Sol Reklam
Sağ Reklam

Bulundu Sunucular arası Global varible

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Bilmeadimiasd

Bir Kömür Göründü Kaptanım!
Elmaslar
14
Puanlar
13.570
Herkese selam, Ben şöyle bir şey yapmak istiyorum; {puan::%player%} varible'sini bungeecord üzerinden bütün diğer sunuculara (skyblock, hub, çakma lobi gibi) global olarak çalışabilir yapmak istiyorum. Skellet'in böyle bir özelliği varmış fakat sunucumun bungeecord'unda bir türlü skript'i çalıştıramadım bunu yapabileceğim her hangi bir yol var mıdır yada bunu çözebileceğim?

Pucci

Yay Yok, İskelet Yok
Elmaslar
148
Puanlar
3.025
Yer
Nope
Minecraft
Nope
Yt video linki:

Skript forum linki:
https://forums.sk unity.com/threads/skellettproxy.3595/

OyunNW

Odunlara Vur Vur Vur!
Elmaslar
5
Puanlar
3.695
Minecraft
AliDmr
Herkese selam, Ben şöyle bir şey yapmak istiyorum; {puan::%player%} varible'sini bungeecord üzerinden bütün diğer sunuculara (skyblock, hub, çakma lobi gibi) global olarak çalışabilir yapmak istiyorum. Skellet'in böyle bir özelliği varmış fakat sunucumun bungeecord'unda bir türlü skript'i çalıştıramadım bunu yapabileceğim her hangi bir yol var mıdır yada bunu çözebileceğim?
Buyrun https://dpaste.org/O74RV

Ozngky

Fırında Isıttığım İlk Taş
Yumiyan

Discord:

Ozngky

Elmaslar
47
Puanlar
13.520
Yer
Yumiyan Kasabası
Minecraft
Ozngky
Merhaba! BungeeCord ile skriptlerinizi kullanmak istiyorsanız, "BungeeCord-Skript" gibi bir eklenti kullanmanız gerekebilir. Bu eklenti, Skript'in BungeeCord için özel olarak uyarlanmış bir sürümüdür ve BungeeCord sunucunuzun tüm sunucularında çalışabilir.

BungeeCord-Skript, BungeeCord sunucularınız arasında veri paylaşımı yapmanıza izin verir. Bu sayede, oyuncularınızın puanları gibi bilgileri BungeeCord sunucularınız arasında paylaşabilirsiniz. Aşağıdaki skript, {puan::%player%} değişkeninin tüm sunucularınız arasında paylaşılmasına yardımcı olabilir:

Kod:
on load:
    set {_scoreboard} to "puan"

on join:
    set {_player} to player's name
    set player's {_scoreboard} to 0
    broadcast "&6%{_player}% &aoyuna katıldı!"

on quit:
    broadcast "&c%{_player}% &9oyundan ayrıldı."
    delete player's {_scoreboard}

on player chat:
    cancel event
    broadcast "&6%player's display name% &f> &e%message%"

on player join:
    if {_player}'s {_scoreboard} is not set:
        set {_player}'s {_scoreboard} to 0

command /puan [<player>]:
    trigger:
        if arg-1 is not set:
            set {_player} to player
        else:
            set {_player} to arg-1
        message "&a%{_player}% oyuncusunun puanı: %{_player}'s {_scoreboard}%"
Bu skript, oyuncuların sunucuya katılması ve sunucudan ayrılması sırasında puanlarını tutar. Oyuncuların puanları, {_scoreboard} değişkeni kullanılarak saklanır. Puanları diğer sunucularla paylaşmak için, BungeeCord-Skript eklentisi kullanılır. Bu sayede, tüm sunucularınızda oyuncuların puanları güncel kalır ve tüm sunucularda kullanılabilir.

Umarım bu skript size yardımcı olur. Daha fazla yardıma ihtiyacınız varsa, lütfen bana sorunuz

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı