Sol Reklam

Start up ekibimiz İçin Yeni Takım Arkadaşları arıyoruz !

HalilPasa

Odunlara Vur Vur Vur!

Discord:

ÇakmaDiktatör#7436

Elmaslar
15
Puanlar
6.285
Yer
İstanbul
Minecraft
HalilPasa
Facebook
HalilPasa
Twitter
cakmadiktatör
HAKKIMIZDA TooT TEAM 8 Şubat 2019'da Oğuz ÇELİK ve ekip arkadaşları tarafından kuruldu. Kuruluşunun amacı katıldıkları Pi Wars Türkiye yarışmasında derece elde edip okulu temsil etmekti. 23 Mart Cumartesi Sabahı Pi Wars'dan Türkiye 2.si olarak ayrıldı. Sonrasında yaşanan bazı talihsiz olaylar nedeniyle projelerimiz ve fikirlerimiz duraksadı. 29 Temmuz 2019 da Kurucu Oğuz ÇELİK Yeni VİZYON ve MİSYON ile takımını diriltmeye karar verdi. Aynı zamanda okul arkadaşları olan ekip arkadaşları ile birlikte bir strateji belirleyip tekrar yola koyuldu. Gün geçtikçe artan tamamen gönüllü çalışan ekip arkadaşlarıyla Türkiye'deki dijital alanlarda çalışma yapmaya devam ediyor !
?????? Dünyanın en hızlı geliştiği dönemlerden birini yaşıyoruz.Türkiye'nin bu alanda geri kalmaması için harekete geçen TooT TEAM Türkiye'yi global alanda temsil edecek gençleri yetiştirip projeler gerçekleştiriyor. Gelecekte Türkiye'nin en büyük gençlik ajansı olmak için çalışıyor. Başta Türkiye'de olmak üzere dünyadaki bütün genç kitleyi bir araya getirip ortak tutkuları olan alanlarda birleştirip çalışmalar yapmaya çalışıyor.

?????? Türkiye'de ihmal edilmiş bir gençlik var.Gerek toplum sistemlerinde gerek sosyal faaliyetlerdeki eksikliklerimizle olduğumuz çarkta dönmekteyiz. Ülke olarak gelişimimizi bir kenara bırakıp sadece eleştirmeyi ve tüketmeyi bilen bir millete dönüştük. Kendimizi geliştirmeyi ihmal ettik. Sürekli bir sonraki nesle attık suçu." GENÇLİK BİTMİŞ ". HAYIR ! Gençlik bitmedi ve TooT TEAM ile Tekrar DİRİLİYOR... Farklı düşüncelere,renklere sahip ve aynı tutkuya sahip onlarca genci bir araya getirip tutkuları olan işi yapmalarını ve gelişmelerini sağlamaktayız. Şuanlık ekibimizdeki bütün üyeleri yaptıkları işleri gönüllü olarak yapıyor. Gelişmekle kalmıyor dönem dönem yaptığımız alımlarda yeni katılan ekip üyelerine dersler veriyor ve destek oluyor. Ellerinde fırçaları olan onlarca genç çizdikleri tabloyu yine kendi kitlesine pazarlıyor. Yapılan olumlu ve olumsuz geri dönüşler ile hatalarını anlayıp gelişimleri için tekrar adım atıyor. TooT TEAM olarak oturduğu bilgisayardan veya elindeki telefondan bir şirket kültürü yaşayıp, alanında kendini geliştirip, farklı insan ve düşüncelerle tanışıp kabilyetlerini güçlendirmelerine destek oluyoruz. " Oğlum Mernus, sen otobüsü kaçırmış bir milletin çocuğusun. " Demişti Bedri Rahmi EYUBOĞLU... Biliyoruz. Çok çalışmamız gerekiyor... Düştükçe kalkıp koşmaya hazır bir kitle oluşturmaya çalışıyoruz. Olacağız da. İnançlıyız. Çünkü "Türk Milleti Çalışkandır.Türk Milleti Zekidir." Diye boşuna dememişti ÖNDERİMİZ...

Eğer bizimle çalışmak isterseniz

Başvuru formumuz : https://docs.google.com/forms/d/e/1...DnqUVTOXu0b7c0bsaD7TSQZA/viewform?usp=sf_link

Ekler

• 27_12_2019.png
    27_12_2019.png
    76,9 KB · Görünt.: 160
  • Farklımı misin_.png
    Farklımı misin_.png
    145,2 KB · Görünt.: 172
  • WhatsApp Image 2019-12-10 at 20.54.02.jpeg
    WhatsApp Image 2019-12-10 at 20.54.02.jpeg
    173,9 KB · Görünt.: 69
  • WhatsApp Image 2019-12-23 at 19.53.19 (1).jpeg
    WhatsApp Image 2019-12-23 at 19.53.19 (1).jpeg
    111,3 KB · Görünt.: 166
  • WhatsApp Image 2019-12-23 at 19.53.19.jpeg
    WhatsApp Image 2019-12-23 at 19.53.19.jpeg
    200,9 KB · Görünt.: 92
  • WhatsApp Image 2019-12-26 at 20.51.32 (1).jpeg
    WhatsApp Image 2019-12-26 at 20.51.32 (1).jpeg
    132 KB · Görünt.: 171
  • WhatsApp Image 2019-12-26 at 20.51.32 (2).jpeg
    WhatsApp Image 2019-12-26 at 20.51.32 (2).jpeg
    148,6 KB · Görünt.: 168
  • WhatsApp Image 2019-12-26 at 20.51.32.jpeg
    WhatsApp Image 2019-12-26 at 20.51.32.jpeg
    65,4 KB · Görünt.: 99
  • WhatsApp Image 2019-12-28 at 20.32.07.jpeg
    WhatsApp Image 2019-12-28 at 20.32.07.jpeg
    205,4 KB · Görünt.: 166
  • WhatsApp Image 2019-12-28 at 20.32.12.jpeg
    WhatsApp Image 2019-12-28 at 20.32.12.jpeg
    172,8 KB · Görünt.: 153
  • WhatsApp Image 2019-12-28 at 20.32.16.jpeg
    WhatsApp Image 2019-12-28 at 20.32.16.jpeg
    224 KB · Görünt.: 157
Son düzenleyen: Moderatör:
S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi

Merhaba, ekip başvuru süreciniz ne zamana kadar açık olacak? Daha doğrusu sınav haftam varda cuma günü bitince başvurmayı düşünüyorum.

HalilPasa

Odunlara Vur Vur Vur!

Discord:

ÇakmaDiktatör#7436

Elmaslar
15
Puanlar
6.285
Yer
İstanbul
Minecraft
HalilPasa
Facebook
HalilPasa
Twitter
cakmadiktatör

Merhaba, ekip başvuru süreciniz ne zamana kadar açık olacak? Daha doğrusu sınav haftam varda cuma günü bitince başvurmayı düşünüyorum.
Merhaba başvuru sürecimiz 2. Etap bu süre zarfında 25 ocağa kadar başvuru da bulunan kişiler kabul edildiği taktir de , size mail yolu ile veya telefon numaranız ile ulaşılır . Merak etmeyin her sene Dönem dönem neredeyse başvurularımız açık durum da sadece isimlendirme yapıyoruz bunun sebebi de hedef kitlemizi raporlaya bilmek
Gönderi otomatik olarak birleştirildi:

Ekibimiz üyelerinin katıldığı zaxe 3d yazıcılar hakkın da bir eğitim sonu katılım sertifikası ,
bunun dışın da ekibimizin bir çok etkinliği , buluşması ve toplantısı oluyor ,
Şuan yaklaşık 11 hanımefendi 26 beyefendi ekibimiz de .
Bunun dışın da 20 adet havuz ( eğitim alan ) üyemiz bulunmaktadır .

konu aktiftir +

Ekler

• Ekran Alıntısı.JPG
    Ekran Alıntısı.JPG
    110,6 KB · Görünt.: 127
Son düzenleme:
S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi

Merhaba başvuru sürecimiz 2. Etap bu süre zarfında 25 ocağa kadar başvuru da bulunan kişiler kabul edildiği taktir de , size mail yolu ile veya telefon numaranız ile ulaşılır . Merak etmeyin her sene Dönem dönem neredeyse başvurularımız açık durum da sadece isimlendirme yapıyoruz bunun sebebi de hedef kitlemizi raporlaya bilmek

Ekibimiz üyelerinin katıldığı zaxe 3d yazıcılar hakkın da bir eğitim sonu katılım sertifikası ,
bunun dışın da ekibimizin bir çok etkinliği , buluşması ve toplantısı oluyor ,
Şuan yaklaşık 11 hanımefendi 26 beyefendi ekibimiz de .
Bunun dışın da 20 adet havuz ( eğitim alan ) üyemiz bulunmaktadır .

konu aktiftir +

Geri bilgilendirmeniz için size çok ama çok teşekkür ederim. En kısa sürede ekibinize başvurumu yapacağım :))

S

Silinen üye 87069

Ziyaretçi
Merhaba. Discord kullanıyor iseniz Hanekawa#9949 ekler misiniz. Birkaç soru sormak istiyorum.

HalilPasa

Odunlara Vur Vur Vur!

Discord:

ÇakmaDiktatör#7436

Elmaslar
15
Puanlar
6.285
Yer
İstanbul
Minecraft
HalilPasa
Facebook
HalilPasa
Twitter
cakmadiktatör

EchTR

echtr of legend

Discord:

EchTR#1848

Elmaslar
629
Puanlar
8.060
Yer
İzmir
Eklere baktım da türkiye'nin iş çeşitliliği açığının belli bir kısmını siz kapatıyor muşsunuz xd..

HalilPasa

Odunlara Vur Vur Vur!

Discord:

ÇakmaDiktatör#7436

Elmaslar
15
Puanlar
6.285
Yer
İstanbul
Minecraft
HalilPasa
Facebook
HalilPasa
Twitter
cakmadiktatör
Eklere baktım da türkiye'nin iş çeşitliliği açığının belli bir kısmını siz kapatıyor muşsunuz xd..
En temel amacımız Türk gençliğini ve yetişen nesli geliştirmek ve onları en temel de değerli birere cevher haline getirmektir :)

Avelis

Ruh + Kum = Ruh Kumu
Elmaslar
837
Puanlar
9.875
Ekibin amacını anlamadım kısaca anlatırmısınız.

HalilPasa

Odunlara Vur Vur Vur!

Discord:

ÇakmaDiktatör#7436

Elmaslar
15
Puanlar
6.285
Yer
İstanbul
Minecraft
HalilPasa
Facebook
HalilPasa
Twitter
cakmadiktatör
Ekibin amacını anlamadım kısaca anlatırmısınız.
Amacımız en temel de ölü denilen gençliği diritlmek ve kendi ilgi alanları doğrultusun da onlara bir şey başara bileceğini kanıtamak şirket ve çalışma kültürünü teknoloji ve araştırma ruhunu kazandırmak . bildiğiniz üzere şuan gençliğimiz malesef tiktok gibi uygulamalar yüzünden mahvolmakta .. biz bu gençleri kendiler için daha iyi olan edebiyat , yazılım , tasarım , kurgu gibi alanlar ile geliştirmek için çabalamaktayız

Jcicosn

Hayata küskün bir öğrenci

Discord:

Elon Musk#3678

Elmaslar
103
Puanlar
4.060
Minecraft
Jcicosn
El Capitan#3678 discord üzerinden ekleyebilir misin ?
Amacımız en temel de ölü denilen gençliği diritlmek ve kendi ilgi alanları doğrultusun da onlara bir şey başara bileceğini kanıtamak şirket ve çalışma kültürünü teknoloji ve araştırma ruhunu kazandırmak . bildiğiniz üzere şuan gençliğimiz malesef tiktok gibi uygulamalar yüzünden mahvolmakta .. biz bu gençleri kendiler için daha iyi olan edebiyat , yazılım , tasarım , kurgu gibi alanlar ile geliştirmek için çabalamaktayız

HalilPasa

Odunlara Vur Vur Vur!

Discord:

ÇakmaDiktatör#7436

Elmaslar
15
Puanlar
6.285
Yer
İstanbul
Minecraft
HalilPasa
Facebook
HalilPasa
Twitter
cakmadiktatör

Noxy

Bir Kömür Göründü Kaptanım!
Hosting Görevlisi

Discord:

Anıl - Noxy#1919

Elmaslar
80
Puanlar
6.585
Yer
İstanbul
Minecraft
Noxy4
Açıkçası ülke geneli için güzel bir proje olduğunu düşünüyorum zaten önlerden yerimi aldım, umarım kabul edilebilirim. Bunun dışında gerçekten artık vatandaşlarımızın çoğu hazır konmaya başladı. Bu yüzden artık gençlerimizin hazıra konması yerine araştırıp çabalayıp bir şeyler yapması herkes için daha güzel olacaktır. Örnek olarak neden bir yerli ekran kartı modeli, işlemci modeli ya da başka bir şey üretemiyoruz? Neden ülke'de bu yönelime uygun adamlar desteklenmiyor. Biraz derinlere inersek daha nicelerini bulabiliriz. Böyle bir topluluğun ileri ki zamanlarda böyle şeyleri başabileceğini düşünüyorum.

HalilPasa

Odunlara Vur Vur Vur!

Discord:

ÇakmaDiktatör#7436

Elmaslar
15
Puanlar
6.285
Yer
İstanbul
Minecraft
HalilPasa
Facebook
HalilPasa
Twitter
cakmadiktatör
Açıkçası ülke geneli için güzel bir proje olduğunu düşünüyorum zaten önlerden yerimi aldım, umarım kabul edilebilirim. Bunun dışında gerçekten artık vatandaşlarımızın çoğu hazır konmaya başladı. Bu yüzden artık gençlerimizin hazıra konması yerine araştırıp çabalayıp bir şeyler yapması herkes için daha güzel olacaktır. Örnek olarak neden bir yerli ekran kartı modeli, işlemci modeli ya da başka bir şey üretemiyoruz? Neden ülke'de bu yönelime uygun adamlar desteklenmiyor. Biraz derinlere inersek daha nicelerini bulabiliriz. Böyle bir topluluğun ileri ki zamanlarda böyle şeyleri başabileceğini düşünüyorum.
:)) :))

Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı