Sol Reklam
Sağ Reklam

Sunucumuz için hosting arıyoruz.

• Konuyu başlatan dahadüşünmedim
  • Başlangıç Tarihi
  • 1.292
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
D

dahadüşünmedim

Ziyaretçi
Merhaba. Oblimium için hosting arayışı içerisine girdik. Elimizde aktif edebileceğimiz skyblock ve survival türünde iki farklı oyun modu bulunuyor. Tercihen linux destekli 8gb ram, hızlı bir internet* ve ilgili bir destek arıyoruz.

Daha önceden Keyubu, Nacss ve Govizyon hostinglerini kullandık. Govizyon kullanırsak MC-TR'nin kitlesinden yararlanamıyoruz, Nacss'da ryzen ve i9 makineler yok ve Keyubu'dan da hiç memnun kalmadık.

Hosting'e ayırabileceğimiz aylık ücret ortalama 100₺ civarıdır.

* Bazı hostinglerde gördüğüm kadarıyla sitelerinde yüksek internet hızları yazarken ve bu internet hızlarını windows sunuculara verirken linux sunuculardan maks. 100 up/down alabiliyorum. Bununu yapmayan bir hosting olması bizim için önceliktir.

Reaven Team

Odunlara Vur Vur Vur!

Discord:

Reaven Team#9061

Elmaslar
29
Puanlar
2.130
Batihost firmasını önerebilirim size her konuda destek sağlıyorlar.

THOXIA

Hâlâ Zümrüt Bulamadım!
Onaylı Satıcı

Discord:

efekurban

Elmaslar
448
Puanlar
15.310
Yer
Bursa
Minecraft
HyperionDev
Twitter
efekurbann
Batihost'a veya Rabisu'ya göz atabilirsin.

Atlas

Creeper Evimi Patlattı

Discord:

Atlas Gencer#0492

Elmaslar
626
Puanlar
2.750
Yer
İzmir
Minecraft
Atlas
Twitter
@AtlasGencer
Batihost en iyisi tavsiye ederim.

AnadoluHost

Fiyat + Performans + Kalite

Discord:

Kiyo#4051

Elmaslar
44
Puanlar
2.325
Minecraft
Pyme93
https://anadoluhost.com.tr/pages.php?x=tu-vds Ryzen 9 3900x paketler.

1 Gbit hattımız mevcut. Sorularınız varsa yarın sakin kafayla whatsapptan cevaplayabiliirim, siteden destek talebi açarsanız Test VDS 'de ayarlayabiliriz. Forumdaki konumuzu detaylıca inceleyin: https://www.mc-tr.com/konu/minecraf...neli-ucretsiz-eklenti-paketi-webscript.90770/

Ek olarak ücretsiz anime-manga-light novel tavsiyeside veriyoruz. Müşterimiz olmasanızda ^^

Bu arada bende merak ettim, Centos 7 kuralım yarın , testinizi yapın. Şu ana kadar hiç hat şikayeti gelmedi 1 senedir Centos kullanan müşterilerden. Ama siz dediğinizde bir şüphelendim.

Keyubu

Odunlara Vur Vur Vur!
Hosting
Elmaslar
157
Puanlar
8.920
Merhaba, firmamızla ilgili yaşamış olduğunuz kötü deneyimlerinizi 0543 597 7871 Whatsapp hattı üzerinden iletebilirseniz size özel telafi oluşturabiliriz. Bünyemizde bulunan +100, +200, ve +300 oyuncuya sahip referans sunucularımızın isimlerini talep etmeniz durumunda Whatsapp kanalı üzerinden sizlerle paylaşabiliriz.

Aralık ayı itibariyle firmamız için yapmış olduğumuz firewall cihazı yatırımlarıyla beraber 25565 portuna özel donanımsal %99 Bot koruması ve DDOS koruması sunuyoruz.

İlaveten, @AnadoluHost Minecraft alanında deneyimlidir....
Güncel işlemcileri takip eden, yüksek performans sunan, DDOS koruması konusunda başarılı bir firmadır tavsiye ederim.

O

Onur1337

Ziyaretçi
Merhaba, firmamızla ilgili yaşamış olduğunuz kötü deneyimlerinizi 0543 597 7871 Whatsapp hattı üzerinden iletebilirseniz size özel telafi oluşturabiliriz. Bünyemizde bulunan +100, +200, ve +300 oyuncuya sahip referans sunucularımızın isimlerini talep etmeniz durumunda Whatsapp kanalı üzerinden sizlerle paylaşabiliriz.

Aralık ayı itibariyle firmamız için yapmış olduğumuz firewall cihazı yatırımlarıyla beraber 25565 portuna özel donanımsal %99 Bot koruması ve DDOS koruması sunuyoruz.

İlaveten, @AnadoluHost Minecraft alanında deneyimlidir....
Güncel işlemcileri takip eden, yüksek performans sunan, DDOS koruması konusunda başarılı bir firmadır tavsiye ederim.

Bana en son whatsapp hattı üzerinden iletin dediğinizde görüldü yemiştim :c

Shozem

Bir Kömür Göründü Kaptanım!

Discord:

Shozem#5639

Elmaslar
78
Puanlar
6.770
Yer
Felsefeci
Minecraft
Shozem
bence kimsenin ağzına uyma kendin denemen lazım görmen lazım

T

tunaozsari

Ziyaretçi
Merhaba, AKSUNUCUM - Veri Merkezi Hizmetleri olarak ihtiyacınız olan sunucuyu sağlamak isteriz. Sitemiz üzerinden paketlerimizi inceleyebilirsiniz.

Son düzenleyen: Moderatör:

Vesty

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
0
Puanlar
70
Minecraft
iVestyy
Merhaba, Redoya.NET firmasını öneririm. Fiyatlar ucuz ve cebinize uygun olup hızlı destekleriyle mükemmeller.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı