Sol Reklam

SpigotLab FakeLobi Eklenti Paketi V.2 | 1.8 - 1.13 X |

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
S

sooply

Ziyaretçi
Nerede türkçe karakter kullanamıyorsun :) anlatırmısın.

authme.jpg

Twenor42

Namı Değer " Twenor "

Discord:

Twenor42 #7483

Elmaslar
588
Puanlar
15.070
Yer
Konya
Minecraft
Twenor42
:DD hocam gir başlat.bat dosyasına bak türkçe karakter dosyasına veya bak diğer görsellere türkçe karakter varmı yokmu ben belki bu tarz yazmayı seviyorum veya bu tarz hoşuma gidiyor Allah aşkına yazdığınız cevaplara sorulara bakın forumda onlarca paketim var yıllardır paket yapıyorum hala gelip türkçe karakter bilip bilmediğimi kullanıp kullanmadığımı sorguluyorsun az araştırın bakın direk yorum yazmayın.

S

sooply

Ziyaretçi
:DD hocam gir başlat.bat dosyasına bak türkçe karakter dosyasına veya bak diğer görsellere türkçe karakter varmı yokmu ben belki bu tarz yazmayı seviyorum veya bu tarz hoşuma gidiyor Allah aşkına yazdığınız cevaplara sorulara bakın forumda onlarca paketim var yıllardır paket yapıyorum hala gelip türkçe karakter bilip bilmediğimi kullanıp kullanmadığımı sorguluyorsun az araştırın bakın direk yorum yazmayın.

Ne yani Türkçe karakter kullanmayı sevmiyor musun? Neyse bu tartışmaya girmek bile istemiyorum.

Twenor42

Namı Değer " Twenor "

Discord:

Twenor42 #7483

Elmaslar
588
Puanlar
15.070
Yer
Konya
Minecraft
Twenor42
Ne yani Türkçe karakter kullanmayı sevmiyor musun? Neyse bu tartışmaya girmek bile istemiyorum.
doku paketsiz minecraft kısmında türkçe karakter kullanmayı sevmiyorum büyük İ harfinden zaten kendini belli ediyor tartışmalık bir konu değil herkesin rengi zevki tarzı farklıdır ben bu paketi tutup ingilizce paylaşabilirim veya kullanabilirim veya daha farklı şekilde kullanabilirim her yer türkçe karakter desteklemez ama kullanacak olan bunu değiştirebilir dilediği gibi değiştirirken hem öğrenir hem editler var olana yatmaz bu pakete tartışma veya eleştirme yapacak birşey yok 3 saniyelik görüyoruz zaten mümkün olabildiği kadar az eklenti veya basit sade minimalizim yapmaya çalıştım.

senseiae

Birinin seni düşündüğü yer geri döneceğin yerdir.

Discord:

senseiae.#0001

Elmaslar
33
Puanlar
3.760
Minecraft
HatayliSensei
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı