• MC-TR'nin genel Oyun Forumu, Oyun Gezgin açıldı! Pek çok sayıda oyun haberleri, incelemeleri, videoları ve indirimleri burada paylaşılıyor. Ayrıca çeşitli çekilişler ve hediyeler seni burada yani Oyun Gezgin'de bekliyor! Hemen sen de MC-TR'nin yeni açılan oyun forumuna Buraya tıklayarak gidebilir, çekilişleri, hediyeleri, haberleri ve incelemeleri takip edebilirsin.
Minecraft Türkiye Minecraft Türkiye Minecraft Türkiye Minecraft Türkiye Minecraft Türkiye Minecraft Türkiye Minecraft Türkiye Minecraft Türkiye
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

xCan1st

MC-TR
Yasaklandı
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
200
Puanlar
1.240
Merhaba,
Bir sunucu açtım ve sunucuya 2gb ram verdim fakat sunucuda tek ben olmama ramen çok lag giriyor.
Bu arada sunucumu batihost veya diğer yerlerden açmadım direk kendi bilgisayarımdan açtım sunucuyu

TekinSTY

Örümcek Hoşt!
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
86
Puanlar
340
Steam
GhostCyborg
Discord
TekinSTY#5581
Minecraft
MrNYKS - TekinSTY
Pluginlerden alakalıdır plugin listenizi atarmısınız ? ve tps oranınızı

ZediaphBack

Play.RoyalCraftTR.com
MC-TR Donator
Onaylı Satıcı
Premium
En iyi cevaplar
4
Elmaslar
2.320
Puanlar
4.690
Steam
Play.RoyalCraftTR.com
Discord
Birol#0001
Minecraft
ZediaphBack
İnternetle alakalı kendi bilgisayarından sunucu açtıysan sağlam bir internete ihtiyacın var 2 GB sunucu açıcaksan Batihost'tan 20 TL ye alabilirsin hiçbir lag vs yaşamazsın

xCan1st

MC-TR
Yasaklandı
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
200
Puanlar
1.240
İnternetle alakalı kendi bilgisayarından sunucu açtıysan sağlam bir internete ihtiyacın var 2 GB sunucu açıcaksan Batihost'tan 20 TL ye alabilirsin hiçbir lag vs yaşamazsın
Yıllık olarak kiralanan sunucular varsa linkini atarmısınız

ZediaphBack

Play.RoyalCraftTR.com
MC-TR Donator
Onaylı Satıcı
Premium
En iyi cevaplar
4
Elmaslar
2.320
Puanlar
4.690
Steam
Play.RoyalCraftTR.com
Discord
Birol#0001
Minecraft
ZediaphBack
Yıllık olarak kiralanan sunucular varsa linkini atarmısınız
Yıllık olarak bildiğim kadarıyla yok ama yıllık verdikten sonra hepsi aynı fiyat olur fiyat farkı olacağını zannetmiyorum 20 tl den başlayan fiyatlarla aylık sunucu kurmak çokda zor olmamalı günde 1 tl atsan 30 tl yapar 1 ayda

xCan1st

MC-TR
Yasaklandı
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
200
Puanlar
1.240
Yıllık olarak bildiğim kadarıyla yok ama yıllık verdikten sonra hepsi aynı fiyat olur fiyat farkı olacağını zannetmiyorum 20 tl den başlayan fiyatlarla aylık sunucu kurmak çokda zor olmamalı günde 1 tl atsan 30 tl yapar 1 ayda
Günlük para almıyorum

Son düzenleme:

ZediaphBack

Play.RoyalCraftTR.com
MC-TR Donator
Onaylı Satıcı
Premium
En iyi cevaplar
4
Elmaslar
2.320
Puanlar
4.690
Steam
Play.RoyalCraftTR.com
Discord
Birol#0001
Minecraft
ZediaphBack
Durumumuz iyi değil günde 1 tl bile alamıyorum. aylık bana 5 tl veriyolar vaz geçtim ben açmayacam sunucu zaten açsam bile oyuncuları nereden bulacam konu kilit
Ücretsiz bir şekilde sunucu açmak istiyorsan Server.pro aternos gibi yerlere bakmalısın tavsiyem Server.pro ama 1 saatte bir yenilemen gerekiyor sunucu işlerine ciddi bir bütçe gerekiyor cidden

TekinSTY

Örümcek Hoşt!
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
86
Puanlar
340
Steam
GhostCyborg
Discord
TekinSTY#5581
Minecraft
MrNYKS - TekinSTY
Ücretsiz bir şekilde sunucu açmak istiyorsan Server.pro aternos gibi yerlere bakmalısın tavsiyem Server.pro ama 1 saatte bir yenilemen gerekiyor sunucu işlerine ciddi bir bütçe gerekiyor cidden
Yada 10 günde 1 yenileme yapabilecegin 2 gb sw veren minecarft-hostig.pro'yada bakabilir şahsen ilk buarada sw açmaya başlamıştım 20 ye kadar problem olmuyor lag olarak ama koruma sorunu var korumanı çok iyi yapman lazım.

ZediaphBack

Play.RoyalCraftTR.com
MC-TR Donator
Onaylı Satıcı
Premium
En iyi cevaplar
4
Elmaslar
2.320
Puanlar
4.690
Steam
Play.RoyalCraftTR.com
Discord
Birol#0001
Minecraft
ZediaphBack
7/24 ücretsiz sunucu açmakla ilgili Tufan Gencel'in bir videosu olucak sanırım bu video kanalından bakıp bulabilirsin

xCan1st

MC-TR
Yasaklandı
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
200
Puanlar
1.240
Sunucu açsam server.pro yada aternosdan herkes dalga geçiyo fakir diyolar ve ben zaten para kazanmak için server açacaktım oralardanda açamam zaten dalga geçiyolar

TekinSTY

Örümcek Hoşt!
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
86
Puanlar
340
Steam
GhostCyborg
Discord
TekinSTY#5581
Minecraft
MrNYKS - TekinSTY
Sunucu açsam server.pro yada aternosdan herkes dalga geçiyo fakir diyolar ve ben zaten para kazanmak için server açacaktım oralardanda açamam zaten dalga geçiyolar
Bir yol yada yöntem bulursam sana aktarırım çevrim içi kal

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Yukarı