Sol Reklam
Sağ Reklam
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

AeroCS

Elmas Güneş Gibi Parıldıyor

Discord:

AeroCS#8462

Elmaslar
630
Puanlar
8.100
Yer
AeroCS

Merhabalar, Ben TheBlackBy.Bugün "Sony Vegas Pro programı ne işe yarar? Sony Vegas Pro Nedir?" sorularının cevapları bu yazımızda. Sony Vegas Pro ne demektir? Hepsini aşağıda bulabilirsiniz. Sony Vegas Pro doğrusal olmayan (non-linear) video düzenleme sistemleri için üretilmiş bir yazılımdır. Orijinal olarak Sonic Foundry tarafından çıkarılsa da, daha sonraları Sony Creative Software tarafından satın alınıp tekrardan hazırlanmıştır.

İlk başta bir ses editörü olarak hazırlanan Sony Vegas Pro, artık bir kurgu programı olarak tanınmaktadır. Programın en son sürümü olan Vegas Pro 13, 7 Nisan 2014’te çıkmıştır ve daha profesyonel bir çizgiye yaklaşmıştır.

Vegas Pro 13’te video ve ses prodüksiyonunun yanı sıra Blu-ray diskler yaratabilir ve çeşitli görsel efektler ekleyebilirsiniz.

Ayrıca Sony Vegas Pro’nun bir de daha basit işlere yönelik olan Sony Vegas Movie Studio sürümü vardır. Movie Studio’da profesyonel araçlar yer almamaktadır. Sony Vegas Pro’yu Windows Vista ve sonrasında çıkan her Microsoft işletim sisteminde kullanabilirsiniz.

Ayrıca deneme sürümü de yer almaktadır.

(Video Eklenmesini İsterseniz Yorum Olarak Belirtiniz.)​

ImButter

» Web site scripter & Mc skripter «
Yasaklandı
Elmaslar
112
Puanlar
0
Yer
bursa
güzel konular çıkartıyorsunuz :)

AeroCS

Elmas Güneş Gibi Parıldıyor

Discord:

AeroCS#8462

Elmaslar
630
Puanlar
8.100
Yer
AeroCS

Batu44

Bir Kömür Göründü Kaptanım!
Elmaslar
136
Puanlar
13.520
Yer
Malatya
Minecraft
Batu44
İşime yarayacak anlatım, teşekkürler.

Denix07

"Mutluluğun bir yolu yok"
Elmaslar
90
Puanlar
13.720
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı