• Merhaba Ziyaretçi, Tanışma & Tartışma & Muhabbet kategorisindeki tüm forumlar için (alt forumlar vs.) 90 gün geçtikten sonraki konulara mesaj yazmayı yasaklayan ölü konuları canlandırma kuralı kaldırılmıştır. Bu bölümdeki yazdığınız mesajlar, asla ama asla ölü konuları canlandırma sebebiyle silinmeyecek ve uyarı almayacaksınız. Ayrıca bu forumlardaki çoğu konunun kilidi kaldırılmıştır. Hoşunuza giden konulara artık yorum yazabilirsiniz. :))
Minecraft Türkiye Minecraft Türkiye

Tanıtım Steamden Oyuncuları Üzen Karar!

Steam, oyun oynamayı sevenler için vazgeçilmez bir platform yalnız windows xp ve windows vista için aldığı kötü karar var!

Steam Windows XP ve Windows Vista desteğini sonlandırıyor.
Valvenin yaptığı resmi açıklamaya göre 1 ocak 2019'dan itabaren windows xp ve windows vista resmi olarak sonlandırılıcağı duyuruldu.
Bu durum kısaca steam uygulamasının windows xp ve windows vistada çalışmıyacağı anlamı geliyor.

Bu durum ile bazı sorunlar gündeme geldi örneğin oynadıkları oyunu oynamak için güncel işletim sistemli bilgisiyara tekrar yüklemek zorunda kalıcaklar.

artık oyun dunyası ve yazılım dunyası modernize oluyor.Yeni çıkan oyunlar ortalama 6gb ram i5 işlemcı ve enaz win 7 istiyor.
Bi süreden sonra artık eskinin kalkması ticari yonden butun firmaların hem guncel ve gelecek satışları için bu firmaların anlaşmalı yaptıgı işlemlerdir.ve artık bizlerinde kaçacagı pek bir yer kalmıyor.
İstesekte istemesekte sanırım bu olaylar bize zorunlu kılınacak.
Yaşasın The Witch.
Guncel oyunlardan daha iyi grafik ses oyun yapılanması gönlümüzde taht değil imparatorluk kurdu.
Ama bu işlem de bi yere kadar.

Elmaslar: YigitReisOffical

ISquzy

FORUM bizim PREMİUM kira.
29 Mayıs 2017
161
61
540
hyoakira
ISweys

Afedersinde 512mb ram ile hangi oyunu oynamayı düşünüyorsun ki.

Citrus

Amphisia | Web, Minecraft & Kodlama
Onaylı Satıcı
11 Ağustos 2015
897
678
1.140
Citrus#4361
AeronBlocks

WinXP olunca 512mb ram mi oluyor illa ? Benim 8gb ramla winxp kullanan arkadaşım var. Zevkler ve renkler tartışılmaz. Herkesin sevdiği sistem farklı.

Elmaslar: ultraPvP_Offical

ultraPvP_Offical

Ya istiklal,Ya ölüm. 1881-193∞
19 Ağustos 2017
242
80
540
</ultraPvP_#1592>
ultraPvP_

Madii Durumu Olmayanların Oyun Oynamaya Hakkı Yok Mu ?

Kötü bi karar para kayber Gaben amca
Bence iyi karar verilmiş zaten windows xp ve vistadan oyun oynamak zor.

İyi ki Windows XP ve Windows Vista kullanmıyorum. :melek:;)
Aynen bende iyi kullanmıyorum windows 10 en iyisi :D

Madii Durumu Olmayanların Oyun Oynamaya Hakkı Yok Mu ?
Bana kalırsa işletim sistemi windows xp olanlar oyun oynıyamazlar özellikle gta 5 filan tabi bilmiyorum windows vistayı zaten hiç alet etmiyelim.

@YigitReisOffical İmzanızı Kopyalabilir Miyim ?
Sıkıntı değil atamızın imzası ;)