Sol Reklam

Çözüldü Sunucu açılırken hata alıyorum.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Thiccenings

Altın Benim Yeni Sevgilim

Discord:

Thiccenings#0351

Elmaslar
157
Puanlar
5.525
Yer
İst
Minecraft
Thiccenings
Merhaba arkadaşlar. Sunucuyu açtığımda şöyle bir hata çıkıyor bu hatayı nasıl düzeltebilirim?

Kod:
[ERROR] Terminal initialization failed; falling back to unsupported
java.lang.NoClassDefFoundError: Could not initialize class org.fusesource.jansi.internal.Kernel32
        at org.fusesource.jansi.internal.WindowsSupport.getConsoleMode(WindowsSupport.java:50)
        at org.bukkit.craftbukkit.libs.jline.WindowsTerminal.getConsoleMode(WindowsTerminal.java:204)
        at org.bukkit.craftbukkit.libs.jline.WindowsTerminal.init(WindowsTerminal.java:82)
        at org.bukkit.craftbukkit.libs.jline.TerminalFactory.create(TerminalFactory.java:101)
        at org.bukkit.craftbukkit.libs.jline.TerminalFactory.get(TerminalFactory.java:158)
        at org.bukkit.craftbukkit.libs.jline.console.ConsoleReader.<init>(ConsoleReader.java:229)
        at org.bukkit.craftbukkit.libs.jline.console.ConsoleReader.<init>(ConsoleReader.java:221)
        at org.bukkit.craftbukkit.libs.jline.console.ConsoleReader.<init>(ConsoleReader.java:213)
        at net.minecraft.server.v1_8_R3.MinecraftServer.<init>(MinecraftServer.java:141)
        at net.minecraft.server.v1_8_R3.DedicatedServer.<init>(DedicatedServer.java:43)
        at net.minecraft.server.v1_8_R3.MinecraftServer.main(MinecraftServer.java:986)
        at org.bukkit.craftbukkit.Main.main(Main.java:220)

Birde sunucu açıkken bazen bu uyarıyı alıyorum neden?

Kod:
>>[WARN] Task failed
java.lang.NoClassDefFoundError: Could not initialize class org.fusesource.jansi.internal.Kernel32
        at org.fusesource.jansi.internal.WindowsSupport.setConsoleMode(WindowsSupport.java:60)
        at org.bukkit.craftbukkit.libs.jline.WindowsTerminal.setConsoleMode(WindowsTerminal.java:208)
        at org.bukkit.craftbukkit.libs.jline.WindowsTerminal.restore(WindowsTerminal.java:95)
        at org.bukkit.craftbukkit.libs.jline.TerminalSupport$1.run(TerminalSupport.java:52)
        at org.bukkit.craftbukkit.libs.jline.internal.ShutdownHooks.runTasks(ShutdownHooks.java:66)
        at org.bukkit.craftbukkit.libs.jline.internal.ShutdownHooks.access$000(ShutdownHooks.java:22)
        at org.bukkit.craftbukkit.libs.jline.internal.ShutdownHooks$1.run(ShutdownHooks.java:47)

GamersYT

Yay Yok, İskelet Yok

Discord:

SaitoHajim#8228

Elmaslar
66
Puanlar
13.925
Minecraft
SaitoHajim
Yanılmıyorsam Java Sürümü Hatası Olmalı. Tüm Java Sürümleri Sunucu Açmaya Elverişli Değil.
https://www.java.com/tr/download/manual.jsp Bu Linkteki Windows Çevrimdışı (64 bit) Yazanı İndirip Kurmayı Dene. Ha Bir De, Yüklemeden Önce Denetim Masasından Şu An Yüklü Olanı Kaldır.

desteğebildir100

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
0
Puanlar
0
Yer
RIP
Minecraft
Loviara
Facebook
sryformybadengland
Mümkünse java 8'in önerilen son sürümünü yükle, aynı hatayı java 10 yüklediğimde almıştım

MelihDemirel_

Altın Benim Yeni Sevgilim

Discord:

Melih Demirel#2076

Elmaslar
167
Puanlar
7.025
Yer
Bursa
Minecraft
Melih_Demirel
Java 8 Doğru Bir Çözümdür. Java 10 veya Java 7 İşleri Biraz Bozabilir.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı