Sol Reklam

Tanıtım Sunucunun en önemli eklentisi : CMI

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

hakancoskun

Ahlak şube

Discord:

onatic48

Elmaslar
67
Puanlar
4.155
Yer
Yakında!
Minecraft
hakancoskun4891
Minecraft Sürümleri
1.8 - 1.19.3
Merhaba,
Öncelikle bu eklenti sunucunuzda başta EssentialsX (EssentialsX Core, Spawn, Chat, v.b.), ChatCore, HolographicDisplay, UltimateAutoRestart, Rankup, Market Eklentisi, TempFly, MyCommand, TAB, GSit, EpicCrafting gibi bir çok eklentinin yükünü tek bir eklentide birleştiriyor. EssentialsX ve HolographicDisplayden herşeyi tek komutla geçirebiliyorsunuz. Öncelikle belirtmekte fayda var eklentinin ücreti 15 €. Tavsiyem PolyMart üzerinden almanız çünkü PolyMart'ın kendine ait otomatik eklenti güncelleyicisi var. Eklenti KartanesiMC üzerinde kullanılmaktadır. Belirteyeyim eklentinin içinde Türkçe çeviri var. Sevdiğim bir kaç özelliğini size tanıtayım:
Elinizdeki eşyanın değerini yansıtan ve satış fiyatını gösteren bir sergileyici
Tıklanabilir hologramlar
Ayna İnşa Sistemi
İsteğe göre belli koşulların karşılanması durumunda rank up yapabilme (Örneğin madencilik yeteneğinin 10. seviye olması)
Minecraftın başarım sistemini kullanarak mesaj gönderme
proxy

Gruplara farklı gözüken TAB
proxy

Farklı bir eklenti olmadan komutları türkçeleştirme (değişken dahil). (Örneğin /jobs komudunu türkçeleştirmek istiyorsanız yazmanız gereken komut: /cmi aliaseditor new meslekler $1-jobs (Değişken olan her değişken için dolar işareti +1 sayı 2li değişken için "/cmi aliaseditor new meslekler $1 $2-jobs" komudunu yazmalısınız.)

Kapsamlı dünyadaki tüm konteynırlarının içini arama (Gerçekten detaylı inekleri, zırh askılarını, hüniler, eşya çerçevelerini falan da arıyor.)

Chunk chunk blok değiştirme özelliği. Eğer dünyadaki spawnerları kaldırmak istiyorsanız gerçekten işinize yarar.

Hypixeldeki launchpad sistemi
proxy

Özel eşyaların tarifini oluşturma

Haritadaki ışık buglarını çözme
proxy

Sevdiğim bi kaç özellik daha:
1- Işınlanırken at sürüyorsanız onla birlikte ışınlanıyorsunuz.
2- Perme, paraya veya envanterdeki eşyaya göre elitra hızınızı arttırabiliyorsunuz.
3- Otomatik mute sistemi (Buna 700 kelimelik küçük, büyük harf dahil bir küfür engelleyici kurdum ve otomatik hem mesajı silip hemde uyarı veriyor her uyarıda ne yapması gerektiğini söyleyebiliyorsunuz. Örn. 3 uyarı da şu kadarlık mutela, v.b.)
4- Oyunculara ışınlanma, mute atma, envanterine bakmanız için oyuncuların online olmasına gerek yok.
5- Kendine ait Kit, Warp menüsü ve bunları düzenlemek içinde yetkiniz varsa aynı menüde düzenleme ayarlarını görüntüleyebiliyorsunuz.
6- Mevcut envanterinizi kaydetme ve daha sonrasında geri alma.
7- /patrol diye bir komut sayesinde yetkilileriniz her oyuncuya otomatik olarak 10 saniye boyunca izletiyor ve bunu sunucudaki tüm oyuncular bitene kadar yapıyor.
Ve sayamadığım daha bir sürü komut, Eklentide toplam 297 komut var ve klasörünü şöyle göstereyim:
1676756763657.png

Daha fazla özelliği görüntülemek için aşağıdaki linkleri kullanabilirsiniz:

OWay.Offical

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi

Discord:

YasinEA#1881

Elmaslar
6
Puanlar
910
Yer
Türkiye
Minecraft
Hypeboost00
güzel plugin hoşuma gitti başarılarının devamını dilerim

AtlantikMC

Elmaslar
6
Puanlar
385
Yer
İstanbul
Güzel bir eklenti daha çok böyle benzer eklentilerinin tanıtımını yapabilirsin. Konuda başarılar.

ZOnurReisZ

Bir Kömür Göründü Kaptanım!
Elmaslar
34
Puanlar
13.620
eline sağlık güzel görünüyor denemeye değer başarılar

CevherCraft

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
1
Puanlar
410
Yer
İstanbul
Minecraft
CevherCraft
Harika bir tanıtım olmuş ellerinize sağlık.

ardayg

Discord:

ardayg#0001

Elmaslar
3
Puanlar
160
Yer
Türkiye
Minecraft
ardayg
Tam bir eklenti herkülü olmuş. Muazzam!

TheBoombouncer

Fırında Isıttığım İlk Taş
Elmaslar
17
Puanlar
13.330
Eklenti güzel kötü değil fakat bir çok şeyi barındırması diğer eklentilerin yapabildiklerini yapmasını sağlamıyor. Burada ki çoğu eklentinin tüm özelliklerini kapsadığını sanmıyorum. Ayrıca güzel özellikleri olsa da EssentialsX daha cazip geliyor bana. Ve çoğu eklenti essentials'ı desteklerken CMI daha nadir destekleniyor. Başarılar..

onurr42

Discord:

Onurrr

Elmaslar
5
Puanlar
120
Yer
Konya
Minecraft
Onur
Burada ki çoğu eklentinin tüm özelliklerini kapsadığını sanmıyorum. Ayrıca güzel özellikleri olsa da EssentialsX daha cazip geliyor bana. Ve çoğu eklenti essentials'ı desteklerken CMI daha nadir destekleniyor. Başarılar..

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı