Sol Reklam
Sağ Reklam

Çözüldü Sunucunun TPS düşüş sebebi?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Cagrimanoka_TR

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi
Elmaslar
5
Puanlar
0
Çok uzatmadan direk timings'i veriyorum: Aikar's Timings Viewer

TPS düşüş sebebi nedir burada biri yardımcı olabilir mi?

I

IrfanDmn

Ziyaretçi
Sebebi React. React optimizasyon yaptığını söylüyor yorumlarıda düzgündür fakat React sadece lag yapar kardeşim :D Eklenti sayınıda biraz düşür gereksizleri sil biraz fedakarlık yap tps artışı olcağını fark edersin.[DOUBLEPOST=1502913732,1502913622][/DOUBLEPOST]Ayrıyeten RepublicanSensei nin skriptlerinin ne kadar muhteşemliği doğru olsada lag yaptığını söyleyen yorumlar olabiliyor. Ram sayını arttır yada klasik Faction sistemine geç

Joka

numb.

Discord:

Joka#0326

Elmaslar
599
Puanlar
15.445
Sebebi React. React optimizasyon yaptığını söylüyor yorumlarıda düzgündür fakat React sadece lag yapar kardeşim :D Eklenti sayınıda biraz düşür gereksizleri sil biraz fedakarlık yap tps artışı olcağını fark edersin.[DOUBLEPOST=1502913732,1502913622][/DOUBLEPOST]Ayrıyeten RepublicanSensei nin skriptlerinin ne kadar muhteşemliği doğru olsada lag yaptığını söyleyen yorumlar olabiliyor. Ram sayını arttır yada klasik Faction sistemine geç
Babapro developer doğru söylüyor

Cagrimanoka_TR

Elmaslar
5
Puanlar
0
5-10 plugin sildim, vaziyet aynı, sen bir gelip el atsan, biliyorsun IPyi zaten

I

IrfanDmn

Ziyaretçi
5-10 plugin sildim, vaziyet aynı, sen bir gelip el atsan, biliyorsun IPyi zaten
Plugin listeni istemiştim atmadın. Ayrıyeten 5 - 10 eklentiyi silmenle değiştirmez ben tasarruf yap ve yukarıda dediğim şeylere dikkat et dedim. 5 - 10 Eklentiyi sildin de ne sildin yani işlevi önemli :D

Cagrimanoka_TR

Elmaslar
5
Puanlar
0
I

IrfanDmn

Ziyaretçi
skype gel.[DOUBLEPOST=1502916881,1502915847][/DOUBLEPOST]Arkadaşa özelden destek verilmiştir. Kilitlenebilir @Touch My Lantern

RepublicanSensei

spigot sk developer
Elmaslar
23
Puanlar
0
Merhaba, scriptleri silip dener misiniz?

I

IrfanDmn

Ziyaretçi

SydeFQ

Ordinary Person
Emektar

Discord:

SydeFQ#1938

Elmaslar
1.117
Puanlar
16.310
Minecraft
SydeFQ
Sorun çözüldüyse belirtiniz.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı