Sol Reklam

Çözüldü Sunucu Yüklenirken Bir Anda Donuyor

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

GamersYT

Yay Yok, İskelet Yok

Discord:

SaitoHajim#8228

Elmaslar
66
Puanlar
13.925
Minecraft
SaitoHajim
Öncelikle Selamlar, Başlıkta Da Belirttiğim Gibi Bir Sorunum Var. Pluginden Kaynaklı Diyecek Arkadaşlar İçin De Şunu Ekleyeyim. Kendi Bilgisayarımda Hiçbir Sorun Oluşmadan Pluginler Sırayla Yüklenip Aktifleşiyorlar ve Sunucu Sorunsuz Açılıyor Ama VDS'e Gelince Durum Aynı Değil. Belli Yüklenmeden Sonra Donuyor.

EmreSHN

Seven sevdiğiyle güzelleşir.
Emektar

Discord:

EmreSHN#4551

Elmaslar
2.634
Puanlar
18.485
Yer
Ankara
Minecraft
EmreSHN
Makinenizdeki rami sadece servere vermeyin, windowsada ram bırakın. Mesela atıyorum makineniz 12 gb ve bu ramin hepsini serverine verirsen windows'a ram kalmadığı için hem donar, hem de aşırı kasmaya sebep olur. 1-2 gb windows'a bırak.

Eğer bu üstteki yazdığımdan kaynaklı değilse hostinginize ticket açın yardımcı olacaklardır, makineyle alakalı bir durumdur.

GamersYT

Yay Yok, İskelet Yok

Discord:

SaitoHajim#8228

Elmaslar
66
Puanlar
13.925
Minecraft
SaitoHajim
Makinenizdeki rami sadece servere vermeyin, windowsada ram bırakın. Mesela atıyorum makineniz 12 gb ve bu ramin hepsini serverine verirsen windows'a ram kalmadığı için hem donar, hem de aşırı kasmaya sebep olur. 1-2 gb windows'a bırak.

Eğer bu üstteki yazdığımdan kaynaklı değilse hostinginize ticket açın yardımcı olacaklardır, makineyle alakalı bir durumdur.
10 GB'lik makinede 9 gb sunucu 1 gb boş bıraktım zaten de büyük ihtimal makineyle ilgili bir sorun oluştu

Abdullah T.

Nötr
Yasaklandı

Discord:

Abdullah T.#0001

Elmaslar
1.083
Puanlar
5.650
Yer
Kocaeli/Gebze
Minecraft
JordJarv
Sunucunuzu TacoSpigota geçirin aynı sorunlarla karşılaştığımda full TacoSpigota geçtim ve sorun çözüldü. İyi günler.

GamersYT

Yay Yok, İskelet Yok

Discord:

SaitoHajim#8228

Elmaslar
66
Puanlar
13.925
Minecraft
SaitoHajim
Sunucunuzu TacoSpigota geçirin aynı sorunlarla karşılaştığımda full TacoSpigota geçtim ve sorun çözüldü. İyi günler.
Bu Da Bir Çözüm Ama Arkadaşın Dediğiyle, Makinenin Bugün Sıkıntılı Olması Daha Çok Eşleşti.
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Kendiliğinden Düzeldi. Kısacası Çözüldü :D

Son düzenleme:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı