<-|| SunucuTest v1.0 Programı ||->

xBuhariPvP

MC-TR :(
Emekli
CLASY
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
416
Puanlar
4.040
Discord
*xBuhariPvP* #8356
Minecraft
x_Buhari_PvP
Çok uzun anlatılacak bir program değil amacı bir sunucunun açık olup olmadığını öğrenmek , açık ise sunucuya ping gönderip sunucudan ping alıyor ve programa gönderiyor. Minecraft , CS-GO , Web serverler için kullanabilirsiniz. Program C# ile yapılmıştır.

Fotoğrafı:

İndirme linki:
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş veya Kayıt Ol anlayışınız için teşekkürler.
VirüsTotal:
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş veya Kayıt Ol anlayışınız için teşekkürler.

Not:
- VirüsTotalde 1 tane uyarı veriyor ama programda virüs vs. bulunmamaktadır bende anlamadım @akıner in dediğine göre yeni yazılan programlardan kaynaklıymış.
- Programa çok resim koyma gereksimi görmedim mantığı aynı zaten.
- Bu arada logoda neden arı var diye sorarsanız 1.15 e gelen arılar psikolojimi bozdu bilinçaltıma girdi o yüzden yaptım :dusundurucu:.

Güncelleme !

Edit: Anlamadığım bir sebep ile exe tek başına çalışmıyor yanında source code side olması lazım aşağıda linkini verdim Kısayol ile programı açabilirsiniz. Dosyayı rardan çıkarmazsanız çalışmayabilir.

Son düzenleme:

Nikto

.
Premium
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
1.138
Puanlar
7.040
Program temizdir yeni yazılmasından kaynaklı 1 virüs algılıyor virüs Total 1 hafta sonra bakarsanız olmadığını göreceksiniz.

TRCraft2019

CLASY│ Sunucu Hizmetleri
Onaylı Satıcı
CLASY
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
587
Puanlar
2.640
Discord
Abdullah T.#5702
Minecraft
Asmus1990
Vüris Yoktur Ve Başarılı

ZediaphBack

Play.RoyalCraftTR.com
Discord Yetkilisi
Onaylı Satıcı
MC-TR Donator
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
2.355
Puanlar
4.890
Steam
Play.RoyalCraftTR.com
Discord
Zediaph#5509
Minecraft
ZediaphBack
Batihost'un bununla ilgili sitesi var direk ordan bakıyorum telefondan,bilgisayardan her yerden işime yarıyor.

Screenshot_10.png

xBuhariPvP

Emekli
CLASY
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
416
Puanlar
4.040
Discord
*xBuhariPvP* #8356
Minecraft
x_Buhari_PvP

ZediaphBack

Play.RoyalCraftTR.com
Discord Yetkilisi
Onaylı Satıcı
MC-TR Donator
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
2.355
Puanlar
4.890
Steam
Play.RoyalCraftTR.com
Discord
Zediaph#5509
Minecraft
ZediaphBack
Bu program her server için geçerli yani tek minecraft değil ama o siteyide öğrenmek isterim açıkcası.
Evet minecraft dışında olması güzel olmuş siteyi sormam lazım herkese açık bir site mi bilmiyorum
ayrıca forumda yasak olabilir belki

YigitReisOffical

❤ Atatürk Sevdalısı ❤
Editör Şefi
Sosyal Medya Sorumlusu
Premium
En iyi cevaplar
1
Elmaslar
3.927
Puanlar
9.390
Steam
YigitReisFG
Discord
Yiğit Efe Okur
Minecraft
Yigit20

Bu programın ne kadar yararlı olup olmadığı tartışılır fakat oyuna girmeye üşenen birisi olarak bu programı kullanacağım :D

xBuhariPvP

Emekli
CLASY
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
416
Puanlar
4.040
Discord
*xBuhariPvP* #8356
Minecraft
x_Buhari_PvP

Bu programın ne kadar yararlı olup olmadığı tartışılır fakat oyuna girmeye üşenen birisi olarak bu programı kullanacağım :D
Bir sunucunun açık olup olmadığını bunun sayesinde anlayabilirsin veya bir cs go sunucusuna gireceksen pinginin kaç olacağını yaklaşık olarak öğrenebilirsin. İyi kullanımlar.

xBuhariPvP

Emekli
CLASY
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
416
Puanlar
4.040
Discord
*xBuhariPvP* #8356
Minecraft
x_Buhari_PvP

kettchapp

Nerelerdesin Be Zümrüt?
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
267
Puanlar
1.440
Steam
uhd_tr
Discord
metehngzr#2248
Minecraft
metehngzr
Çok güzele benziyor fakat zaten aynı işi gören bir site var direk açık portları kontrol edebiliyor belirli ip üzerindeki. Fakat yinede eline sağlık. (Bu site ping göstermiyor bu yönden yaptığın program yararlı olabilir.)

holger73

Fırında Isıttığım İlk Taş
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
53
Puanlar
190
Discord
holger73#1846
Programı indirdim kurdum açtım ve çalışmadı. Yönetici olarak çalıştırdım gene çalışmadı.
Program tepki vermiyor yani bir de Windows virüs uyarısı verdi programı açarken bir sıkıntı olabilir.

xBuhariPvP

Emekli
CLASY
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
416
Puanlar
4.040
Discord
*xBuhariPvP* #8356
Minecraft
x_Buhari_PvP
Programı indirdim kurdum açtım ve çalışmadı. Yönetici olarak çalıştırdım gene çalışmadı.
Program tepki vermiyor yani bir de Windows virüs uyarısı verdi programı açarken bir sıkıntı olabilir.
Açılmadı mı ? Eğer bilgisayarınız windows 7 nin altında ise Visual Studio programlarını desteklemez bende sorunsuz çalışıyor.

xBuhariPvP

Emekli
CLASY
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
416
Puanlar
4.040
Discord
*xBuhariPvP* #8356
Minecraft
x_Buhari_PvP

Açılmadı mı ? Eğer bilgisayarınız windows 7 nin altında ise Visual Studio programlarını desteklemez bende sorunsuz çalışıyor.
Şuan bir daha kontrol ettim gerçekten exe tek başına açılmıyor konuyu güncelledim source dosyasını da paylaştım. Kısayoldan direk girebilirsiniz.

Yukarı