Sol Reklam
  • MC-TR 4.0 Güncellemesi: Yeni Tema
    4 yılın ardından artık yeni temaya merhaba diyelim mi? Forumumuzun yeni teması nihayet yayında! Uzun süredir üzerinde çalıştığımız ve sizin geri bildirimlerinizle şekillendirdiğimiz bu yeni tema, forum deneyiminizi tamamen yenileyecek. Modern ve şık tasarımıyla göz alıcı bir deneyim sunmayı hedefleyen bu tema, forumda geçirdiğiniz zamanı daha keyifli ve verimli hale getirecek. 4.0'a geçmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Çözüldü Sunucu -//set çekildiğinde çökmemesi için plugin

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

MaskeliPeder

Play.CasperNW.CoM
Yasaklandı
Elmaslar
197
Puanlar
0
Yer
İzmir
Minecraft
MaskeliPeder
Facebook
CasperNetwork
Twitter
CasperNetwork

Discord:

MaskeliPeder#8352

Arkadaşlar bir plugin vardı adını bilmiyorum
Sunucu çökmesin diye "//set veya //cut" çekildiğinde çökmemesi için yavaş yavaş yüklüyordu o plugin lazım şimdiden aileye teşekkür ediyorum yardımlarınızı bekliyorum

Bunları dene

Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş veya Kayıt Ol to view URLs content!

Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş veya Kayıt Ol to view URLs content!

Sunucunun ramı ne kadar çok ise işlemcin nekadar iyi ise çökme yaşamasın Arkadaşın Plugin vermiş onu kullan olmadı tekar bura yaz sana çözüm bulalım.

Sunucuda .//set yazarak ne kadar block yaptığınız çok önemli sunucuda çökme/lag vb. durumlar olabiliyor tabi ram ile de alakalı :cakbibeslik:

Fast World Edit Yükle Lag Ve Çökme Yaşamazssın

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Yukarı