Sol Reklam
Sağ Reklam

Çözüldü Spigot'ta Ki PayPal Sorunu

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

RiseLand

Koydum Çalışma Masasını

Discord:

RISELAND#7722

Elmaslar
35
Puanlar
8.820
Yer
İzmir
Minecraft
RiseLand
Öncelikle herkese selamlar dostlar. Bugün size bir soru sormak istiyorum. Sorum şu ki spigot'ta biliyorsunuz ki sağdece PayPal kullanılabiliyor. Türkiye'de 2016 yılının haziran ayı itibariylede PayPal Türkiye'den hizmetlerini geri çekmişti. Bende spigot'tan plugin almak istiyorum ama PayPal Türkiye'de olmadığı için alamıyorum.
Sizce Ne Yapabilirim?

Arda

Konuşmak bedava, bana kodu göster! -Linus Torvalds

Discord:

ArdaK#6888

Elmaslar
656
Puanlar
7.075
Minecraft
JoneX
Biraz araştırırsan paypal açabiliyorsun

RiseLand

Koydum Çalışma Masasını

Discord:

RISELAND#7722

Elmaslar
35
Puanlar
8.820
Yer
İzmir
Minecraft
RiseLand

nightfirex

Örümcek Hoşt!

Discord:

☆ Can#8830

Elmaslar
104
Puanlar
9.485
Biliyorsanız buradan yazın

GolDunEll

Clasrium 2021
Hosting Görevlisi

Discord:

Yunus#4150

Elmaslar
127
Puanlar
9.525
Selamlar.Paypal ekranına geldiğinizde seçim kısmından azerbaycanı seçin.Oraya ininal kart bilgilerinizi girin. Telefon Numarasını sallayabilirsiniz.Ama Azerbaycan'da Bizimki gibi 053X * XX XX haneli bir no yok.Hane sayısı daha az diye biliyorum hane sayısına uygun bir şekilde oraya bir telefon yaz bu kadar.İninal visa olduğu için artık sayıcaktır.

>>TheLegend<<

Легенды никогда не умирают

Discord:

>>TheLegend<<#6052

Elmaslar
434
Puanlar
15.025
Discord İzni
Minecraft
THELEGEND
Selamlar.Paypal ekranına geldiğinizde seçim kısmından azerbaycanı seçin.Oraya ininal kart bilgilerinizi girin. Telefon Numarasını sallayabilirsiniz.Ama Azerbaycan'da Bizimki gibi 053X * XX XX haneli bir no yok.Hane sayısı daha az diye biliyorum hane sayısına uygun bir şekilde oraya bir telefon yaz bu kadar.İninal visa olduğu için artık sayıcaktır.
Orada satış yapmak hakkında bir bilgin var mı

portlek

Zombi Geldi, Beni Yedi

Discord:

portlek#5502

Elmaslar
197
Puanlar
1.460
Yer
iskanbuldotnet
Minecraft
poturtek
Orada satış yapmak hakkında bir bilgin var mı
fake paypal hesabı ile ancak satın alabilirsiniz, satış yapamazsınız maalesef. hesabı açıp ininal'i bağlasanız bile spigot'ta ücretli eklenti koyup satıldığında ininale para gelmez, yalnızca paypalde durur, paypaldan o parayı çekmenin tek yolu banka hesabı ancak banka hesabını bağladığınız an paypal sizi banlıyor, bizzat yaşadım :)

SennaNetwork

Bir Kömür Göründü Kaptanım!
Elmaslar
38
Puanlar
4.170
Kısaca Anlatım: Öncelikle VPN kuruyorsunuz bir chrome eklentisi veya uygulama olabilir ardından eklentinin olduğu spigot sayfasına gelip satın alma tuşuna basıyorsunuz ve önünüze bir pencere açılıyor orada paypal bla bla yazıyor oraya tıklamadan önce vpni aktifleştiriyorsunuz ve tıklıyorsunuz sizi paypal ödeme sayfasına aktarıyor bazılarında direk ödeme yerine bazılarına ise login ekranına aktarıyor login ekranında giriş yapın altında "Pay with debit or credit card" yazısına tıklıyorsunuz ve sizi hesapsız ödeme yapma sayfasına aktarıyor oradaki bilgilerde ülkeyi "United States" seçiyorsunuz ve kart bilgilerinizi giriyorsunuz isim,soy isim vs yerleride doldurmak için google'u açıp "us random adress generator" yazıp oradaki bilgiler ile dolduruyorsunuz bilgileri doldurduktan sonra ödemeyi gerçekleştirmeye çalıştığınızda hata verecektir 2-3 kere ödemeye bastığınızda ödemeyi gerçekleştirip eklentiyi satın alacaktır iyi forumlar.

batuhanxx123

Fırında Isıttığım İlk Taş
Elmaslar
28
Puanlar
13.470
Yer
İstanbul
Minecraft
BatuhanB7Y

batuhanxx123

Fırında Isıttığım İlk Taş
Elmaslar
28
Puanlar
13.470
Yer
İstanbul
Minecraft
BatuhanB7Y
Kısaca Anlatım: Öncelikle VPN kuruyorsunuz bir chrome eklentisi veya uygulama olabilir ardından eklentinin olduğu spigot sayfasına gelip satın alma tuşuna basıyorsunuz ve önünüze bir pencere açılıyor orada paypal bla bla yazıyor oraya tıklamadan önce vpni aktifleştiriyorsunuz ve tıklıyorsunuz sizi paypal ödeme sayfasına aktarıyor bazılarında direk ödeme yerine bazılarına ise login ekranına aktarıyor login ekranında giriş yapın altında "Pay with debit or credit card" yazısına tıklıyorsunuz ve sizi hesapsız ödeme yapma sayfasına aktarıyor oradaki bilgilerde ülkeyi "United States" seçiyorsunuz ve kart bilgilerinizi giriyorsunuz isim,soy isim vs yerleride doldurmak için google'u açıp "us random adress generator" yazıp oradaki bilgiler ile dolduruyorsunuz bilgileri doldurduktan sonrada ödemeyi gerçekleştirmeye çalıştığınızda hata verecektir 2-3 kere ödemeye bastığınızda ödemeyi gerçekleştirip eklentiyi satın alacaktır iyi forumlar.
Arkadaş anlatmış helal olsun :)

>>TheLegend<<

Легенды никогда не умирают

Discord:

>>TheLegend<<#6052

Elmaslar
434
Puanlar
15.025
Discord İzni
Minecraft
THELEGEND

LifeMCServer

Yaratık Tuzağı: Çalışıyor

Discord:

!?мυѕтαғα öɴcel#8713

Elmaslar
471
Puanlar
15.415
Yer
İstanbul
Minecraft
LifeMCServer
Facebook
mustafathegamer
Twitter
LifeMCServer
Bunun bir soru konusu olduğunun farkındayım, yukarıda anlatıldığı gibi VPN ile hesap açabilirsin. Fakat benim değinmek istediğim nokta şu ki, maalesef bu Spigot'un bir sorunu değil, XenForo varsayılan olarak sadece PayPal ödemesi sağlıyor, PayPal dışındaki ödeme sistemleri de her plugin yapımcısının satış yapabileceği sistemler değil.

Spigot forumlarında daha önce bunun için bir çok konu açıldı, bir tanesi CraftRise tarafından dı sanırım, sonunda ise md_5 hepsine olumsuz yönde cevaplar vererek, "PayPal dışında ödeme sistemlerinin eklenmesinin muhtemel olmadığını" belirtti.

Burada benim asıl değinmek istediğim nokta bu değil tabii ki. Türkiye'de sadece PayPal değil bir çok şeyden mahrum kalıyoruz. WikiZero, Imgur Unblocker gibi tarayıcı eklentileri veya VPN'ler kullanmadan varsayılan olarak insanlar artık PayPal, Wikipedia, Imgur, Pastebin gibi sitelere/servislere erişemiyor. Sizce de bu saçma bir engelleme/limitleme değil midir?

Zamanında sanırım YouTube'da bir süreliğine kapatılmıştı, fakat insanlardan tepkiler gelince, bir süre sonra açıldığını hatırlıyorum. Ek olarak o zamanlar sistemler bu kadar gelişmiş değildi tabii ki, DNS değiştirip girebiliyorduk her yere. Ama artık maalesef DNS değiştirmekte işlemiyor, VPN veya Proxy vesaire kullanmanız gerekiyor.

zBlob_HD

Altın Benim Yeni Sevgilim
Elmaslar
100
Puanlar
14.025
Minecraft
_BatuhanDEV_
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı