Sol Reklam
Sağ Reklam

Launcher yaptırmalı mıyım?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

AnkaSurvival

AnkaSurvival • PATRON

Discord:

Merlin#5505

Elmaslar
49
Puanlar
1.275
Yer
Bursa
Minecraft
AnkaSurvival
Arkadaşlar sizce 500₺ ye launcher yaptırsam ilgi çeker mi , sunucum tutar mı? Yaptıracağım yer kaliteli benim düşüncem de

250₺ Tasarım
250₺ Kodlama

Tutar veya Tutmaz diyenler nedenlerini yazarsa sevinirim

Soperth

I'm in space.

Discord:

Soperth#5131

Elmaslar
53
Puanlar
6.470
Kaliteli , Güzel Görünüşlü , fps dostu olursa neden olmasın​

LifeMCServer

Yaratık Tuzağı: Çalışıyor

Discord:

!?мυѕтαғα öɴcel#8713

Elmaslar
471
Puanlar
15.415
Yer
İstanbul
Minecraft
LifeMCServer
Facebook
mustafathegamer
Twitter
LifeMCServer
Sadece launcherden giriş yapılacaksa tutacağını sanmıyorum, tabii sunucun kaliteli değilse. Zorunlu yapmak yerine launcherı/clienti kullananlara ekstra ödül/ayrıcalık vererek teşvik edebilirsin, hem orijinal launcher/client den giren kitle giriş yapabilir hem de launcher/client kullanmak için sebepleri olur.

Mesela özel launcher/client den girince 2x günlük ödül parası, spawnerların daha hızlı çalışması vb. gibi ayrıcalıklar olabilir. Ekstra olarak launcherdan çok client yaptırman gerek, FPS arttıran (gömülü optifine & optimize edilmiş optifine configi), Java gerektirmeyen hatasız tek kurulumlu premium gerektirmeyen bir client ve launcher yaparsan oyuncuların kullanabilir, tabii bu launcher ve clienti bilinmesi için sitene ve forum tanıtım konuna da eklemelisin.

AnkaSurvival

AnkaSurvival • PATRON

Discord:

Merlin#5505

Elmaslar
49
Puanlar
1.275
Yer
Bursa
Minecraft
AnkaSurvival
Sadece launcherden giriş yapılacaksa tutacağını sanmıyorum, tabii sunucun kaliteli değilse. Zorunlu yapmak yerine launcherı/clienti kullananlara ekstra ödül/ayrıcalık vererek teşvik edebilirsin, hem orijinal launcher/client den giren kitle giriş yapabilir hem de launcher/client kullanmak için sebepleri olur.

Mesela özel launcher/client den girince 2x günlük ödül parası, spawnerların daha hızlı çalışması vb. gibi ayrıcalıklar olabilir. Ekstra olarak launcherdan çok client yaptırman gerek, FPS arttıran (gömülü optifine & optimize edilmiş optifine configi), Java gerektirmeyen hatasız tek kurulumlu premium gerektirmeyen bir client ve launcher yaparsan oyuncuların kullanabilir, tabii bu launcher ve clienti bilinmesi için sitene ve forum tanıtım konuna da eklemelisin.
Sunucumun kaliteli olucağına eminim , özel sistemler kodlatıyorum. Oyuncular Launcher üzerinden başka sunuculara girebilecektir. Fakat Tab kısmında RGB olarak sunucumun Tab kısmı gözükecek diğer sunucularda. Premiumsuz olucaktır zaten. Kayıt olma siteden olucaktır. Sitedeki kullanıcı adı ve şifresi ile giriş yapabilecektir. Yaptırdığım yer kaliteli olduğu için FPS ve optimizasyon konusunda sorun çıkacağını düşünmüyorum. Fikrinizi belirttiğiniz için teşekkürler.

S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi

Şu bahsettiğin Launcher olayını unutursan güzel bir sunucu açabilirsin fakat reklam bütçesi için daha fazla para ayırman gerekebilir.

EpikLava

Developer/oyna.epiklava.com
Elmaslar
419
Puanlar
8.735
Launcher boş iş +200 sunucun yoksa

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı