Sol Reklam
Sağ Reklam
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
E

Erhan | Liester

Ziyaretçi
1373271.jpg

Spotify ve Hikaye Özelliği
Bir dost daha gidiyor...

Selam MC-TR Ailesi,
Bugün bir dostun daha elden gidişini konuşacağız. Bildiğimiz gibi İnstagram, Facebook ve Twitter'a hikaye özelliği geldi. Bunların ardından Spotify'de hikaye özelliği üzerinde çalışmaya başladı. Durum ne kadar üzücü olsa da elden bir şey gelmiyor. Hazırsanız konumuza geçelim.

Spotify nedir?

Spotify son dönemlerde popüler olan bir müzik uygulamasıdır. Uygulama'da milyonlarca şarkı bulunmaktadır. Müzik çalma gibi özellikler ücretsiz fakat premium versiyon ile daha keyifli bir şekilde müziğini dinleyeilirsin ve bazı ayrıcalıklardan faydalanabilirsin. Örneğin Discord kullanıyorsan ve Spotify Premium'a sahipsen başka bir Discord kullanıcısıyla birlikte şarkı dinleyebilirsin. Uygulama bilgisayarlar, telefonlar, tabletler, hoparlörler, TV'ler, arabalar, oyun konsolları gibi cihazlarda kullanılabilir. Uygulamada kendi çalma listeni oluşturabilir ve bu çalma listesini de arkadaşlarınla paylaşabilirsin. Oldukça kolay bir arayüze sahip bu uygulama ülkemizde de oldukça popülerdir.

1606836507377.png

Hikaye Özelliği
Hikaye özelliği ne alaka reis? Diye sorduğunuzu duyar gibiyim ama elden bir şey gelmiyor. Özellik tüm kullanıcılara açık olarak telefonlarda test edilmeye başlandı. Hikayelere ulaşmak için sol üst tarafta bulunan simgeye tıklıyoruz ve simgeye tıkladığımızda Instagram benzeri bir arayüz açılıyor ve kısa videolar arasında geçiş yapmak için sol veya sağ tarafında dokunulması gerekiyor. Spotify hikayeleri herkese gösteremiyor fakat belirli oynatma listeleri ve albümlerde gözüküyor. Özelliğin test aşamasında olduğunu buradan anlayabiliriz. Bunu söylemeden geçemeyeceğim fakat artık oyunlara da hikaye gelmesini bekliyorum.

Son düzenleme:

cemvrs

Sektörün içindeyim panzehir aktif

Discord:

cemvrs#6234

Elmaslar
571
Puanlar
11.570
Minecraft
CemSamet007
Neden üzücü olsun her platformda var spotide olmaması kötüydü bence yerinde bir karar olmuş beğendim

E

Erhan | Liester

Ziyaretçi
Neden üzücü olsun her platformda var spotide olmaması kötüydü bence yerinde bir karar olmuş beğendim
Bence kötü bir karar oldu, her platforma geldi hikaye özelliği artık oyunlarda da gelmesini bekliyoruz.

E

Erhan | Liester

Ziyaretçi
L

Lendry

Ziyaretçi
Katılıyorum bence de üzücü değil bence güzel olur. Artık instagram da dinledikleri şarkılarını atan insan sayısı azalır.

DonsuzTurk

finish
Emektar

Discord:

Yusuf#0006

Elmaslar
1.339
Puanlar
17.935
Yer
Samsun
Katılıyorum bence de üzücü değil bence güzel olur. Artık instagram da dinledikleri şarkılarını atan insan sayısı azalır.
Onlar asla bitmeyecektir. ?

L

Lendry

Ziyaretçi

benibilenbilir

Java / Skripter

Discord:

! metemoii#9257

Elmaslar
414
Puanlar
5.825
Yer
İstanbul
Minecraft
Mete
Ellerine sağlık :(

E

Erhan | Liester

Ziyaretçi

EchTR

echtr of legend

Discord:

EchTR#1848

Elmaslar
630
Puanlar
8.060
Yer
İzmir
gayet yerinde bir karar olmuş, sanatçı ile hayranını daha fazla buluşturuyor ve Spotify'ın tanımına çok uygun. kötü diyenlerin tek dayanağı her platforma gelmesi sanırım, fakat bu kötü değil.

konu için de ellerine sağlık, pürüssüz okunuyor. ^ ^

E

Erhan | Liester

Ziyaretçi
gayet yerinde bir karar olmuş, sanatçı ile hayranını daha fazla buluşturuyor ve Spotify'ın tanımına çok uygun. kötü diyenlerin tek dayanağı her platforma gelmesi sanırım, fakat bu kötü değil.

konu için de ellerine sağlık, pürüssüz okunuyor. ^ ^
Teşekkürler :)

mustiylmz81

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi
Elmaslar
5
Puanlar
910
açıkcası bu haber beni üzdü hikayelerden nefret ediyorum

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı