Sol Reklam
Sağ Reklam

Rehber Sunucu açma hakkında önerilerinize ihtiyacım var

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Hypnamed

Koydum Çalışma Masasını

Discord:

Eren "Hypnamed"#0007

Elmaslar
8
Puanlar
6.320
Minecraft
Hypnamed
Twitter
Hypnamed
Merhabalar, şuana kadar 3-4 kez sunucu açmayı denedim fakat her seferinde başarısız oldum ve önerilerinize ihtiyacım var.

- Aylık 100, 120TL Civarında önerebileceğiniz en iyi sunucu hostingi hangisidir?

- En uzun ömürlü ve popüler oyun modları hangileri? (Ben OPSkyblock ve Towny açmayı denemiştim, towny sunucum yaklaşık 1 ay 30 kişi aktif çekiyordu her gün fakat sonrasında bir anda insanlar sıkılmaya başlayıp çıktı. OPSkyblock 3 gün dayanmadı.)

- Nerelerde ücretsiz reklam yapabilirim?

Başka türlü önerileriniz var ise onlara da açığım, şimdiden öneride bulunan herkese çok teşekkür ederim iyi günler.

MesaNW

Odunlara Vur Vur Vur!
Elmaslar
22
Puanlar
920
Youtuberlara reklam vermeyin 2 gün sonra başka sunucuların reklamını yapıyorlar sadece 1 2 günlük oyuncu artışı olur ve sürekli forum sayfalarında konularını güncelle towny konusunda p2w yapıcaksın yada yeni yeni özellikler getirmelisin diğer modlarda ise sürekli etkinlikler çekilişler yaparak aktiflik elde edebilirsin ve son olarak sunucun açılmadan 1 2 hafta önceden oyuncuları discorduna toplayabilirsin kitle önemli.

Hypnamed

Koydum Çalışma Masasını

Discord:

Eren "Hypnamed"#0007

Elmaslar
8
Puanlar
6.320
Minecraft
Hypnamed
Twitter
Hypnamed
Youtuberlara reklam vermeyin 2 gün sonra başka sunucuların reklamını yapıyorlar sadece 1 2 günlük oyuncu artışı olur ve sürekli forum sayfalarında konularını güncelle towny konusunda p2w yapıcaksın yada yeni yeni özellikler getirmelisin diğer modlarda ise sürekli etkinlikler çekilişler yaparak aktiflik elde edebilirsin ve son olarak sunucun açılmadan 1 2 hafta önceden oyuncuları discorduna toplayabilirsin kitle önemli.
Öneriniz için çok teşekkür ederim, peki sunucu hostingi olarak ne önerirsiniz?

MesaNW

Odunlara Vur Vur Vur!
Elmaslar
22
Puanlar
920
Öneriniz için çok teşekkür ederim, peki sunucu hostingi olarak ne önerirsiniz?
sunucu vadisi öneririm hem makineleri iyi hem destek hızlı güzel web scriptleri de var fiyat olarakta uygun ben orayı kullanıyorum.

Hypnamed

Koydum Çalışma Masasını

Discord:

Eren "Hypnamed"#0007

Elmaslar
8
Puanlar
6.320
Minecraft
Hypnamed
Twitter
Hypnamed
Merhaba, ben size keyubu'yu öneririm, oyun modu olarak factions olabilir, ücretsiz reklam için;

minecraft-mp, mc-tr, minecraft-turkiye, topminecraftservers.org,minecraft-server-listesi, minecraftserverler
forum gamer sitelerini önerebilirim Youtuber'lara ya da başkalarının sunucusunda reklam vermenizi/yapmanızı çok tavsiye etmem.
Öneriniz için teşekkür ederim dediklerinizi göz önünde bulunduracağım.

Hypnamed

Koydum Çalışma Masasını

Discord:

Eren "Hypnamed"#0007

Elmaslar
8
Puanlar
6.320
Minecraft
Hypnamed
Twitter
Hypnamed
sunucu vadisi öneririm hem makineleri iyi hem destek hızlı güzel web scriptleri de var fiyat olarakta uygun ben orayı kullanıyorum.
WebScript'ten kastınız hazır web sitesi mi?

MesaNW

Odunlara Vur Vur Vur!
Elmaslar
22
Puanlar
920

kazancik

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
0
Puanlar
105
Minecraft
Kazancik
Eğer sisteminiz iyi ise kendi sisteminizi (+2 Gb Ram sunucu için.) kullanabilirsiniz tek gereken internete bir port ayarlamak (Videoları var.)
ve spigot jar indirmek.

LeNyx

Yay Yok, İskelet Yok
Elmaslar
132
Puanlar
2.830
Yer
Antalya/Türkiye
Eğer sisteminiz iyi ise kendi sisteminizi (+2 Gb Ram sunucu için.) kullanabilirsiniz tek gereken internete bir port ayarlamak (Videoları var.)
ve spigot jar indirmek.
Gelen bir DDOS saldırısında ne olacak peki?

BayJengX

Ömür bir masal gibidir.

Discord:

BayJengX#0001

Elmaslar
169
Puanlar
3.095

Niche

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
3
Puanlar
135
Minecraft
Niche
Gelen bir DDOS saldırısında ne olacak peki?

DDOS korumasında çok işlevli bir şey hiç göremedim ben açıkçası, lakin bazı (isim vermiyorum) hosting firmaların sağladığı DDOS korumaları bile rahatça aşılabilecek seviyede öyle değil mi?

Hypnamed

Koydum Çalışma Masasını

Discord:

Eren "Hypnamed"#0007

Elmaslar
8
Puanlar
6.320
Minecraft
Hypnamed
Twitter
Hypnamed
ve spigot jar indirmek.
Onu bende biliyorum fakat bilgisayarımda 7 24 8gb ram yenmesini ve işlemcimi yormasını istemiyorum. Aramızda survival vs. oynadığımızda öyle açıyorum sunucuları.

sos1sk

Bir Kömür Göründü Kaptanım!

Discord:

sos1sk#8341

Elmaslar
75
Puanlar
6.760
Yer
team.aleria | stellar.builds | senior.team
Minecraft
sos1sk
ve spigot jar indirmek.
herkesin evinde +100 down/up var zaten :D

buyur3381

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi

Discord:

berat3381

Elmaslar
10
Puanlar
1.170
Minecraft
arda3381
benim önerim 1.16.5 survival acabilirsin ama vanilla vanilla dedigim vip, rütbe , kit felan olmıcak deil mod olmasın öle igrenc modlar varki mc yi mc den saptırıyo kimisi survivala özel yetenek ekliyo ateş cemberi adamı fırlatma bazılarıda özel item özel zırhlar ekliyo uranium zırh - ruby zırh :D son oyuncu titanyumu o modlardan cok daha kaliteli son oyuncu gibi bir kac sunucu var +100 aktif bu sunucular varken modlu survival tutmaz kalitelisi varken ucuzunu oynamazlar bana sorarsan oynanmaz düz 1.16.5 survival aktif icin önerim adamın dedigi gibi gibi youtuberlere para verme yaptıkları tek şey 10 dk lik bi video cekmek ve yayınlamak oyuncu cekmiyo anca canlı yayın acıyo o zaman geliyolar oda canlı yayın kapanana kadar sonra yt cs felan oynuyo ona gidiyolar XD sana önerim büsürü klan bul youtubere para vermek yerine klanlara para vererek kalıcı aktif kazan para vermekte zorunda deilsin bazı klanlar oyun ici krediyede kabul ediyo benim bi ark ım 2 tane +30 klanla anlaştı fc sunucusunda ilk günden +27 oldu sunucusu hemde pakedi felan hazırdı ama diger bi yandan daha aktifin toplanmadan oyunu p2w yapma ilk günlerde aktif icin eventler cekilişler felan yap mesela ilk günlerden vip i tavana cıkarırsan kitleri bi adam vip alır b0k a sarar oyun bırakırlar büyük sw ler gibi bi kitle topladıktan sonra viplere yönelmeni öneririm hosting olarak önerim yok

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı