Sol Reklam
Sağ Reklam
U

Unknownloce

Ziyaretçi
j0pShg.png

Spotify, 2008 yılından beri bir çok ülkede hizmet veren online müzik platformudur.
Türkiye’de varlığını göstermek isteyen spotify, Eylül ayında yayın hayatına başladı.
Eğer Spotify'nin premiumu alırsanız, size farklı seçeneklerde sunabiliyor.
Spotify, bilgisayarlar, telefonlar, tabletler, hoparlörler, televizyonlar ve arabalar gibi bütün çoğu teknolojik aletlerde dilediğiniz zaman Spotify üzerinden dilediğiniz müziği kolayca dinliyebiliyorsunuz.
Kayıt olmak için: Herkes için müzik.

Spotify'nin bize sunduğu bazı özellikler;
  • Gözat ve Ara ile dinlemek istediğini seçme.
  • Haftalık Keşif, Yeni Müzik Radarı ve Daily Mix gibi kişiselleştirilmiş özelliklerden öneriler alma.
  • Müzik koleksiyonları oluşturma.
  • Arkadaş, sanatçı ve ünlü kişilerin dinlediklerini görme.
  • Kendi kişiselRadyo istasyonlarını oluşturma.
Eki Görüntüle 21599
Spotify'i indirmek için Herkes için müzik. girip, indiriyoruz.

1.png

887435_logo_512x512.png

Spotify'i Discord'a bağlamak için;
3.png
4.png
5.png

Discord'a ''... Oynuyor'' gibi yeni tag verir. ''Spotify dinliyor''
8.png

7.png

spotify.png

Spotify'de müzik dinlemek için, ana sayfadan ''WEB PLAYER'İ BAŞLAT'' diyip başlatabilirsiniz.
upload_2018-3-26_18-55-23.png

6.png
9.png

premium.png

Ve çoğu oyun ve program şeyler gibi ücretli bir premium'a geçmek için ana sayfadan ''Premium'a geç. Mutlu ol.'' diyip premium'a geçebilirsiniz. Yaklaşık 9.99 CAD = 30 Türk Lirası gibi bir ücreti vardır.
(Premium size daha yenilikçi, gelişmiş ve yeni özellikler sunar)
10.png

mctrlogosu.png

@Dramera 'nın verdiği biligi olarak; O zaman benden size spotify kullanıcıları için bir bilgi vereyim. Vodafone hattınız varsa Vodafone Yanımda uygulamasından sağ menüden Dijital Servislere girerek oradan Spotify için 3 aylık ücretsiz premium alabilirsiniz.

Son düzenleyen: Moderatör:

nexi

nexi is the best!

Discord:

nexi#0001

Elmaslar
1.193
Puanlar
17.075
Yer
Samsun
Bende kullanıyorum çok iyi bir program yapanın ellerine sağlık herhangi bir donma kasma veya açılmayan bir bölüm yok rahat kullanışı sayesinde istediğim müzikleri dinleyebiliyorum birçok bölümden oluşan bir sayfayada sahip olduğu için ne tür müzik seviyorsanız dinleyebilirsiniz rap hip hop vs. ben genel olarak hip hop dinlerim :D bilgisayarınıza virüs bulaştırmaz ve çok yer kaplamaz. Efsane bir program. bu arada konu için teşekkürler @Unknownloce

Deichor

Creeper Evimi Patlattı

Discord:

deichor

Elmaslar
213
Puanlar
13.820
Yer
Bursa
Minecraft
Deichor
İki yıldır aksatmadan Premium Kullanıcıyım ve bunun dışında Spotify'a 100TL bağış attım. Tavsiye ediyorum. Kesinlikle kullanın.

Joka

numb.

Discord:

Joka#0326

Elmaslar
599
Puanlar
15.445
İki yıldır aksatmadan Premium Kullanıcıyım ve bunun dışında Spotify'a 100TL bağış attım. Tavsiye ediyorum. Kesinlikle kullanın.
İşte günümüzdeki adam gibi adamlardan sadece bir tanesi xd Şaka Maka gerçekten efsane program diyebiliriz. En ücra yerlerdeki müzikleri şlark diye önüne koyan bir program.

T

ThanatosUltio

Ziyaretçi
Çoğu kişi biliyordu ama olsun ha bu arada mükkemmel bir konu anlatmaya gerek yok görüyorsunuz :D

Citrus

Arcenia Network & Team Zephyr

Discord:

Citrus#4361

Elmaslar
940
Puanlar
16.030
Yer
Antalya
Minecraft
HyperCitrus
O zaman benden size spotify kullanıcıları için bir bilgi vereyim. Vodafone hattınız varsa Vodafone Yanımda uygulamasından sağ menüden Dijital Servislere girerek oradan Spotify için 3 aylık ücretsiz premium alabilirsiniz.

U

Unknownloce

Ziyaretçi
O zaman benden size spotify kullanıcıları için bir bilgi vereyim. Vodafone hattınız varsa Vodafone Yanımda uygulamasından sağ menüden Dijital Servislere girerek oradan Spotify için 3 aylık ücretsiz premium alabilirsiniz.
Sen şaka yapıyorsun :D Adamsın çok sağol.

Citrus

Arcenia Network & Team Zephyr

Discord:

Citrus#4361

Elmaslar
940
Puanlar
16.030
Yer
Antalya
Minecraft
HyperCitrus

Depth

Zombi Geldi, Beni Yedi
Elmaslar
107
Puanlar
13.820
Spotify'da çok hesap çalınma oluyor, çoğu kişi mağdurmuş.

Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı