Sol Reklam

Sunucu versiyonum kaç olmalı?

Sunucuyu açmalımıyım?

• Sunucuyu aç

Oylar: 8 44,4%
  • Sunucuyu açma

Oylar: 10 55,6%

• Oy Verenler
    18
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
T

Tvic

Ziyaretçi
Merhaba arkadaşlar ben mc de biraz yeniyim aslında çok yeniyim :D ve bir sunucu açmak istiyorum fakat hangi sürümde başlarsam güzel bir kitle yapabilirim bilmiyorum bana önerilerinizi yaza bilirmisiniz? teşekkürler.

Rahmi Can Yılmaz

Koruma 1, Keskinlik 3

Discord:

kashiandwazaki

Elmaslar
667
Puanlar
15.425
Yer
BURSA
Minecraft
iRahmiCan
Merhaba arkadaşlar ben mc de biraz yeniyim aslında çok yeniyim :D ve bir sunucu açmak istiyorum fakat hangi sürümde başlarsam güzel bir kitle yapabilirim bilmiyorum bana önerilerinizi yaza bilirmisiniz? teşekkürler.
Temel olarak 1.12.2 paperspigot kullanmanı öneririm fakat oynarken 1.8 tercih ederim.

iKaanStrafe

Merhaba Dünya, Seni Özledim
Premium

Discord:

iKaanStrafe

Elmaslar
1.488
Puanlar
17.385
Yer
Chelyabinsk-Penza
Minecraft
iKaanStrafe
Ben şahsen oyuncu olarak 1.8 sürümünde oynamayı seviyorum.
Fakat yeni sürümlere açık olmalısın onlar daha çok oynanıyor sanırsam.​

T

Tvic

Ziyaretçi
Temel olarak 1.12.2 paperspigot kullanmanı öneririm fakat oynarken 1.8 tercih ederim.
Ben şahsen oyuncu olarak 1.8 sürümünde oynamayı seviyorum.
Fakat yeni sürümlere açık olmalısın onlar daha çok oynanıyor sanırsam.​
bu konuya bakıp Öneri yaptığınız için teşekkür ederim. galiba 1.8 deniyeceğim çok fazla kisi 1.8 yap diyiyor farklı yerlerden ginede burdada son bi sormak istedim.

K

kahta123

Ziyaretçi
1.12.2 iyidir

T

Tvic

Ziyaretçi

HyperionDev

demon mode inside of an angel
Onaylı Satıcı

Discord:

efekurban

Elmaslar
448
Puanlar
15.310
Yer
Bursa
Minecraft
HyperionDev
Twitter
efekurbann
Her zaman en üst sürüm kullanmalısın, saçma sapan hataları ve eksikleri yok. Dedikleri sürümler fosil sürümler ama maalesef ülkemizde çok kullanılan sürümler. Tercihim son sürümdür.

Racfourd

Nerelerdesin Be Zümrüt?

Discord:

Racfourd#9717

Elmaslar
278
Puanlar
7.775
Minecraft
Racfourd
Facebook
Racfourd#9717
Twitter
Racfourd#9717
Her zaman en üst sürüm kullanmalısın, saçma sapan hataları ve eksikleri yok. Dedikleri sürümler fosil sürümler ama maalesef ülkemizde çok kullanılan sürümler. Tercihim son sürümdür.
Sadece ülkemizde mi 1.8 daha çok tercih ediliyor? Zevkler ve renkler tartışılmaz genel konuşmayalım.

M

ManesNW

Ziyaretçi
T

Tvic

Ziyaretçi
Görüsleriniz ve önerileriniz için teşekkürler

ynsgngrd

well, it's done
Emekli

Discord:

yunus can#0004

Elmaslar
561
Puanlar
12.275
Minecraft
YunusCanGungordu
Sadece ülkemizde mi 1.8 daha çok tercih ediliyor? Zevkler ve renkler tartışılmaz genel konuşmayalım.
Zevkler tartışılır, tartışılmaz diye bir şey yok. 1.17 sürümü gündemdeyken hala 1.8 sürümüne hayranlık duymanın fosil olmaktan pek olduğunu sanmıyorum, 1.12 tabanlı sunucular bile eski sayılır artık.

S

soruncherrydimi?

Ziyaretçi
1.12.2

K

KanCraft

Ziyaretçi
TR Server Camiası genelde 1.8 tabanlı sunucularda oynar sunucum tutsun diyorsan 1.8 öneririm ama eğlence keyif ve kazanç aramıyorsan 1.16 bakabilirsin

S

sooply

Ziyaretçi
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı