Sol Reklam
Sağ Reklam

Çözüldü Sunucu açmak

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Jcicosn

Hayata küskün bir öğrenci

Discord:

Elon Musk#3678

Elmaslar
103
Puanlar
4.060
Minecraft
Jcicosn
Birkaç ay sonra sunucuyu tekrar açacağım ama birşeyler sormak isterim bu Mapler Nasıl yapılıyor herhalde tek tek blok koyarak yapılmıyorudur.Birde ücretli yada ücretsiz plugin almak için bir adres var mı (gireceğim yada girmeyeceğim belli değil o yüzden yaptıracağım paketleri iptal ettim) girsemde biraz kaliteli girmek isterim

RebelZone

Yaratık Tuzağı: Çalışıyor

Discord:

RebelZone#6475

Elmaslar
1.692
Puanlar
9.075
Yer
RebelZone#6475
Minecraft
RebelZone
Birkaç ay sonra sunucuyu tekrar açacağım ama birşeyler sormak isterim bu Mapler Nasıl yapılıyor herhalde tek tek blok koyarak yapılmıyorudur.Birde ücretli yada ücretsiz plugin almak için bir adres var mı (gireceğim yada girmeyeceğim belli değil o yüzden yaptıracağım paketleri iptal ettim) girsemde biraz kaliteli girmek isterim
Haritaları eklenti kullanarak yapıyorlar. Uğraşmak istemiyorsanız size önerim güvenilir olan bir ekip. Bu ekibin ismi Claudy hem eklenti hem eklenti paketi satıyorlar. Birçok kişi buradan alıyor ve zaten güvenilir olduğu buradan belli oluyor. Fiyatlar uygun diyebilirim.

Jcicosn

Discord:

Elon Musk#3678

Elmaslar
103
Puanlar
4.060
Minecraft
Jcicosn
Haritaları eklenti kullanarak yapıyorlar. Uğraşmak istemiyorsanız size önerim güvenilir olan bir ekip. Bu ekibin ismi Claudy hem eklenti hem eklenti paketi satıyorlar. Birçok kişi buradan alıyor ve zaten güvenilir olduğu buradan belli oluyor. Fiyatlar uygun diyebilirim.
Kendim yapmak istiyorum kendime özgün istiyorum.

RebelZone

Yaratık Tuzağı: Çalışıyor

Discord:

RebelZone#6475

Elmaslar
1.692
Puanlar
9.075
Yer
RebelZone#6475
Minecraft
RebelZone
Kendim yapmak istiyorum kendime özgün istiyorum.
Benim tek bildiğim WorldEdit eklentisi diğerlerini bu işle uğraşan kişiler bilir. Bu arada çok uğraşmanız lazım güzel olmasını istiyorsanız. Kendiniz yaparken birden çok kötü bile olabilir unutmayın.

ValseFTW

Demir Cevheri Gibiyim

Discord:

Caner Artuç#0046

Elmaslar
82
Puanlar
3.970
Yer
İstanbul
Minecraft
CanerArtuc
Plugini özel olarak yaptıra bilirsiniz maplar icinde voxel sniper we indirip veya internetten bu tarz videolarla yapabilirsin istersende bir ekiple anlaş map vr paketini yaptır brm ForestTeam ekibinr yaptırıyorum vr kaloteli bit ekip gelen ss lerden memnunum tavsiye ederim eğer eminsen özel

BloodyX

İyi olmaya devam et. ;)
Premium
Emektar
Hosting Görevlisi

Discord:

BloodyX#4069

Elmaslar
1.816
Puanlar
19.975
Yer
Adıyaman
Minecraft
TheGaMeLiFe_HD

Ahmet COLAK

Asteria Network

Discord:

AhmetÇOLAK#7588

Elmaslar
48
Puanlar
0
Yer
Çankırı
Minecraft
AhmetColak

Jcicosn

Discord:

Elon Musk#3678

Elmaslar
103
Puanlar
4.060
Minecraft
Jcicosn
Plugini özel olarak yaptıra bilirsiniz maplar icinde voxel sniper we indirip veya internetten bu tarz videolarla yapabilirsin istersende bir ekiple anlaş map vr paketini yaptır brm ForestTeam ekibinr yaptırıyorum vr kaloteli bit ekip gelen ss lerden memnunum tavsiye ederim eğer eminsen özel
Normalde İrfan ile anlaşma yapmıştık ama ben hani kendimde birşeyler öğrenmek istiyorum o yüzden sordum yani

ValseFTW

Demir Cevheri Gibiyim

Discord:

Caner Artuç#0046

Elmaslar
82
Puanlar
3.970
Yer
İstanbul
Minecraft
CanerArtuc
S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi
Özel eklentilerle ve komutlarla şekillendirelerek yapılıyor. Eğer gerçekten sağlam bir harita istiyorsanız birisini bulup ücretli yaptırabilirsiniz.​

Jcicosn

Discord:

Elon Musk#3678

Elmaslar
103
Puanlar
4.060
Minecraft
Jcicosn
Özel eklentilerle ve komutlarla şekillendirelerek yapılıyor. Eğer gerçekten sağlam bir harita istiyorsanız birisini bulup ücretli yaptırabilirsiniz.​
O konuda irfan hocam ile anlaşmaya vardık.Ama sunucuyu henüz açmıyoruz onun yerine grafiker ve plugin yönetimi ile ilgili ve plugın çeviri ile ilgili arkadaşlarımız var forumda onaylı satıcı olarak başlayacağız 3-4 ay sonrada sunucumuzu daha özel ve çalıntı map kullanamdan açacağız.

S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi
O konuda irfan hocam ile anlaşmaya vardık.Ama sunucuyu henüz açmıyoruz onun yerine grafiker ve plugin yönetimi ile ilgili ve plugın çeviri ile ilgili arkadaşlarımız var forumda onaylı satıcı olarak başlayacağız 3-4 ay sonrada sunucumuzu daha özel ve çalıntı map kullanamdan açacağız.

O zaman bu güzel bir haber umarım sunucunuz klasik çok oynanan sunucuların arasına katılır. Forum içerinde imla kurallarına önem verin.​

Jcicosn

Discord:

Elon Musk#3678

Elmaslar
103
Puanlar
4.060
Minecraft
Jcicosn
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı