• Merhaba Ziyaretçi, Tanışma & Tartışma & Muhabbet kategorisindeki tüm forumlar için (alt forumlar vs.) 90 gün geçtikten sonraki konulara mesaj yazmayı yasaklayan ölü konuları canlandırma kuralı kaldırılmıştır. Bu bölümdeki yazdığınız mesajlar, asla ama asla ölü konuları canlandırma sebebiyle silinmeyecek ve uyarı almayacaksınız. Ayrıca bu forumlardaki çoğu konunun kilidi kaldırılmıştır. Hoşunuza giden konulara artık yorum yazabilirsiniz. :))
Minecraft Türkiye Minecraft Türkiye

Bulundu Sunucumuza Sponsor Arıyoruz

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

DemirhanArslan

Play.StrongCraftTR.CoM
8 Nisan 2018
33
12
80

Merhabalar.
Ben Sunucuma sponsor arıyorum bi aralar açtığımız sunucular olmuştu.
Sansür Craft ( Günlük +30 )
SONY TÜRK ( +25 ONLİNE )
NightBox ( +15 Online )

Yani İstediğim şey bize bi hostingin sponsor olması bize makine alırken indirim yapılması bizde sunucuya adam çekerek bu hostingi tanıtırız.

SKYPE ADRSİM : demirhan.arslan1
DİSCORD ADRESİM : DemirhanTR#0143

Ferdikycx

Birisi mi Spawnlandı?
5 Mayıs 2018
7
1
0
Ferdinyuss
Ferdikycx

şu aralar bütün mc türkiyede yaşana en büyük sorunlardan biri maddi sıkıntılar aynısı bizimde başımızda +40 +50 onlinelık servar şu an kapalı duruyor inşallah iz bulabilirsiniz bari

Shred

Kızılsakal Kızıltaş?
4 Aralık 2016
485
298
840

Hiç bir hosting ortada bir başarı olmadan sponsor olmaz. Sunucunuzu açın her hostingi belli başlı kriterleri ve kuralları vardır eğer uygunsa siz başvuru yaparsınız size sponsor olurlar.

Ferdikycx

Birisi mi Spawnlandı?
5 Mayıs 2018
7
1
0
Ferdinyuss
Ferdikycx

Hiç bir hosting ortada bir başarı olmadan sponsor olmaz. Sunucunuzu açın her hostingi belli başlı kriterleri ve kuralları vardır eğer uygunsa siz başvuru yaparsınız size sponsor olurlar.
haklısınız ama şöyle bir sorun var zaten biz şu an aprayı bulup acsak gerek yok sponsora bize bize sadece acmamızda yardım edecek lazım ondan yoksa biz zaten sattığımız viplerle yada oyun ici itemlerle gelişiyrduk şu an sadece maddi bir darlıktayız ve oyuncularımız boşta onların gitmesini istemiyoruz ondan

DemirhanArslan

Play.StrongCraftTR.CoM
8 Nisan 2018
33
12
80

şu aralar bütün mc türkiyede yaşana en büyük sorunlardan biri maddi sıkıntılar aynısı bizimde başımızda +40 +50 onlinelık servar şu an kapalı duruyor inşallah iz bulabilirsiniz bari
İnşallah Teşekkürler.

Bunu host un saglıyacagını sanmam. Birey kişilerle yapılabilir sponsorluk.

Sponsor sadece aylık kirasını da reklamınıda cebınden karşılayacak.

Reklamsız istedigimiz kadar sunucu acalım boş bence.

Nasıl bir oyun açacagınızı deyatlı konuda yazarmısınız hubmu , tekmı ,hangı youn-oyunlar var.
Makine ramı kaç gb olarak dusunuyorsunuz en az,bu tür konularda bizi bilğilendirin.

Alan adı satılıksa alayım :)

Merhabalar.
Ben Sunucuma sponsor arıyorum bi aralar açtığımız sunucular olmuştu.
Sansür Craft ( Günlük +30 )
SONY TÜRK ( +25 ONLİNE )
NightBox ( +15 Online )

Yani İstediğim şey bize bi hostingin sponsor olması bize makine alırken indirim yapılması bizde sunucuya adam çekerek bu hostingi tanıtırız.

Bu mesaji kendim bilerek sildim.

Son düzenleme:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.