Sol Reklam
Sağ Reklam

Skript Paylaşımı StaffChat(Yetkili Sohbet) - VIDEOLU

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

xOrcun

Script Merkezi
Hosting Görevlisi

Discord:

xOrcun

Elmaslar
415
Puanlar
14.925
Yer
Türkiye
Minecraft
xOrcun
Merhaba Arkadaşlar,
Uzun zaman sonra skript sahalarına geri döndüm. Şimdi yaptığım skript StaffChat(Yetkili Sohbet). Artık yetkililer ile oyun için rahatca konuşabilirsiniz.Aşağıdaki videoyada skriptin hızlı bir şekilde yazıldığını görüyorsunuz.

Tıkla ve Kod'a Ulaş

KanedgyBO

SkriptTale

Discord:

TheLudoBile#3485

Elmaslar
390
Puanlar
5.565
Yer
Bursa / Erikli
Minecraft
TheLudoBile
Forumlarda bunun üzerine çok fazla sk var, ayrılması için geliştirmelisiniz. Ve fazla kişi yetkili sohbete girerse lag yapabilir. eline sağlık.

Reynixan«

Birisi mi Spawnlandı?

Discord:

Reynixan#8044

Elmaslar
2
Puanlar
0
Minecraft
Reynixan
Klasik bir skript... Geliştirilmeli

S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi

Oldukça basit ve işlevli bir Skript olmuş fakat arkadaşların dediği gibi geliştirebilirsin :)

nexi

nexi is the best!

Discord:

nexi#0001

Elmaslar
1.193
Puanlar
17.075
Yer
Samsun
Tıkla! Böyle bir eklenti olduğu için skript'e ihtiyaç duyulcağını sanmıyorum. Skript kullanmayı seven birisi değilim.

S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi

Tıkla! Böyle bir eklenti olduğu için skript'e ihtiyaç duyulcağını sanmıyorum. Skript kullanmayı seven birisi değilim.

Arkadaş kendi paylaşımını yapmış fakat alternatif olarak bunu kullanabilirler. Çünkü Skript olmadığı için sunucuya lag sokmaz.

KanedgyBO

SkriptTale

Discord:

TheLudoBile#3485

Elmaslar
390
Puanlar
5.565
Yer
Bursa / Erikli
Minecraft
TheLudoBile

Arkadaş kendi paylaşımını yapmış fakat alternatif olarak bunu kullanabilirler. Çünkü Skript olmadığı için sunucuya lag sokmaz.
Aslında bütün skriptler lag yapmaz yani skriptse lag yapar diye düşünmenize gerek yok :D Ama bu yapabilir yani pl kesinlikle daha iyi

xOrcun

Script Merkezi
Hosting Görevlisi

Discord:

xOrcun

Elmaslar
415
Puanlar
14.925
Yer
Türkiye
Minecraft
xOrcun
Forumlarda bunun üzerine çok fazla sk var, ayrılması için geliştirmelisiniz. Ve fazla kişi yetkili sohbete girerse lag yapabilir. eline sağlık.
Skripti kullanmak kişini tercihine kalmış. Yorumun için teşekkür ederim.
Klasik bir skript... Geliştirilmeli
Skript elbette geliştirilebilir. Ama ben kolay olsun diye böyle birşey yaptım.Yorumun için teşekkür ederim.
Herkesin kendi tercihi. Yorumun için teşekkür ederim.

Yorumun için teşekkür ederim.
Aslında bütün skriptler lag yapmaz yani skriptse lag yapar diye düşünmenize gerek yok :D Ama bu yapabilir yani pl kesinlikle daha iyi
Yorumun için teşekkür ederim.

MineRival

Odunlara Vur Vur Vur!

Discord:

Discord.minerival.com

Elmaslar
15
Puanlar
910
Daha farklı fikirleri hayata geçirmek daha faydalı olabilir. Eline sağlık skripti geliştirirsen güzel bir şey ortaya çıkacaktır eminim.

xOrcun

Script Merkezi
Hosting Görevlisi

Discord:

xOrcun

Elmaslar
415
Puanlar
14.925
Yer
Türkiye
Minecraft
xOrcun
Daha farklı fikirleri hayata geçirmek daha faydalı olabilir. Eline sağlık skripti geliştirirsen güzel bir şey ortaya çıkacaktır eminim.
Daha farklı skriptlere adım atacağım bu şuanlık böyle oldu yakında geliştiriceğim bu skripti ve diğer yazacağım skriptlerinde bir sürümleri olucak tabi. Yorumun için teşekkür ederim.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı