Sol Reklam
Sağ Reklam

|-> Sunucunuza özel skript ile sistemler yapılır <-|

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Berat04004

Fırında Isıttığım İlk Taş

Discord:

Berat02#6167

Elmaslar
44
Puanlar
655
Minecraft
SaDRaZaM02

TANITIM

Merhabalar adım Berat.​

Bu aralar işsiz gibi skript ile uğraştım ve bir kaç büyük sistem yazdım.
Bu yazdığım sistemler ilk başta çok zor geliyordu fakat şimdi anlayabildiğim için
gram zor gelmiyor.

Ve bende bu bildiklerimi değerlendirerek hem kendimi geliştirmek hemde para kazanmak istiyorum.
Örnek projeler isterseniz discorddan ulaşabilirsiniz.​

Berat#1069
> (Konu Güncellenmiştir) <

Son düzenleme:

yunanmadenci

Eküidistans

Discord:

yunanmadenci

Elmaslar
328
Puanlar
3.580
Yer
İzmir, Selçuk
Minecraft
yunanmadenci
Örnek projelerinizden bahseder misiniz? Merak ettim açıkçası.

Berat04004

Fırında Isıttığım İlk Taş

Discord:

Berat02#6167

Elmaslar
44
Puanlar
655
Minecraft
SaDRaZaM02
Üst düzey bir coin sistemim var v1.2 sürümü yapılıyor ve bittiğinde toplam 8 komut olacak

/coin sakla
/coin miktar

bu sistem yaml ve gui destekli zaten konuda belirtmiştim

bunlar yeni komutlar ve menüye coin sakla isminde bir menü daha ekledik menünün içerisinde 3 slot var slotlara coin yatırabiliyor ve daha sonra alabiliyoruz.

konusunu açtım ve bahsettim ayrıca v1.2 sürümünde market de var yapım aşamasında :)
Örnek projelerinizden bahseder misiniz? Merak ettim açıkçası.

----

Şuanda CraftPika sunucusunda Skripter olarak çalışıyorum ve şuan bir sistem kodluyorum (bunu yazarken)
Spoiler vermem yasak kusura bakmayın lütfen. (Kurucuya sordum)

ve ben Java'da öğreniyorum zaman buldukça bu işi seviyorum ve zevkle yapıyorum

yani çok fazla bir projem yok siz benden daha iyi olabilirsiniz. yunanmadenci Sen benden daha iyisin zaten onu biliyorum :)

aklıma sistem geldikçe kodlamaya çalışacağımdan emin olun eğer bir skripte ihtiyacınız olursa bana yazabilirsiniz zorluğuna göre ücret değişir benim 15 dakikada falan yapabileceğim bir şey ise para bile almam :))

Son düzenleme:

TeamXio Project

Zombi Geldi, Beni Yedi

Discord:

.ardyy (Ardyy)

Elmaslar
144
Puanlar
2.770
Yer
Türkiye, İstanbul
Minecraft
Oasis
İşinizi baltalamak veya sizi gömmek gibi bir amacım yok ancak bahsettiğiniz sözde "Gelişmiş Coin" skriptini saymanız saçma. Skriptte gelişmiş denilecek veya diğerlerinden ayıracak elle tutulur bir şey yok.

Diğer konu skriptte Hologram yapmayı saymanız çok komik gerçekten. HolographicDisplays plugini yardımıyla veya skript-holo eklentisiyle sadece 1 satırlık kod ile bunu yapmak zaten mümkün.

Düşüncelerimi belirttim tekrar ediyorum :|

yunanmadenci

Eküidistans

Discord:

yunanmadenci

Elmaslar
328
Puanlar
3.580
Yer
İzmir, Selçuk
Minecraft
yunanmadenci
İşinizi baltalamak veya sizi gömmek gibi bir amacım yok ancak bahsettiğiniz sözde "Gelişmiş Coin" skriptini saymanız saçma. Skriptte gelişmiş denilecek veya diğerlerinden ayıracak elle tutulur bir şey yok.

Diğer konu skriptte Hologram yapmayı saymanız çok komik gerçekten. HolographicDisplays plugini yardımıyla veya skript-holo eklentisiyle sadece 1 satırlık kod ile bunu yapmak zaten mümkün.

skript-holo ❌
SkBee ✅

sarp yılmaz

Demir Cevheri Gibiyim

Discord:

squidd2dev

Elmaslar
41
Puanlar
1.170
Yer
Turkey
Minecraft
squid2dev

Katılıyorum. Gelişmiş bir skript olsa düşünbilirdim. Coin skripti zaten forumda var

sarp yılmaz

Demir Cevheri Gibiyim

Discord:

squidd2dev

Elmaslar
41
Puanlar
1.170
Yer
Turkey
Minecraft
squid2dev
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı