Sol Reklam
Sağ Reklam

Steep™ | Karlı araziler ve gökyüzü arasından sıyrılın, gizli yerleri keşfedin ya da sadece Alp Dağlarının sunduğu tüm güzelliği yakalayın...

beeboy07

Yaratık Tuzağı: Çalışıyor

Discord:

beeboy07#1737

Elmaslar
659
Puanlar
15.030
Yer
İstanbul
vPygBO.jpg

Kayak takımlarınızı hazırladınız mı? İnişe geçiyoruz...
Özellikle son zamanlarda çıkan oyunlara bakılırsa birbirlerine fark yaratmaya çalışan oyun görmekteyiz. Bu oyunda da aksiyon ve spor kategorisinde bu farklılığı yakalayabilmiş en iyi oyunlardan sadece biri. Oyun, Ubisoft tarafından 2 Aralık 2016 tarihinde ilk kez E3 konferansında duyuruldu. Ardından oyunun fragman ve oynanış videoları da geldi. Bakalım bu oyunda ne gibi dakikalar bizi bekliyor, haydi oyunu tanıyalım! Hem de Minecraft Türkiye'de...

Neden kayak takımları?
Alp dağlarının doğal yamaçlarından inişe geçtiğiniz bu oyunda çoklu spor bulunuyor. Kayak, wingsuit uçuşu, snowboard ve yamaç paraşütü olmak üzere dört adet spor türü bulunuyor. Böylece bir spor türünden sıkılırsanız sizi diğer üç spor türünün aksiyonu ve macerası bekliyor olacak. Oyunda bir diğer özellik de gerçeğe çok yakın, keşfedilmeyi bekleyen bir açık dünyanın olması. Bu işin arkasında Ubisoft Annecy gerçekten iyi bir iş çıkarmış, alkış! Bu büyük haritada yürümenin zorluğunu bir hayli anlamış gibisiniz, şayet ışınlanmak istediğiniz noktaya bir kilometreden yakınsanız tek tuşa basılı tutarak direkt seyahat gerçekleştirebiliyor; kayak ekipmanınızı sırtınıza atarak varacağınız noktaya kadar huzurla yürüyebiliyorsunuz.

0zrmGW.jpg

Kayak takımı gereksinimleri.
Grafiklere bakılırsa oyun gerçekten de iyi bir grafiğe, büyük bir haritaya sahip. Bunun yanında sesler gerçekten de kulağınıza fısıldar gibi. Gerçekten de iyi bir bilgisayarınız varsa bu şanstan dolayı kendinizi ayakta alkışlayabilirsiniz. Üzülmeyin, bilgisayar özellikleri yetmeyen gene de bir denesin. Minimum gereksinimlerin biraz altında kalanlar düşük performans ayarlarında oynayabilir diye düşünmekteyim.

vPynXO.png

Çok merak ettim!
İnternette Steep'in oynanış videosuna yer veren bir çok kanal var. Bu tarzda videolar gerçekten insana huzur veriyor, şayet dağdan aşağıya süzülmenin bu kadar rahatlattığını bilmezdim. Merakınızı gidermek için videoyu izleyebilirsiniz fakat durun! Konumu okuduktan sonra gönül rahatlığıyla videoyu izleyebilirsiniz ;)

Yalnız değilsin.

Diğer Ubisoft oyunları gibi Steep'i de çevrimiçi olarak oynayabilirsiniz. İster haritada karşınıza çıkan bir oyuncuyu, ister arkadaş listenizdeki bir oyuncuyu grubunuza davet edip çeşitli aktiviteler -mesela yarışma- yapabiliyorsunuz. Üzülerek söylemek istiyorum ki oyunun Türkçe desteği bulunmamakta. Aslında çok İngilizce gerektiren bir oyun değil, dağdan aşağıya kayıyorsun işte. Gene de Steep'in Türklere de sunulmasını isterdim.

dBMkpQ.jpg

pn2BZz.jpg

Z3n7b0.jpg

MC-TR.png

Okuduğunuz için teşekkürler. Eh, eğer okuduysanız :D

Son düzenleme:

admiraldus

DEVASTATE

Discord:

admiraldus#6660

Elmaslar
1.686
Puanlar
0
Yer
İstanbul, Türkiye
Minecraft
admiralduski
Püskevitler aşkına! Keşke sistemim yetse de tüm gün bu oyunu oynasam...

Kalerda

Vatan Sevdalısı
Elmaslar
589
Puanlar
15.030
Yer
Türkiye
Sistemim kaldırsa oynayacağım oyunlar arasında.
Bakalım belki de seneye..

S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi

Gözlerim kastı.​

Murat1618

Nerelerdesin Be Zümrüt?
Elmaslar
397
Puanlar
14.520
Ula 3d oyun diye girerdim googleye . 3D Kayak yapma oyunu diye :D . Ne gayaardım be Like .

FurkanÖzcan

Emekli Ekip Lideri.
Emektar

Discord:

FurkanÖzcan#6347

Elmaslar
1.264
Puanlar
16.180
Yer
İstanbul
Sistemim yetiyor, o zaman ben gidip oynamaya başlıyorum. Oyunun güzelce açıklamasını yapmışsın güzel olmuş başarılar.

Bluter

Öfkelen, ışığın giderek sönmesine karşı öfkelen.

Discord:

Bluter#0074

Elmaslar
323
Puanlar
0
PlayStation 4 üzerinden oynarken sürekli düşüyorum ve çıldırıyorum ama oyun gerçekten çok eğlenceli.

Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı