Sunucu açacağım, Keyubu mu, Batihost mu?

Sherlock

Her usta, eserinde kendinden izler bırakır.
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
58
Puanlar
2.110
Yer
İzmir
Minecraft
Merhaba Forum Üyeleri
2014 yılından beri minecraft sunucu yönetimi ile iç içeyim ve birçok sunucu açtım. Hazır boş zaman bulmuşken eski sunucumun devamını açmaya karar verdim. Fakat iki hosting arasında kaldım. Zamanında batihost kullanıyordum ve memnundum. Şuan yine batihost kullansam memnun kalacağımı düşünüyorum. Keyubu çok öneriliyor ve birçok avantajları var. Bu yüzden arada kaldım.

Sizce hangi hosting firmasını seçmeliyim?
Neden bu hosting firmasını seçmeliyim?

Cevaplarsanız çok memnun kalacağım, iyi günler.

JESUS🌙

JESUS
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
441
Puanlar
0
Batihost bügünlerde kötü olmaya başladı ddos yerse makinen direk çöker, Keyubu makineleri filanda iyi ben tavsiyem keyubu kullan

Violet Evergarden

From bottom of my heart "I Love You"
En iyi cevaplar
3
Elmaslar
717
Puanlar
5.815
Discord
Violet Evergarden#9379
Keyubu hem reklam hemde ddos koruması olarak batihostdan çok üstün.Ayrıca keyubuda siteniz ücretsiz.Hem konu tasarımınız da hazır.

qhmetsen

sunolia.keyubu.com
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
31
Puanlar
0
Minecraft
keyubu tabiki özelliklere baktığın zaman tam bir f/p zenon işlemcili türkiye makinelerinden öneririm

Aronshire

Das Leben ist zu kurz, du solltest es genießen
Yasaklandı
En iyi cevaplar
8
Elmaslar
690
Puanlar
3.290
Yer
Kocaeli
Minecraft
Discord
Aronshire#8111
İkisinden daha iyi olduğunu düşündüğüm birkaç yer daha var. Biraz daha araştırma yapabilirsin.

Sherlock

Her usta, eserinde kendinden izler bırakır.
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
58
Puanlar
2.110
Yer
İzmir
Minecraft
Sadece bu iki firma arasında gidip gelmene gerek yok, daha yeni firmalar mevcut. @NirvanaHost mesela :)
Saldırı korumasından başı yanan çoğu arkadaş NirvanaHost firmasını tercih ediyor, İstanbul lokasyon sunucularıyla ortalama 5 ping süresiyle oyun sunucularında %99 oranında DDoS koruması sağlıyor :)

Arkadaşlara ilettim sizinle iletişim halinde olacaktır, isteğinize göre sunucu konfigüre edilir.
Önerin için teşekkür ederim, iletişim sağlayacağım.
Mesajınız otomatik olarak birleştirildi:

İkisinden daha iyi olduğunu düşündüğüm birkaç yer daha var. Biraz daha araştırma yapabilirsin.
Tekrar gözden geçireceğim, teşekkür ederim.

LavivaSurvival

IP: LavivaNW.Keyubu.Com
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
67
Puanlar
2.210
Minecraft
Discord
Profesör#7037
Anadolu Host öneririm saldırı koruma konusunda ve destek konusunda gerçekten başarılılar.​

YigitReisOfficial

❤️ 1881-193∞ 💙
En iyi cevaplar
53
Elmaslar
12.597
Puanlar
29.530
Yer
İstanbul, Beylikdüzü
Minecraft
Discord
Yiğit Efe Okur#4353

Merhaba, sana kısa bir özet geçeceğim. Eğer hızlı bir makine istiyorsan Keyubu'yu seçersin ki yavaş bir makine istiyorsan Batihost'u seçersin 😂

Tuvox

Fırında Isıttığım İlk Taş
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
26
Puanlar
0
Yer
Samsun
Minecraft
Discord
yunus#6119
Kesinlikle Keyubu

Keyubu

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi
Hosting
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
144
Puanlar
2.160
Merhabalar,

Keyubu olarak lafı fazla uzatmadan, sizlere aklınıza gelen her türlü imkanda sunucu sağlayabilir, sorunlarınızı çözebilir, destek taleplerinizi o saat bu saat demeden 7/24 cevaplayabilir ve bu kadar müşteri kapasitesine sahip olmamıza rağmen her müşterimize aynı değeri vererek hizmet verdiğimizi kanıtlamak isteriz.

Türkiye'ye en çok yatırım yapan, i9 Makine'yi bu dolar kurunda ülkeye ilk sokan Türkiye sektörü içerisinde en fazla makineye sahip olan hostinglerden biriyiz. İlkleri başarıyoruz, ilkleri istiyoruz.

Bu doğrultuda da kendimizi geliştiriyoruz.

Kimseye sorun yaşamayacağı garantisini vermiyoruz, ama çözeceğimiz garantisini veriyoruz. Çünkü Keyubu olarak biz sizin sorununuzu çözmek için canımızı dişimize takmaya hazırız. :)

Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş veya Kayıt Ol anlayışınız için teşekkürler.

Fazla söze gerek yok. Sevgiler.

Themis

This is the way!
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
669
Puanlar
2.785
Yer
Earth
Discord
Themis#9367
Şimdi ikisi de kaliteli firmalar yani bir şey başarmış, kendilerini kanıtlamış firmalar. Buraya gelip yok Batihost şöyle kötü, yok Keyubu şöyle leş deyip çamur atan arkadaşları da fazla takama bence. Bu tarz arkadaşlar genelde firma fanatikliği yapıyor. Bu konuyu her yönü ile ele almak lazım sana şöyle izah edeyim durumu.

İlk olarak Keyubu tarafına bakalım. Şimdi Keyubu'dan alırsan birçok şeyi ek olarak sana suna biliyor örnek verirsek konu tasarımı, bedava site, MC-TR'de reklam vs. Eğer bu gibi şeyleri henüz alamayacak durumdaysan Keyubu tercih edebilirsin. Tabii sadece bunlarda değil sunucuları da kaliteli yani en azından ben kullanıyorum ve sorun yaşamıyorum ki bir sorun olursa ticket açarsan zaten en fazla 20, 30 dakika veya daha az bir süre içerisinde bakarlar ki bu süre müşteri sayısına ve yoğunluğuna bakarsan çok iyi bir süre. Yani kısaca toparlamak gerekirse hem kaliteli sunucular alabilirsin hem de ek olarak site, reklam, konu tasarımı vs. alabilirsin.

Şimdi Batihost'a gelecek olursak bu firmanın sunucuları da gayet kaliteli yani bir saldırı durumu olmadıkça birçok firmada ki gibi sorun yaşayacağını sanmıyorum ki zaten saldırı olduğunda gerekli önlemleri alırsan bu tarz sorunlar da yaşamazsın. (DDOS dahil.) Ek olarak buradan sunucu aldığın zaman sanırım 1 aylık ücretsiz web site veriyorlar ki 1 ay bittiği zaman yenileye bilirsiniz bunu neden dedim çünkü web siteleri 2,3,5 lira arasında yani çok ucuz genel olarak burası da böyle.

Şimdi toparlayacak olursak iki firmada kalite anlamında birbirine çok yakın yani şimdi bunlardan birini tercih edebilirsin sana önerim ihtiyacın olanı seç yani eğer bir konu tasarımı ve reklam gibi şeyleri henüz alacak durumun yoksa Keyubuyu tercih edebilirsin bunun dışında zaten genel olarak sunucu kaliteleri aynı yani Keyubu'da da bir saldırı olduğu zaman önlem alınca sorun çözülüyor Batihost'da da çözülüyor burada asıl soru senin hangisine ihtiyacın olacak yani eğer ihtiyacın sadece kaliteli bir sunucu ise bunlardan birini rahatlıkla alabilirsin.

xChairs

iFruuzAhmet
En iyi cevaplar
0
Elmaslar
136
Puanlar
0
Yer
Dünya
Minecraft
Discord
! Roxza mutlu olan#2719
kısaca keyubu

EditeY

Karanlık taraftan merhaba!
En iyi cevaplar
3
Elmaslar
321
Puanlar
7.590
Yer
Türkiye,İstanbul
Minecraft
Discord
Editcik.#4958
Keyubu kullanabilirsiniz, neden mi?:

Sınırsız Slot!
Ücretsiz Reklam!
SSD
Ücretsiz Website
Özel Plugin Paketleri
Ücretsiz MineWeb script!
Ücretsiz MySQL

Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı