Sol Reklam
Sağ Reklam

SSP | Sky Survival Prison | Yeni bir akım!

G

Garp

Ziyaretçi
Merhabalar değerli MC-TR üyeleri. Yakında GrassCraft adında SkyBlock sunucumuzu açacağız. Elbetki sunucu SkyBlock olarak kalmayacak. 2 ay gibi bir süre sonunda çekirdek sunucu (hub) olmayı planlıyoruz. Ortak olan arkadaşım ile (@Whessry) sık sık 2. sunucuyu ne açsak diye düşünmekteyiz. Ekip arkadaşımda bu fikrimi bilmiyor, bu konu ile öğrenmiş olucak :) . Uzatmadan projemin anlatımına geçiyorum.

Herkes bilir Prison sunucularını. Oyunun başında size V40, V50 gibi kazmalar verilir ve taş vb. maden kazarsınız. Kazdığınız madenleri satar rütbe atlarsınız. Şimdi gelelim SkyBlock'a, herkesin adası vardır bu adalar uzun çabalar sonucu geliştirilir. (Ada seviyesi arttırılır.). Son olarak Survival'a gelelim, ormana ışınlanırsınız ve hayatta kalmaya çalışırsınız. Ormanda bulduğunuz eşyalar ile kral olamaya bakarsınız. Şimdi gelelim benim aklımda ki projeye. Projeyi okuyan arkadaşlar lütfen eklenebilicek güzel fikirleri yazarsa sevinirim :) .
Dipnot: Paketi 2 yıl önceden yapmaya başlamıştım. Paket şuan askıda.

Hazırsanız başlayalım...
Tüm oyuncuların adası olucak aynı SkyBlock sunucusunda ki gibi. Şimdi ne farkı var diyiceksiniz. Sunucuda SkyLord, SkyKing, SkyMaster vb. rütbeler olmayacak. Prison'da ki sistem gibi bir rütbeden başlayacaksınız ve maden kazarak rütbe atlamaya devam edeceksiniz. Survival'da ki orman sunucuda olucak. Her rütbe kümesinin kendine özel ormanı olucak. Şimdi detaylı olarak anlatıma geçelim.

Sunucuda Bulunacak Işınlanma Noktaları (Warplar)
⇝ Spawn: Başlangıç olarak gidilicek bölge.
⇝ Market: Eşya alınıcak bölge. (Para ile eşya alınır.)
⇝ Takas: Köylüler ile takas yapılan bölge. (Madenlerden çıkabilecek özel eşyalar ile takas yapılır.)
⇝ Kutu: Kutuların bulunduğu bögle. (Oyuncular anahtarlar ile açabilir.)
⇝ Madenler: Her rütbe kümesinin madeninin bulunduğu alan. (Rütbe kümesi nedir açıklayacağım.)
⇝ Orman: Her rütbe kümesinin kendine özel ormanının bulunduğu alan. (Spawner gibi eşyaları kazanabilirsiniz.)
⇝ Arena: Tüm oyuncuların birbirleri ile savaştığı bölge.
⇝ Zindanlar: Özel canavarların bulunduğu bölge.
⇝ Zindanlar2: Özel taşların bulunduğu bölge.
⇝ Portal: Farklı dünyalara açılan bölge. (Rütbe kümelerine özel.)
⇝ Event: Özel eventlerin yapıldığı bölge.
⇝ Event2: Özel eventlerin yapıldığı bölge.
⇝ Event3: Özel eventlerin yapıldığı bölge.

Sunucu Özellikleri (Bazıları)
⇝ Oyunda durdukça eşya veya para kazan.
⇝ Madenleri kırdıkça özel eşyalar çıkart ve köylüler ile takas et.
⇝ Canavarları öldürdükçe özel eşyaları çıkar ve onları dönüştür.
⇝ Seviyelerine göre bosslar ile savaş.
⇝ Özel savaş ve geliştirme aletlerini puanlar ile yükselt.
⇝ Özel eşyalar. (Newİtems eklentisi ile.)

Sistemleri gelişi güzel anlattım sebebi ise çalıntı yapabilirler.
Sunucuda ki rütbe anlayışı Prison'da ki gibi olmayacak. Prison'da son rütbeden ilk rütbeye gidiyoruz lakin açacağım sunucuda rütbe atlama devamlı olucak. Yani rütbe eklenebilecek.

Projem bu kadardı okuduğunuz için teşekkürler. Bunun gibi daha önce görülmemiş 2 projem daha var. Bu hayalime katılmak isteğen arkadaşlar bana ulaşabilir.

Discord: Woodie#2280

İyi forumlar... :)

goksan

Oyna.RegendNW.Com
Elmaslar
160
Puanlar
6.560
Minecraft
Goksanxx
Çaldım helal et :D

Şaka Şaka

G

Garp

Ziyaretçi

goksan

Oyna.RegendNW.Com
Elmaslar
160
Puanlar
6.560
Minecraft
Goksanxx
Kanka ben 3 Aydır onu değiştirmek için Afkydım Efsane oldu 2-3 güne yeni konu açacağım :D herhangi bir yardım istersen buradayım.

Puding Bey

Elimi tutan yoktu emanetime tutundum.
Elmaslar
710
Puanlar
15.120
Yer
Suriye
Hmm güzele benziyor. Ancak token enchant'sız olmaz değil mi? :D

G

Garp

Ziyaretçi

Puding Bey

Elimi tutan yoktu emanetime tutundum.
Elmaslar
710
Puanlar
15.120
Yer
Suriye
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı