• MC-TR.COM | TEMA GÜNCELLEMESİ (V3.5 YOLDA!)
    02.08.2022 Genel Bildirgesi doğrultusunda forumumuza yepyeni karanlık ve aydınlık temalar eklenmiştir. Ayrıca siz değerli üyelerimizin kullanımına iki yeni özel sayfa sunulmuştur. Daha detaylı bilgi için buraya tıklayabilirsiniz. Ayrıca Discord sunucumuzda başlattığımız 2 adet Minepass çekilişine katılmayı unutmayın, Discord sunucumuza katılmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Çözüldü Sunucu error veriyor

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

iTaKka

Creeper Evimi Patlattı
Elmaslar
141
Puanlar
6.840
Minecraft
Selam arkadaşlar
sunucuda panelde çok değişik errorlar var
lütfen yardım edin :(

1. error
PHP:
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş veya Kayıt Ol to view codes content!

Log dosyası
PHP:
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş veya Kayıt Ol to view codes content!

DwordGG

O Bir İnsan
Elmaslar
861
Puanlar
12.835
Yer
Manisa
Minecraft
Skript pluginini güncellermisin dene bi.

SYN_T3SL4

If you can't handle it you will win nothing !
Elmaslar
941
Puanlar
19.300
Yer
Aydın / Kuşadası
Minecraft
İlki hata değil uyarı. İkincide de
1- FarmProtect eklentisinin plugin.yml sinde hata var buraya atabilirsen halledebiliriz
2- Askyblock locale satır 291 ve 294 deki renk kodları hatalı

iTaKka

Creeper Evimi Patlattı
Elmaslar
141
Puanlar
6.840
Minecraft
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş veya Kayıt Ol to view quote content!
Skript de uyarı veriyor güncelleyince kodları kabul etmiyor birsürü error oluyor senin spawner pluginin iyi ama ben onu pek sevmiyorum alınma sakın :)
Verileri filan silersem spawnerler gider

Farmprotect güncelledim arşiv hasarlıymış[DOUBLEPOST=1519067908,1519067837][/DOUBLEPOST]
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş veya Kayıt Ol to view quote content!
güncelleyince skript kodları eski olduğu için error veriyor

iTaKka

Creeper Evimi Patlattı
Elmaslar
141
Puanlar
6.840
Minecraft
Linki var mı bende bir bakayım :D[DOUBLEPOST=1519068397,1519068059][/DOUBLEPOST]
Linki var mı bende bir bakayım :D
Ya güzel ama bir öğrenci için pahalı :D[DOUBLEPOST=1519068454][/DOUBLEPOST]
Skript seviyorum ama güncelleyincede kodlar çalışmıyor

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı