Sol Reklam

Süre Sınırlı 8 Kişiye Ücretsiz HARİTA! | Hemen o 8 Kişiden birisi ol! [7 Kişi Kaldı]

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

TheIsaORC

theisaorc.com
Premium

Discord:

TheIsaORC#0001

Elmaslar
93
Puanlar
13.945
Yer
İstanbul
Minecraft
TheIsaORC
Ücretsiz Harita mı? Oda NE!

Selamlar dostlar ihtiyacı olup kendi emekleri ile harita yapamayan 8 sunucu sahibine ücretsiz bir şekilde harita yapmak istiyorum uzun süredir harita yapıp arşive atıyorum orada bekletiyorum bende bu şekilde harita yapmaktansa sunucu sahiplerine yardımda bulunmak istedim ufak çaplı LOBİ,ÇAKMA LOBİ,SKYBLOCK SPAWN,ORMAN İÇİNE SURVİVAL SPAWN,SKYBLOCK ADASI,WARP ALANLARI yapıyorum yanlız yaptığım haritalar medieval (orta çağ) haritalardır modern haritaları yapmayı sevmiyorum umarım bu konu çoğu sunucu sahibi için yararlı olur.

Şarlar Nedir?

Sunucunuzun en az 1 aydır aktif olması ve en az 10 aktif oyuncu görüyor olması gerekmektedir
Haritayı satmayacağınza ve başka kişilere ücretli bir şekilde vermeyeceğinize isim soyisim Mc-tr kullanıcı adı yazılı bir şekilde yazacaksınız
Haritaları forumda paylaşacağınız zaman hiçbir şekilde ben yaptım demeyeceksiniz.

Örnek Katılım (Discord Üzerinden)

Merhaba, adım isa soyadım oruç play.holycubes.com adlı sunucunun sahibiyim mc-tr konunuzu gördüm şartlarınızı kabul ediyorum haritayı 3. kişilere satmayacağımı ve paylaşacağım zaman ben yaptım biz yaptık gibi tabirler kullanmayacağımı haritayı yapan kişinin 3. bir şahıs olduğunu söyleyeceğimi kabul ediyorum.

Peki ne Yapmam gerek?

Discord : TheIsaORC#6068 adresine DM yolu ile ulaşmanız gerekiyor
sonrasında forumdan harita yaptırmak için geldiğinizi belirtmeniz gerekiyor
en son olarak sunucu türünü yazmanız gerekiyor

Haritanız herhangi bir sorun çıkmazsa 1 ila 7 Gün içerisinde teslim edilmektedir.

Haritaların Parasal veya herhangi bir karşılığı varmı?

Haritaların satılması değer biçilmesi kesinlikle yasaktır ücretsiz ise ücretsiz kalacaktır kimse ücretsiz yaptığım birşeyi ücretli satamaz!

Ve son olarak da Harita içine ufak tefek yerlere isim discord adresi bırakacağım bunları kaldırmazsanız sevinirim yardım alan diğer sunucu sahipleri de yararlansın istiyorum

NOT: 10 Günlük bir süre zarfı içersinde yapmaktayım 10 gün sonrasında yazılan haritaları yapmamaktayım

Katılım bitiş tarihi 29 Mayıs 2020 00:00

Elmas vermeyi unutmayın iyi forumlar :)

FOTOĞRAFLAR

Google görsellere girip medieval skyblock spawn veya herhangi bir tür spawnın ismini yazarsanız medieval haritaları görebilirsiniz. UNUTMAYIN HARİTALAR FAZLA BÜYÜK BİR ŞEKİLDE OLMAYACAK

NOT: Haritaları tek başıma yapmaktayım herhangi bir ekibe üye değilim veya herhangi bir ekibim yok bu yüzden sabırla beklemenizi rica ediyorum elimden gelen en hızlı şekilde haritalarınızı yapıp teslim edeceğim.
Haritalar 1.8 blokları kullanılarak yapılacaktır.

Katılım Sağlayanlar :

1589905003226.png

Son düzenleme:

JuneX

Nerelerdesin Be Zümrüt?
Elmaslar
130
Puanlar
4.775
Minecraft
JuneZX
Güzel olmuş keşke harita resimlerinide koyaydınız keşke sunucum aktif olaydı :pardon::'(

TheIsaORC

theisaorc.com
Premium

Discord:

TheIsaORC#0001

Elmaslar
93
Puanlar
13.945
Yer
İstanbul
Minecraft
TheIsaORC
Güzel olmuş keşke harita resimlerinide koyaydınız keşke sunucum aktif olaydı :pardon::'(
haritalar isteklere göre yapmayı planlıyorum ufak tefek istekleri göz alarak yapmak istediğimden resim koymadım​
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Katılım yapmayı unutumayın katılım sayısını 8 e düşürmüş bulunmaktayım.

Son düzenleme:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı