Sol Reklam
Sağ Reklam

Subaru Gelecek Planlarını Şimdiden Hazırladı!

YPol

Bir Kömür Göründü Kaptanım!

Discord:

YPol#0661

Elmaslar
99
Puanlar
0
Minecraft
YPol
Subaru-symbol-black-1920x1080.png

Subaru Gelecek Planlarını Şimdiden Hazırladı!
Hepinize tekrardan merhabalar saygıdeğer MC-TR ailesi.Bugün sizlerle birlikte Subaru'nun gelecek planları konuşacağız.Hadi detaylara geçelim!
Elektrikli araçlar son dönemlerin gözden düşmeyen bir parçası haline gelmiş durumda.Bundan ötürü firmalar da gelecek planlarını elektrikli araçlar üzerine yoğunlaştırmış durumda.Subaru da bunlardan bir tanesi.Subaru önümüzdeki 15 yılın içerisinde planlarına sadece elektrikli ve hibrit araçları koymuş durumda.

2013-375526-2014-subaru-xv-crosstrek-hybrid-live-in-new-york-28-3-20131.jpg

Subaru Elektrikli Araçlar ile Piyasada Yerini Alacak!
Otomotiv devi Subaru elektrikli araçlara geçişini hemen yapmayacak.Hazırladığı planları adım adım uygulayarak 2030'lara doğru bu planları bitirmeyi hedefledi.
Aynı zamanda otomotiv devi olan Subaru bir diğer otomotiv devi olan Toyota ile birlikte işlerini yürütecek.

thumb-1920-972201.jpg

Subaru Elektrikli Araçları İçin Toyota'dan Destek Alacak!
Toyota,elektrikli araçlar konusunda piyasanın tecrübelilerinden birisi.Otomotiv devi,1997 yılında piyasaya sürdüğü Prius modeli ile yeni bir devrime imza atarak dünyanın ilk seri üretim hibrit aracını müşterilerine takdim etti.
Bir diğer yandan Subaru'nun %8.7'lik hissesine sahip olan Toyota, Subaru ile birlikte 2020 yılında yeni bir araba çıkarmak için kollarını sıvamış durumda.
Otomotiv devi ilk etapta sunacağı hibrit araçları, Toyota'nın hibrit teknolojisinden esas alacak.Fakat ilerleyen zamanlarda Toyota'dan farklı olarak kendi teknolojileriyle araba üretmek istediklerini açıkladı.

Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi

Açıkçası bu araba firmanızı ilk defa sizin sayenizde gördüm. Bunun yanı sıra eski konularınıza göre çok daha iyi bir konu hazırlamışsınız.

YPol

Discord:

YPol#0661

Elmaslar
99
Puanlar
0
Minecraft
YPol

xMargue

Discord:

xMargue#1881

Elmaslar
51
Puanlar
1.190
Yer
İzmir
Minecraft
xMargue
Fazla tutulmayan bir araba markası, Eski modellere göre geliştirmişler ama kendilerini.

YPol

Discord:

YPol#0661

Elmaslar
99
Puanlar
0
Minecraft
YPol
@PedraNetwork aslında arabanın güzel özellikleri ve geçmişteki başarıları da var.Bence son yıllarda da baya bir atak yaptılar.

Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı