Sol Reklam
Sağ Reklam

Survival games hatasi

esgeresgerov2005

Bir Kömür Göründü Kaptanım!

Discord:

xFearLess#8381

Elmaslar
12
Puanlar
0
Yer
Azerbaijan
Minecraft
FearLessPvP
ben sg serveri kuracaktimda ama hata oldu herseyi yaptim harita yukledim haritada spawnlari yaptim hersey hazir ama bi tek chest sorunu var nasil yani desreniz soyle ben survival games pluginin icindeki chest.yml dosyasini ayarliyom sw e geliyom reload aiyom ama yine olmuyor tekrar tekrar denedim calismiyor sorunun cozumunu bilen varsa yazsin lutfen

YunusB3Y

Sevgiler, Saygılar Blaze Bey

Discord:

@๖̶̶̶ۣۣۜۜ͜ζ͜͡ GamingPro#5857

Elmaslar
316
Puanlar
0
Minecraft
YunsBEY
Editlediğin chest.yml yi at Bi bakalım.

Büyük ihtimal '' hatasıdır.

esgeresgerov2005

Discord:

xFearLess#8381

Elmaslar
12
Puanlar
0
Yer
Azerbaijan
Minecraft
FearLessPvP
aga buda bence hata olmaz ya ama yinede bak bide aga hata olursa duzeldib atarmisin

Ekler

• chest.yml
    1,4 KB · Görünt.: 251

Fedsy

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi

Discord:

Fedsy#8464

Elmaslar
4
Puanlar
1.960
Minecraft
Fedsy
Gördüğüme Hatan Şu : Example '267:50 : 1 : enchant:DAMAGE_ALL:2 : name:&4GOD SWORD : lore:&b its a cool sword!' Diyor Yani ;

'267:50: 1 : enchant:DAMAGE_ALL:2 : name : &l&4KRALIN KILICI : lore&l&b Artık Sen Bir Kralsin!'

Böyle Yaptığın Zaman Olacaktır.

Son düzenleme:

FurKqnTR

FURKAN

Discord:

Furkqn

Elmaslar
162
Puanlar
14.375
Minecraft
Furkqn
Gördüğüme Hatan Şu : Example '267:50 : 1 : enchant:DAMAGE_ALL:2 : name:&4GOD SWORD : lore:&b its a cool sword!' Diyor Yani ;

'267:50: 1 : enchant:AMAGE_ALL:2 : name : &l&4KRALIN KILICI : lore&l&b Artık Sen Bir Kralsin!'

Böyle Yaptığın Zaman Olacaktır.
Bununla hiçbir alakası yok. hata orda değil orada olan şey plugini sıfırdan kurunca direk oluşan örnek cümleler. onu türkçe yapınca bişi deişmez. Ayrıca o # anlamına bak derim ;)

Son düzenleme:

Fedsy

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi

Discord:

Fedsy#8464

Elmaslar
4
Puanlar
1.960
Minecraft
Fedsy
Bununla hiçbir alakası yok. hata orda değil orada olan şey plugini sıfırdan kurunca direk oluşan örnek cümleler. onu türkçe yapınca bişi deişmez. Ayrıca o # anlamına bak derim ;)

Öyle Göz Kırpmayla Hava Attığını mı Sanıyosun? Plugini Tekrar Kursada Aynı Hatayı Alır. Türkçe Bilerek Yazdım Öyle Kullanıp Denesin Diye. Ayrıca Example Diye Örnek Cümle Var. Ona Uygun Yaparsa Olur Diye de Kod Attım Fazla Akıllısın Bu Foruma Ama Javaya Değil de C# - C++ - Node.js Beklerim.

esgeresgerov2005

Discord:

xFearLess#8381

Elmaslar
12
Puanlar
0
Yer
Azerbaijan
Minecraft
FearLessPvP
sorun hala cozulmedi

Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı