Sol Reklam

Tanıtım [Sparkles Sunucu Bulma Botu] Aradığın Minecraft Sunucusunu Kolayca Bul!

Destiny

Demir Cevheri Gibiyim

Discord:

cha_chapman

Elmaslar
187
Puanlar
2.330
Yer
İstanbul
Merhaba, çeşitli minecraft forumlarından sunucu aramak artık uğraştırıcı ve sıkıcı olmaya başladı.
Sparkles Bot, aradığınız türdeki minecraft sunucularını discord üzerinden kolayca bulmanıza yarayacak projedir.

sparklessunucubulma.gif

Yukarıda da görüldüğü üzere kullanmanız için yapmanız gereken tek şey istediğiniz oyun türünü bota girmek.
Daha sonra Sparkles Bot, kayıtlı olan sunucuları; IP, Website, Sürüm, Sunucu Açıklaması, oyuncu sayısı ve ping detaylarıyla karşınıza çıkartıyor.

Sizde sunucunuzu Sparkles Bota ücretsiz bir şekilde eklemek istiyorsanız discord üzerinden ulaşın!
Chapman#4246

Sparkles bot şuanlık sadece kendi discord sunucumda. Bota olan desteği için @Zolqid 'e teşekkür ederim.

Son düzenleme:

fearlles

Odunlara Vur Vur Vur!

Discord:

agumantproject#9903

Elmaslar
4
Puanlar
2.000
Minecraft
agumantin
hepsi api ile yapılmıştır basit bir sistem olmuş benim için diğerleri için çok güzel ve kullanışlı bir discord botu olmuş elinize sağlık. ayrıca zolqide selam söyleyin en yakın zamanda botunu deniceğim :) :)

emirggts

Fırında Isıttığım İlk Taş
Elmaslar
32
Puanlar
3.820
Minecraft
EmirkT
"Sunucu bulma botu" yazısını görünce sırf meraktan baktım güzel ve başarılı olmuş iyi forumlar.

Minelyum Uranium

Somon Balığı Selam Vermeye Geldi
Elmaslar
11
Puanlar
170
Yer
Uranium
Çok iyi görünüyor cidden oyuncuların işini kolaylastirmak için bire bir. Başarılar umarım daha çok gelisirsiniz.

Superaykan

Discord:

Shiroe#0587

Elmaslar
3
Puanlar
135
Yer
İstanbul
Minecraft
Superaykan
Bende sunucumu eklemeyi düşünüyorum geliştiricileri ve geliştirenleri desteklemek her zaman güzeldir

AtlantikMC

Elmaslar
6
Puanlar
385
Yer
İstanbul
Güzel bir bot olmuş public hale getirilebilir başarılar.

Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı