydi RebornCraft

Emre

LEOLAND GAMES

Discord:

EmreAurora

Elmaslar
101
Puanlar
13.810
Yer
Cupertino
Minecraft
EmreeU
reborncraft bu güne kadar oynadığım en kaliteli sunuculardan
keşke survival'e girdiğimde creeper'ın yanında doğmasaydım :(

pwd

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
-4
Puanlar
1.500
Sunucunuz cidden kaliteli gözüküyor, bi ara göz atacağım çok merak ettim.

Shozem

Bir Kömür Göründü Kaptanım!

Discord:

Shozem#5639

Elmaslar
78
Puanlar
6.770
Yer
Felsefeci
Minecraft
Shozem
poyraz yapiyor bu işide, veri merkezi yada hosting değiştirmesi gerek

Erisos

Yurtta Sulh Cihanda Sulh

Discord:

Erisos

Elmaslar
88
Puanlar
4.430
Yer
İstanbul, Adana'nın Elçisi
Minecraft
Erisos

Auze

Bir Kömür Göründü Kaptanım!

Discord:

Auze01

Elmaslar
43
Puanlar
295
Yer
Kocaeli
Minecraft
Auze
Sonunda güzel bişey çıkcak gibi

ArdaSlnr

Demir Cevheri Gibiyim
Elmaslar
44
Puanlar
3.880
Minecraft
ardaaslaner0
Sunucuya giriş yaptım. Scoreboard yok bu bana göre büyük bir eksiklik. Yani istatistiğimizin elimizin kenarında durması gerektiğini düşünüyorum. Teslimat ve savaş bileti daha gelmemiş npcye tıklayınca yakında diyor fakat savaş biletinin spoileri paylaşılmıştı bu da büyük bir eksiklik. Dışında chatta yazışma varken tab basınca tab buga giriyor ve chat öne çıkıyor yazılar birbirlerine kayıyor böyle bir hata var. Dışında açılışa göre idare eder ama eski atlası arattı diyebilirim zira diğer atlas açıldığında içerisinde daha çok sistem barındırıyordu. Texturepack tasarımları güzel ama npc hologramları biraz itici olmuş. Kasalar güzel ama dediğim gibi hologramlar kötü. Başka spawn bana çok boş kalmış gibi geldi sistemler açılışa göre çok az yani eski atlası arattı ilk açılışta. Güncellemeler ile güzel bir yere gelinebilir ama eksikler ve kötü yanları bulunuyor. Düzeltilmesi gereken şeyler elbette var ilk açılış ama hızla fixlenmesi lazım Rebornsky gibi 3-4 ayda bir güncelleme atılmamalı her hafta bug fix veya sistem güncellemesi atılmalı. Kısacası sunucu aktif tutulmalı. Sunucuyu gezdiğimde gördüğüm şeyler bunlar düzeltilirse eski atlası aratmayacağını hatta daha iyi olacağını düşünüyorum. Başarılar.

asvk

Örümcek Hoşt!

Discord:

ilovemaju

Elmaslar
236
Puanlar
1.805
Yer
Sivas
Minecraft
ILoveMaju09
Bazı Değişiklikler İle Oyun Deneyimine Azda Olsa Etki Yaratılmış Umarım Dahada İyileri Gelir Başarıllar <3

AmiralCraft

Demir Cevheri Gibiyim

Discord:

Palasu

Elmaslar
41
Puanlar
280
Yer
Malatya
Minecraft
Palas4
Konu tasarımı hoş olmuş.Oyunu oynama zamanım oldu.Sunucu özgün eklentiler var.Az da olsa eski popülerliğini kazandığı düşünüyorum.

DarthStrafe

McaStudios Minecraft Hizmetleri
Editör
MinePass
McaStudios

Discord:

darthstrafe

Elmaslar
82
Puanlar
345
Yer
İstanbul
Minecraft
DarthStrafe
Yılların eskitemediği tek sunucu, RebornCraft! Konu tasarımı, haritalar ve sistemler hepsi birbirinden muazzam başarılarınızın devamını diliyorum <3

Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı