Sol Reklam
Sağ Reklam

Steam Hesaplarınızı Checklenmekten Koruyun

Nikto

.
Elmaslar
1.099
Puanlar
0
Bildiğiniz gibi internet üzerinde oyun platformu hesapları satılıyor.Peki hiç düşündünüzmü bu hesaplar nereden geliyor?
Genel olarak topluca satın alıyorlar.Peki onlara satanlar nerden buluyor?
Tabikide bu hesapları checkliyorlar.
Check İşlemi Nasıl Yapılır?
Öncelikle bir mail:;pass listesi bulunur.Bu liste genelde çeşitli sitelerin databaselerinden çekilir.Bu mailler açıklı maillerdir.Bunlara combolist denir.
Örnek Combolist;
Bu listeler sizin girdiğiniz sitelerdeki maillerinizden çekilir.Ve bunlar checkere konulur.Checker tek tek hepsini tarayıp çalışanları test edip ayırıp seçtiğiniz hesaba girişi dener.Steam hesaplarıda böyle checklenir.Ama bu combolistler yaklaşık 300-400k mailden oluşurlar bu kadar küçük olmazlar.Ayrıca bu yöntemle sadece steam değil instagram,twitter,facebook,spofity,origin,uplay ve daha birçok hesap checklenebilir.
Peki biz bunlardan nasıl korunacağız?
Öncelikle güvenli olmayan sitelere asla kendi mail şifrenizle mail doğrulaması yapmayın.Youtube hesabınız için abone kasma vs. umuduyla havuz sistemli panellere girmeyin.Steam hesabınızı gmaile veya hotmaile koyun @mail @aol @yahoo gibi mailler çok fazlaca combolist olarak kullanılıyor.Steam guardı kesinlikle aktifleştirin.Mailinize telefon doğrulaması ekleyin.

S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi

Yahoo'nun olduğunu bilmiyordum. Hemen mail adresimi değiştirdim ve telefon doğrulaması koydum.

Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı