Sol Reklam
Sağ Reklam

StarMC / Rütbeler / İlgili Kurucular / Alım / Bot Koruması / Köylü Takas

ByZiya

MrNinja -> ByZiya
Elmaslar
206
Puanlar
0
Yer
Konya
9d9jyo.png

"Bu sunucu işlerine ilk başladığımda bilgim sıfır idi, ama biliyorum dün bir gün gelişeceğimi ve de ilerledim önüme zorluklar çıktı ama es geçtim. İş de emeğimi verdim ve de bir gün sağlam bir sunucu olacaktım. O kafayla ilerledim."
W03yrE.png

# ÖN SÖZ #
Her zaman mücadele etmeyi unutma, asla bırakma. Hedefine ulaşamaz, başaramazsın.
W03yrE.png

# SUNUCU BİLGİLERİ #
Hosting: AxiTR
RAM: 3GB
Slot: 36
Sürüm: 1.7x/1.8x
Web Sitesi: StarNetwork.pe.hu
Sunucu IP: StarFC.AxiTRBilisim.Com
W03yrE.png

# SİSTEMLERİMİZ #
z3o1gB.png

< DESTEK >
live:ali34osman67_1 Skype Adresinden iletişime geçebilirsiniz.
oj4a2o.png

< İLGİLİ YÖNETİM >
Sunucumuzda sizinle bir arkadaş samimiyetinde ve sürekli iletişim halinde bulunan bir yönetim ekibimiz mevcuttur. Oyun içi sorunlarınızdan tutun günlük hayattaki sıkıntılarınıza kadar konuşmaya ve sorunlarınızı çözmek için yardımcı olmaya hazırız.
YDZavz.png

< EKONOMİ >
Sunucumuzun alanında uzman yetkilileri ekonomiyi hem oyuncuya hem de sunucunun dengesine göre en doğru şekilde hazırladı.
Zaman içinde sunucu gidişatına göre asıl şeklini alacak ekonomimiz sizleri ne madur ne zengin edecek herkese eşit davranmaya çalışacaktır.
01JaqW.png

< ADELETLİ OYUN >
Oyun içerisinde bir sorun yaşadığınızda iki tarafı da düşünerek hareket etmek zorundayız. Objektif bakış açımız ile bu mümkün. Fakat bir gerçek var ki çoğu olayda bir haklı bir haksız taraf bulunmaktadır ve her zaman haklı taraf siz olmayabilirsiniz.

8PJByQ.png

< EĞLENCE >
Kesinlikle, belirrtiğimiz kurallara uyduğunuz takdirde biz sizler için bir yetkili değil bir arkadaş gibi olacağız.
Kimi zaman etkinliklerle, kimi zaman oyunlarla, kimi zaman ise sohbetteki muhabbetlerimiz sayesinde sizlerle keyifli vakit geçireceğiz. Kurallara bakabilmek için /kurallar komutunu uygulayınız.

ad6OJ2.png

< RÜTBE >
Sunucumuza ilk giriş yaptığınızda en alt sınıftasınızdır.
Zaman geçtikçe belinizi doğrultmaya ve daha üst sınıflara geçmeye başlarsınız.
Üst sınıflara doğru yükselmeye başladıkça paranın gücünü anlamaya başlayacaksınız, üst sınıflarda olmanın size getirileri olacaktır.
Bu getiriler başlıca yeni bir Hammadde Alanı, Eşya Setleri, Sunucuya Özel Para Birimleri ve ya Özel Eşyalar olabilir.
Sınıf ve ya bir diğer adıyla Rütbe Sisteminin genel amacı güçlü ile güçsüzü ayırmaktır.
Sana gücünü göstermen için bir şans veriyoruz, iyi kullan !
Sunucumuzdaki bütün rütbe ve hammaddeler özenle hazırlandı, kaliteli yapılar ve kaliteli eklentiler ile en iyi şekilde hizmet veriyoruz.

d8RyW7.png

< KASALAR >
Eğlence arıyorsan ve biraz olsun şansına güveniyorsan kesinlikle yeni Kasa sistemimizi denemenizi tavsiye ediyoruz.
Belirli ücretler ve ya gereksinimler karşılığı kazanacağınız Anahtarlar ile kasa açıp Rastgele Eşyalar kazanabilirsiniz.

Jqvo4E.png

< BOSS ADALARI >
Özel Boss Adamızda bulunan canavarlar ile savaşabilir, onları yenmen durumunda ise özel ödüller kazanabilirsin!
Biraz tehlikeli, ama buna değecektir.
gqMDA2.png

# SUNUCUDAN GÖRÜNTÜLER #
6Xl0V7.png
WQ6dv2.png
gqMDA2.png

StarMC'deki her şeyi bu konuya sığdırmamız mümkün değil.
Daha fazlası için sunucumuzu ziyaret edin.!
IP Adresi : StarFC.AxiTRBilisim.com
Web Sitemiz : StaRNetwork.pe.hu
gqMDA2.png

NOT : Gereksiz insanların, konu altında yaptığı yorumlara cevap verilmeyecektir.
Sevgi ve saygı çerçevesinde tüm görüş ve önerilerinizi paylaşabilirsiniz.
ld58rX.png

StarMC Lapis Lazuli İÇERİR !
Lapis içeren sunucuları sevmiyorsanız lütfen konuyu terk ediniz, sunucudaysanız da sunucuyu terk ediniz. Yoruma "Ağh lapis var, gelmeyeceğim" gibi yorumlarınızı kendinize saklayınız. Beğendiniz yönleri yazabilirsiniz, geliştirilmesi gereken yerleri de yazınız. Sunucuyu da puan ile belirtmeyi unutmayınız.
Örnek;
10/10
StarMC Ekibi Olarak İyi Oyunlar Dileriz.
gqMDA2.png

! ÖNEMLİ !
Sunucumuz aktif!
Konu Düzenini Başka Konulardan Yardım Alarak Yaptım, Lütfen Konu Altına "Konunun Düzeni Çalıntı" gibi yorumlar atmayınız.

Mr_BlackEye

Premium Üye

Discord:

Mr_BlackEye#8720

Elmaslar
144
Puanlar
13.595
Minecraft
Mr_BlackEye
Konu düzenini keşke kendiniz yapsaydınız. Mapler orta derecede klasik faction sunucusu iyi derim. Puan:

ByZiya

MrNinja -> ByZiya
Elmaslar
206
Puanlar
0
Yer
Konya
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı