Sol Reklam
Sağ Reklam

Sunucunuz için konu tasarımı | ÜCRETSİZ + PSD Dosyası

Senin için yararlı mıydı?

• Oy Verenler
    19
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Noxy

Bir Kömür Göründü Kaptanım!
Hosting Görevlisi

Discord:

Anıl - Noxy#1919

Elmaslar
80
Puanlar
6.585
Yer
İstanbul
Minecraft
Noxy4
Hoş geldin dostum! artık şu dümdüz konulardan sıkıldın değil mi? bende sıkıldım. Bu yüzden bir konu tasarımı yaptım ve sizlerle paylaşmak istedim.
İlk tasarımım olduğu için kötü olduğunun farkındayım, kendimi geliştiriyorum. Sunucun için konu tasarımına ihtiyacın varsa indirebilirsin :)
güle güle kullan ve birde emeğimin karşılığı olarak 1 beğeni ve konuda beni etiketlersen çok mutlu olurum.

Lütfen tasarımı siz yapmışsınız gibi sunmayın

g68BQQ.png

İndirme linki için: TIKLA!
Virüstotal linki için: TIKLA!

RAR ŞIFRESI: Winrar'ın içerisinde yazıyor.

Son düzenleme:
S

Silinen üye 78915

Ziyaretçi
Sistemlerimiz kısmında neden yabancı yazılar yazıyor?

Noxy

Hosting Görevlisi

Discord:

Anıl - Noxy#1919

Elmaslar
80
Puanlar
6.585
Yer
İstanbul
Minecraft
Noxy4
Aslında eski kullandığım forum tasarımıydı bu yenisini yaptığım için eskisini foruma koymak istedim. O kısımlarda kendi sunucumla alakalı şeyler yazıyordu bende silmek istedim, boş gözükmesinide istemedim açıkcası lorem ipsum text koymak geldi aklıma o yüzden o yazılar yazıyor :)

S

Silinen üye 78915

Ziyaretçi
Aslında eski kullandığım forum tasarımıydı bu yenisini yaptığım için eskisini foruma koymak istedim. O kısımlarda kendi sunucumla alakalı şeyler yazıyordu bende silmek istedim, boş gözükmesinide istemedim açıkcası lorem ipsum text koymak geldi aklıma o yüzden o yazılar yazıyor :)
anlıyorum, hocam skype falan varmıdır?

Noxy

Hosting Görevlisi

Discord:

Anıl - Noxy#1919

Elmaslar
80
Puanlar
6.585
Yer
İstanbul
Minecraft
Noxy4
S

sooply

Ziyaretçi
Uğraşmışsın ama fontu beğenmedim. Yine de başarılar.

-ULTRA-

GY!
Elmaslar
222
Puanlar
4.020
Minecraft
Whessry
Ücretsiz konu tasarım arayanlar için güzel bir tasarım.

Citrus

Arcenia Network & Team Zephyr

Discord:

Citrus#4361

Elmaslar
940
Puanlar
16.030
Yer
Antalya
Minecraft
HyperCitrus
Onlar yabancı yazılar değil. Anlamı olmayan orada yazı olduğunu belirten bir textdir. Bu konuları bilmediğin için büyük ihtimal anlayamadın ama problem değil. Orayı yazılarla doldurmak yerine Lorem İpsum textlerinden kullanarak kullanan kişiye orayı editlemesi gerektiğini belli edersin. WebTasarımda da kullanılır. Şimdi birazda tasarım için konuşayım. Bence klasik bir tasarım ne diğer tasarımlardan farklı bir şey görüyorum ne de eksik bir şey. Diğerleri ile aynı. Farklı tarzlar bulmaya çalışın arkadaşlar.

S

Silinen üye 78915

Ziyaretçi
Onlar yabancı yazılar değil. Anlamı olmayan orada yazı olduğunu belirten bir textdir. Bu konuları bilmediğin için büyük ihtimal anlayamadın ama problem değil. Orayı yazılarla doldurmak yerine Lorem İpsum textlerinden kullanarak kullanan kişiye orayı editlemesi gerektiğini belli edersin. WebTasarımda da kullanılır. Şimdi birazda tasarım için konuşayım. Bence klasik bir tasarım ne diğer tasarımlardan farklı bir şey görüyorum ne de eksik bir şey. Diğerleri ile aynı. Farklı tarzlar bulmaya çalışın arkadaşlar.
yorumunuza saygılı olacağım. sağolun, iyi forumlar. :)

Fradue

Grafik Tasarımcısı
Yasaklandı
Elmaslar
256
Puanlar
13.845
Yer
Türkiye
Minecraft
Syttos
Font kötü ve tasarım klasik.

Noxy

Hosting Görevlisi

Discord:

Anıl - Noxy#1919

Elmaslar
80
Puanlar
6.585
Yer
İstanbul
Minecraft
Noxy4
Uğraşmışsın ama fontu beğenmedim. Yine de başarılar.
Zaten bu tasarım ilk yaptığım tasarımdı, illa ki eksikler ve kusurlar olucak :) yorumun için teşekkür ederim.

Ücretsiz konu tasarım arayanlar için güzel bir tasarım.
Yorumun için teşekkür ederim :)

Zaten zamanı olmayan veya yapımını bilmeyen arkadaşlar için öyle paylaştım, ilk tasarımım kusurlar illa ki olucaktır :)

Font kötü ve tasarım klasik.
Dediğim gibi ilk tasarımım kusurlar olabilir işine yarayan arkadaşlar için koydum. :)

IYusuf_DemirI

O Bir Yutupçu!

Discord:

Yusuf Demir#4555

Elmaslar
1.322
Puanlar
13.560
Yer
İstanbul/Maltepe
Facebook
Yusuf Demir
Tasarımınız forumda daha önceden paylaşılmış konu tasarımları ile neredeyse aynı. Amacınızın iyi niyet olup olmadığını bilemem, lakin sunduğunuz bu hizmetten daha iyileri zaten mevcut, o yüzden siz bir hizmet sunuyor iseniz öncelikle sizden önce sunulan hizmetleri araştırmanız gerekmektedir, çünkü bu tasarımdan çok daha iyileri forumda ücretsiz bir şekilde paylaşılmış durumda. Yanlış anlaşılma olmasın diye tekrardan açıklıyorum, forumda bulunan hizmetler sunduğunuz hizmetlerin çok çok üstündedir ve bu yüzden sunduğunuz hizmet sunulan hizmetlerin benzeri olduğu için sunduğunuzu sandığınız hizmet aslında bir hizmet olmaktan çıkıyor. Paylaşımınız için teşekkür ediyor çok daha yenilikçi ve iyi tasarımlar görme umudu besliyorum.

Noxy

Hosting Görevlisi

Discord:

Anıl - Noxy#1919

Elmaslar
80
Puanlar
6.585
Yer
İstanbul
Minecraft
Noxy4
Tasarımınız forumda daha önceden paylaşılmış konu tasarımları ile neredeyse aynı. Amacınızın iyi niyet olup olmadığını bilemem, lakin sunduğunuz bu hizmetten daha iyileri zaten mevcut, o yüzden siz bir hizmet sunuyor iseniz öncelikle sizden önce sunulan hizmetleri araştırmanız gerekmektedir, çünkü bu tasarımdan çok daha iyileri forumda ücretsiz bir şekilde paylaşılmış durumda. Yanlış anlaşılma olmasın diye tekrardan açıklıyorum, forumda bulunan hizmetler sunduğunuz hizmetlerin çok çok üstündedir ve bu yüzden sunduğunuz hizmet sunulan hizmetlerin benzeri olduğu için sunduğunuzu sandığınız hizmet aslında bir hizmet olmaktan çıkıyor. Paylaşımınız için teşekkür ediyor çok daha yenilikçi ve iyi tasarımlar görme umudu besliyorum.
Şunu belirtmek isterim ki o dediğin tasarımlar gerçekten usta kişiler tarafından hazırlanmış tasarımlar daha kaliteli ve güzel olması gerekiyor zaten.
Bu benim ilk yapmış olduğum tasarım kötü olduğunun bende farkındayım ki zaten konuda belirttim ben size bunu kullanın diye bir zorunlulukta sağlamıyorum isteyen istediği tasarımı kullanabilir. Yapmış olduğum hizmet ihtiyacı olan kişiler için alıp isterlerse düzenleyebilecekleri bir konu tasarımıdır (Sen ücretsiz yapacağın bir şey için günlerini harcar mısın?). Eğer beni kendinle aynı seviyede tutuyorsan senin kararın sen tasarım işini kaç yıldır yapıyorsun ben kaç yıldır yapıyorum tecrübelerimiz bir değil. Yine de eleştirin için teşekkür ederim.

IYusuf_DemirI

O Bir Yutupçu!

Discord:

Yusuf Demir#4555

Elmaslar
1.322
Puanlar
13.560
Yer
İstanbul/Maltepe
Facebook
Yusuf Demir
Şunu belirtmek isterim ki o dediğin tasarımlar gerçekten usta kişiler tarafından hazırlanmış tasarımlar daha kaliteli ve güzel olması gerekiyor zaten.
Bu benim ilk yapmış olduğum tasarım kötü olduğunun bende farkındayım ki zaten konuda belirttim ben size bunu kullanın diye bir zorunlulukta sağlamıyorum isteyen istediği tasarımı kullanabilir. Yapmış olduğum hizmet ihtiyacı olan kişiler için alıp isterlerse düzenleyebilecekleri bir konu tasarımıdır (Sen ücretsiz yapacağın bir şey için günlerini harcar mısın?). Eğer beni kendinle aynı seviyede tutuyorsan senin kararın sen tasarım işini kaç yıldır yapıyorsun ben kaç yıldır yapıyorum tecrübelerimiz bir değil. Yine de eleştirin için teşekkür ederim.
Güzel insan senin paylaştığın bu tasarımın neredeyse aynısı var zaten? Sen var olanı paylaşıyorsun bir nevi...

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı