Sol Reklam

Sophie'nin Dünyası --- Jostein Gaarder

Tuvalsiz-Ressam

Bir Kömür Göründü Kaptanım!

Discord:

TuvalsizRessam#2861

Elmaslar
74
Puanlar
0
1.jpg

Yazar: Jostein Gaarder
Konu: Gizemli bir mektubun ardından gelen bitmeyen soru işaretleri.
Fiyat: 23,67 TL (Kargosuz)
Uygun-Link:
Tıkla !
Piyasaya Çıkış Tarihi: 2002
Görüşlerim: Doğrusunu söylemek gerekirse bu kitaba sıkılarak başladım. Çünkü o sıralarda ulan böyle hikaye girişi mi olur kim kime gizli mektup gönderir bu devirde demiştim. Ancak o sıralarda atladığım nokta işin özüydü. Bunu farkedememiştim. Bu kitabı bitirdikten sonra aslında hiçbir şeyin bitmeyeceğini öğrendim.

S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi
Dediğiniz gibi kitabın başı gerçekten çok sıkıcıydı. Hatta ben 2 ay ertelemiştim. Daha sonra tek bu kitap kaldı ve okumadığım için kendimi * gibi hissettim. Bu yüzden siz kendiniz olun ve kitabı biraz kurcalayın. Her kitap mutlaka güzeldir. Bu kitabı herkese şiddetle öneriyorum. ( Sürükleyici. )

Tuvalsiz-Ressam

Bir Kömür Göründü Kaptanım!

Discord:

TuvalsizRessam#2861

Elmaslar
74
Puanlar
0
Dediğiniz gibi kitabın başı gerçekten çok sıkıcıydı. Hatta ben 2 ay ertelemiştim. Daha sonra tek bu kitap kaldı ve okumadığım için kendimi * gibi hissettim. Bu yüzden siz kendiniz olun ve kitabı biraz kurcalayın. Her kitap mutlaka güzeldir. Bu kitabı herkese şiddetle öneriyorum. ( Sürükleyici. )
Kitabı elimize alırken felsefe nedir bilmiyorduk tabii en azından ben :D. Bilsem daha hoş olurdu ertelemezdim belki :D

Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı