• MC-TR.COM | 03.12.2021 Genel Bildirgesi
    Forumun gidişatı, geleceği ve yetkili ekibi gibi birçok soru hakkında Site Sahibi, Ata Baran BOSTANCI yeni bir genel bildirge yayınladı! Sağdaki yani bu yazıya tıklayarak bağlantıya ulaşabilirsin!

Çözüldü Sunucuyu kapatıp açtığım zaman quickshop plugini ile açılan marketler çalışmıyor

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

osas134

Birisi mi Spawnlandı?
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
0
Puanlar
0
Başlıktanda gördüğünüz gibi sunucumu kapattıp açtığım zaman önceden yapılmış bankadaki marketler çalışmıyor.Sunucum conconcraft olduğu için sanal market kullanmak birazcık saçma geliyor.Çözümünü bilen arkadaşlar bilgilerini esirgemezlerse çok sevinirim herkese iyi forumlar

EmreSHN

Seven sevdiğiyle güzelleşir.
Emektar
En iyi cevaplar
139
Elmaslar
2.667
Puanlar
14.975
Yer
Ankara
Minecraft
Discord
EmreSHN#4551
Plugini silip tekrardan kurmayı dener misin? Bir yerde hata yaptığın için marketler gözükmüyor sanırım.

osas134

Birisi mi Spawnlandı?
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
0
Puanlar
0
Plugini silip tekrar yükledim.Değişen hiçbir şey yok dosyalarını ellemedim zaten sadece chestin üstünde itemlerin gözükmesini açtım başkada configini ellemedim.Sonuç olarak olmadı

Simsoon

ROOSTER NETWORK
En iyi cevaplar
1
Elmaslar
22
Puanlar
950
Yer
ANGARA
Minecraft
Discord
𝕾𝖎𝖒𝖘𝖔𝖔𝖓 𝕲𝖚𝖗𝖐𝖆𝖓#1876
O zaman sunucu sürümünüzle uyuşmuyordur daha eski sürümleri teker teker deneyebilirsin.

osas134

Birisi mi Spawnlandı?
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
0
Puanlar
0
O zaman sunucu sürümünüzle uyuşmuyordur daha eski sürümleri teker teker deneyebilirsin.
sürümüm ile quickshopun desteklediği sürüm aynı.Acaba çakışan pluginler mi var diyeceğim quickshopla hangi plugin çakışır ki

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı