Sol Reklam
Sağ Reklam

Tanıtım Surgeon Simulator 2'nin Çıkış Tarihi Açıklandı!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Sensei ''C''

Pixel Arter and Pixel Animator.

Discord:

Sensei#7806

Elmaslar
574
Puanlar
8.420
Yer
Adana
Minecraft
SenseiMC
bandicam 2020-07-22 07-50-02-456.jpg

Bir Ameliyat Simulator Oyun Serisi
Ve bu oyunun ikincisinin çıkış tarihi belli oldu!

Normale böyle simülatör oyunlarına alışık değilizdir. Simülatör oyunları genellikle araba, kamyon, çiftçilik gibi oyunlardan oluşur. Arada böyle oyunlarda çıkmaz değil. Peki bu değişik simülatör oyununun ne zaman çıkacağını benimle beraber incelemek ister misin?

Bu güzel oyun ne zaman çıkacak?
Bossa Studios adlı oyun geliştiricilerinin Unity oyun motoruyla yaptığı ayrıca 2013 yılında piyasaya sürülen bir ameliyat simülasyonudur ve oyun ciddi derecede beğeni almıştı. Oyunculara balta, neşter ve buldukları diğer değişik ameliyat aletleriyle canları nasıl ameliyat yapmak isterse yapabiliyor. Bazı organları istediğimiz gibi ameliyat edebildiğimiz bu ilgi çekici ameliyat simülasyon oyunu, günümüzden 7 yıl sonra ise ikici oyununu piyasa sürmeye hazırlanıyor. Surgeon Simulator 2 çıkış tarihi Bossa Studios tarafından 27 Ağustos 2020 olarak bizlere belirtildi. Epic Games Store üzerinden PC'ye çıkış gerçekleştirecek bu oyun, ön sipariş veren oyunculara kapalı beta imkanı verecek. 7-9 Ağustos günlerinde olacak kapalı beta ile oyuncular yeni oyun modları normal oyunculardan daha önce deneme imkanına erişecek. Son zamanlarda Epic Games Store gerçekten iyi işler çıkartıyor.

amalyat.jpg

İlk Oyuna Göre Ne Gibi Değişikler Olacak?

Kullanıcılar serinin ilk oyununa göre ameliyat yapacakları yerleri istediği gibi düzenleme imkanına sahip olacak. İster tek kişilik, isterseniz bazı arkadaşlarınızla online olarak oynayabileceğiniz bu güzel simülasyon oyununda seviye editörü sayesinde isterseniz bir dönercide, isterseniz iş merkezinde hastanızı ameliyat etme imkanına sahip olabileceksiniz. Oyunun fiyatında ise iki farklı fiyatlandırma seçeneği mevcut. Epic Games Store platformundan satın alabileceğiniz oyunun normal sürümü 39 , deluxe sürümü ise 69 TL ile dijital platformlarda satılacak. Oyunun deluxe sürümüne sahip oyuncular beta sürümüne üye olabilme imkanına erişebilecek ve bunun sayesinde çıkış tarihinden önce bu güzel oyunu oynama şansına erişebilecek. Yanında ise bazı kostüm paketleri verilecek.

Son düzenleme:
S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi

Zamanında Enes Batur abimizin videolarını izlerken bu oyun serisini çok severdim. Tabii, şimdi 2. serisinin gelmesi de beni hüzünlendirdi ?

Madrid

Madrid

Discord:

Madrid#4787

Elmaslar
123
Puanlar
4.170
Minecraft
Glypsh
Facebook
madrid
Twitter
madrid
Hazırladığın konu güzel olmuş. 2. Oyunun çıkması da ayrı güzel :melek:

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı