Sol Reklam

Survival bir sunucuda sıfırdan oyuna başlayıp benimle video çekecek arkadaş arıyorum.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Hydref

Yay Yok, İskelet Yok

Discord:

KEREM#7856

Elmaslar
107
Puanlar
4.320
Minecraft
HydrefYT
Mikrofonu düzgün ses çıkaran cızırtısı olmayan bir arkadaş arıyorum.Bir sunucuya gireceğiz ve video serisi yapacağız.Benim kafamda Craftrise veya Titanyum var.Gelmek isteyenler discord adresimden ekleyebilirler.

buyur3381

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi

Discord:

berat3381

Elmaslar
10
Puanlar
1.170
Minecraft
arda3381
Mikrofonu düzgün ses çıkaran cızırtısı olmayan bir arkadaş arıyorum.Bir sunucuya gireceğiz ve video serisi yapacağız.Benim kafamda Craftrise veya Titanyum var.Gelmek isteyenler discord adresimden ekleyebilirler.
tit te oynamak artık imkansız maden yok bişey yok sunucuda loot lanmamış yer yok sunucu anarşiye dönmüş kısacası baştan başlamak ciddi bir eziyet ben bırakmıştım cok bi itemim yok ama ona ragmen cok sıktı kasılmıyo yarım saatir kazıyorum 1 elmas yok her yer loot lanmış dancınlar onlar bunlar bence daha kücük sunuculara git

Hydref

Yay Yok, İskelet Yok

Discord:

KEREM#7856

Elmaslar
107
Puanlar
4.320
Minecraft
HydrefYT
tit te oynamak artık imkansız maden yok bişey yok sunucuda loot lanmamış yer yok sunucu anarşiye dönmüş kısacası baştan başlamak ciddi bir eziyet ben bırakmıştım cok bi itemim yok ama ona ragmen cok sıktı kasılmıyo yarım saatir kazıyorum 1 elmas yok her yer loot lanmış dancınlar onlar bunlar bence daha kücük sunuculara git
beraber oynayacaksak gideriz brom istediğin gitmek olsun :D

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı