Sol Reklam
Sağ Reklam

Bulundu spawn yardım

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

CrazyEmre

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
2
Puanlar
850
Yer
İstanbul
Minecraft
EmreCrazu
merhaba ben skyblock sunucusu açtım ve spawn yazınca skyblock spawn'a ışınlanıyor ama birde survival diye oyun açtım orda spawn yazınca skyblock'a ışınlıyor onun için bir skript'i olan varmıdır acaba yani skyblockda spawn yazınca skyblock spawnına gidicek survivalda spawn yazınca suvival spawnına gidicek şimdiden teşekkürler

S

Silinen üye 157985

Ziyaretçi
merhaba ben skyblock sunucusu açtım ve spawn yazınca skyblock spawn'a ışınlanıyor ama birde survival diye oyun açtım orda spawn yazınca skyblock'a ışınlıyor onun için bir skript'i olan varmıdır acaba yani skyblockda spawn yazınca skyblock spawnına gidicek survivalda spawn yazınca suvival spawnına gidicek şimdiden teşekkürler

İki sunucu aynı sunucuda mı?

CrazyEmre

Birisi mi Spawnlandı?
Elmaslar
2
Puanlar
850
Yer
İstanbul
Minecraft
EmreCrazu

MineLive

Koydum Çalışma Masasını
Elmaslar
10
Puanlar
185
Yer
MineLive Türkiye
Benim tavsiyem bir lobby plugini kullanmanız bu iki oyun modu gideceği bölümü belirlesin. Per-World-Plugin gibi sistemler için mesela Survival dünyasında Skyblock pluginini kapatın aynı şekilde skyblock için sorun çözülmüş olucaktır.

MineLive

Koydum Çalışma Masasını
Elmaslar
10
Puanlar
185
Yer
MineLive Türkiye
Spawn sistemi için 2 farklı plugini kullanmanızı öneririm veya kullandığınız pluginin grup desteği varsa biraz kurcalayarak çözebilirsiniz.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı