Sol Reklam
  • MC-TR 4.0 Güncellemesi: Yeni Tema
    4 yılın ardından artık yeni temaya merhaba diyelim mi? Forumumuzun yeni teması nihayet yayında! Uzun süredir üzerinde çalıştığımız ve sizin geri bildirimlerinizle şekillendirdiğimiz bu yeni tema, forum deneyiminizi tamamen yenileyecek. Modern ve şık tasarımıyla göz alıcı bir deneyim sunmayı hedefleyen bu tema, forumda geçirdiğiniz zamanı daha keyifli ve verimli hale getirecek. 4.0'a geçmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Çözüldü Survival mı ? Faction mu ?

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Unknownloce
  • Başlangıç Tarihi Başlangıç Tarihi

Hangisi Olsun ?

• Survival

Oylar: 0 0,0%
  • Faction

Oylar: 2 50,0%
  • OPFaction

Oylar: 2 50,0%

• Oy Verenler
    4
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
U

Unknownloce

Ziyaretçi
logo-yilbasi.png

Selam MC-TR Ailesi Kısa Zamanda Server Açmayı Düşünüyorum.
MAPlar Ve Plugin Paketim Hazır Çok Dehşet Özellikler Var Fakat Hangisi Olsun Karar Veremiyorum.
Sizde İstediğim Oylamaya Katılmanız Kısa Zamanda Yetkili Başvuru Formu Açaçağım.
Sunucu 5GB Olup 100Slot Olacaktır.
SİZCE OPFaction mu ? Faction mu ? Survival mı ?

(İlerde MiniGames'lerde Eklenecektir)

OpFaction yap para kazan xD

Survival fazla tutmuyor, önerim faction

Survival fazla tutmuyor, önerim faction

op faction yap edit maden falan ekle reklam yap orda şurda burda falan zaten +20 kazanırsın birde burda reklam versen bildirim reklamı zaten +20 çekecektir ardından mini games eklersin

Aslında faction sunucularında lapis veya edit falan olmuyor bir adet orman oluyor orada klan oluşturulup kasılıyor. Bizdekinlere bak bide faction bitti hadi lapisde bitti iyice saçmaadılar sonra edit eklediler sonra bide op çıkardılar factoon ttadı,tuzu hiç oynanıcak şekile degil aynı şekilde skyblock içinde geçerli...

OP-Factons bence daha iyi.

OpFactions mu? hocam Op oyunların olduğu sunucu açacaksanız çok sıkıcı olur neden diye sorarsanız cevabım şu op sunucularda yani daha kolay kasılıyorsunuz örnek veriyorum 10 dakikada 4 stack dia block veriyor çok zengin oldunuz farzı misal yani bir emeğiniz yok ve sıkıcı oluyor bence en iyisi benim şuan hazırladığım gibi Faction yap :D

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Yukarı