Sol Reklam
Sağ Reklam

Çözüldü Sunucum 1.17'de çalışmıyor

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

hehebo

Birisi mi Spawnlandı?

Discord:

mertisyo

Elmaslar
1
Puanlar
75
Minecraft
mertisyo
arkadaşlar benim bir sunucum bulunmakta ama 1.17 de çalışmıyor herhangi bir program veya site üzerinden değil minecraft'ın normal sitesinden indiriyorum serveri sonra şöyle bir hata geldi /a JNİI error has occurred please check your installation and try again/ yada (java has occurred

SansarReisOfficial

Tasarımcı
Yasaklandı

Discord:

Corrsy#7006

Elmaslar
424
Puanlar
12.285
Yer
Dünya
Minecraft
CrazySansar
arkadaşlar benim bir sunucum bulunmakta ama 1.17 de çalışmıyor herhangi bir program veya site üzerinden değil minecraft'ın normal sitesinden indiriyorum serveri sonra şöyle bir hata geldi /a JNİI error has occurred please check your installation and try again/ yada (java has occurred
Kullandığın java türünde sıkıntı olabilir. Google'a Spigot 1.17 download yazıp indirdikten sonra kurup dene eğer gene hata verirse yaz. eğer vermesse en iyi cevap olarak işaretler misin :)

NADXIWA

Demir Cevheri Gibiyim

Discord:

Ege.A#2714

Elmaslar
29
Puanlar
2.400
Yer
Kayalıoğlu-Bir Drama Öyküsü
Minecraft
NADXIWA
Merhaba, aynı sorunu bende yaşıyorum Spigot 1.17 İndirmen gerekli indirince sorun büyük ihtimale kalkıyor İndirmek için TIKLA.

SansarReisOfficial

Tasarımcı
Yasaklandı

Discord:

Corrsy#7006

Elmaslar
424
Puanlar
12.285
Yer
Dünya
Minecraft
CrazySansar
T

Tema

Ziyaretçi
Merhaba, bilgisayarınıza uyumlu Java yazılımını indirip deneyin.

Felox

PandaDevs > Tasarım & Eklenti Paketi <
Elmaslar
279
Puanlar
3.825
Yer
Tr
Minecraft
Felox
Java 16 indirmelisiniz.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı