Sol Reklam

Bulundu SonOyuncu Renkli Yazı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

dimitris831

Demir Cevheri Gibiyim

Discord:

dimitris831#0001

Elmaslar
44
Puanlar
0
Yer
İzmir, Selçuk
Minecraft
dimitris831
Facebook
ichbindimitris
Twitter
dimitrisabiniz
Selam gençler, SonOyuncu'da SVIP+ üyeliğim var ve SVIP'nin +'ı rengârenk, yani sürekli rengi değişiyor ve biz özel mesajlarda, tabelalarda bunu kullanabiliyoruz. &s yazınca yazımız sürekli renk değiştiriyor, acaba bunun bir eklentisi mi var?

atomickill7

Züm... Zümrü... Zümrüt...
Sunucu Sahibi

Discord:

AtomicKill7#8809

Elmaslar
346
Puanlar
15.285
Yer
Muğla, Bodrum
Minecraft
AtomicKill7
Selam gençler, SonOyuncu'da SVIP+ üyeliğim var ve SVIP'nin +'ı rengârenk, yani sürekli rengi değişiyor ve biz özel mesajlarda, tabelalarda bunu kullanabiliyoruz. &s yazınca yazımız sürekli renk değiştiriyor, acaba bunun bir eklentisi mi var?
Onu yapamazsın çok denendi :P

NacssHost

NACSSHOST - Her daim bir tık yanınızda

Discord:

NACSSHOST.COM#4110

Elmaslar
87
Puanlar
4.170
Yer
Türkiye
Twitter
nacsshost
SonOyuncu neredeyse tüm eklentilerini kendi kodlayan bir ekip, bu yüzden özel kodlanmış bir eklenti olma olasılığı çok çok fazla.

S

Silinen üye 116132

Ziyaretçi
Eklentiden ziyade bunu sağlayan client. Özel bir client ile oyuna giriyorsunuz ki bu client da görünüm açısından çoğu eklemeler yapıyor. Bu rengi sürekli değiştirme olarak isterseniz yapılabilir fakat harfin yarısı x rengindeyken diğer yarısı y renginde oluyor ki bunu da yapamazsınız

Kalerda

Vatan Sevdalısı
Elmaslar
589
Puanlar
15.030
Yer
Türkiye
Nasıl bir şeyi kastediyorsunuz bilmiyorum fakat dediğiniz olay çok basit bir kod ile normal harfler üzerine uygulanabiliyor. Fakat üstteki arkadaşın yazdığı gibi harfin yarısını farklı renk yarısını farklı renk yapıyorsa mutlaka client ile oynanması gerekir. Minecraft öyle bir pakete sahip değil.

ByRegular

CubeDesign Service
Premium
Emektar

Discord:

ByRegular#7539

Elmaslar
622
Puanlar
12.060
Yer
Antalya
Minecraft
ByRegular
Eğer tab da değişiyorsa isminiz belirtirseniz eklentinin ismini söylerim.

dimitris831

Demir Cevheri Gibiyim

Discord:

dimitris831#0001

Elmaslar
44
Puanlar
0
Yer
İzmir, Selçuk
Minecraft
dimitris831
Facebook
ichbindimitris
Twitter
dimitrisabiniz
Eklentiden ziyade bunu sağlayan client. Özel bir client ile oyuna giriyorsunuz ki bu client da görünüm açısından çoğu eklemeler yapıyor. Bu rengi sürekli değiştirme olarak isterseniz yapılabilir fakat harfin yarısı x rengindeyken diğer yarısı y renginde oluyor ki bunu da yapamazsınız

Nasıl bir şeyi kastediyorsunuz bilmiyorum fakat dediğiniz olay çok basit bir kod ile normal harfler üzerine uygulanabiliyor. Fakat üstteki arkadaşın yazdığı gibi harfin yarısını farklı renk yarısını farklı renk yapıyorsa mutlaka client ile oynanması gerekir. Minecraft öyle bir pakete sahip değil.

Tüm harfler değişiyor ama &sMerhaba yazdığımda renk kodu olarak çıkıyor ve Merhaba kelimesinin rengi sürekli değişiyor.

Eğer tab da değişiyorsa isminiz belirtirseniz eklentinin ismini söylerim.

Anlamadım ne dediğinizi?

Buhari

Software Developer
Yönetici
Emektar
Onaylı Satıcı

Discord:

xBuhari

Elmaslar
1.008
Puanlar
18.150
Discord İzni
Minecraft
xBuhari
Dediğiniz şey client ile yapılabilir. Bukkit kütüphanesinde sadece deri armorların renginde harici renk kullanılabiliyor. Bknz;

ByRegular

CubeDesign Service
Premium
Emektar

Discord:

ByRegular#7539

Elmaslar
622
Puanlar
12.060
Yer
Antalya
Minecraft
ByRegular
Dediğim şey şu yani isim nerede renk değiştiriyor tab da mı yoksa sohbet de mi ?

S

Silinen üye 116132

Ziyaretçi
Dediğim şey şu yani isim nerede renk değiştiriyor tab da mı yoksa sohbet de mi ?
Oyuncu ismi hem tabda hem de sohbette renk değiştiriyor fakat renklendirilen kısım aynı anda birden fazla renge sahip oluyor, bunu da client sayesinde yapıyorlar, normalde böyle bir şey yok

iKaanStrafe

Merhaba Dünya, Seni Özledim
Premium

Discord:

iKaanStrafe

Elmaslar
1.488
Puanlar
17.385
Yer
Chelyabinsk-Penza
Minecraft
iKaanStrafe
Dostum bende görmüştüm bunu renk birden değişmiyor 2 renk bir birine karışarak değişiyor büyük ihtimal ile bunu client ile yaptılar.​

S

Silinen üye 116132

Ziyaretçi
Dostum bende görmüştüm bunu renk birden değişmiyor 2 renk bir birine karışarak değişiyor büyük ihtimal ile bunu client ile yaptılar.​
Evet, normalde bu şekilde olamaz fakat client ile oynama yaptıkları için eklemişler

YunusB3Y

Sevgiler, Saygılar Blaze Bey

Discord:

@๖̶̶̶ۣۣۜۜ͜ζ͜͡ GamingPro#5857

Elmaslar
316
Puanlar
0
Minecraft
YunsBEY
Client ile eklenen birşey bu dostum eklenti ile yapamazsın.
Aslında yapabilirsin fakat o akışı sağlayamayan yapmanın yolu var.

TAB işi kolay onu geçiyoeum çünkü tab da veriler sürekli değişir ve bunu oyuncu görebilir fakat chatda yazı 1 kez gelir ve kaybolur. Senin chatda bunu yapman için tüm chat o kaydedip her her saniye her oyuncudan silip yeniden kendi istediğini yapıştırman lazım.

İmkansız değil fakat sunucuyu çok zorlar yani boşver gitsin.

dimitris831

Demir Cevheri Gibiyim

Discord:

dimitris831#0001

Elmaslar
44
Puanlar
0
Yer
İzmir, Selçuk
Minecraft
dimitris831
Facebook
ichbindimitris
Twitter
dimitrisabiniz
Client ile eklenen birşey bu dostum eklenti ile yapamazsın.
Aslında yapabilirsin fakat o akışı sağlayamayan yapmanın yolu var.

TAB işi kolay onu geçiyoeum çünkü tab da veriler sürekli değişir ve bunu oyuncu görebilir fakat chatda yazı 1 kez gelir ve kaybolur. Senin chatda bunu yapman için tüm chat o kaydedip her her saniye her oyuncudan silip yeniden kendi istediğini yapıştırman lazım.

İmkansız değil fakat sunucuyu çok zorlar yani boşver gitsin.

Anlıyorum, teşekkür ederim yardımın için. Sunucum için iyi olur diye düşünmüştüm lâkin client ile uğraşmayı kimse istemez, herkese yardımları için teşekkürler. En sevdiğim forum burası, herkes yardımcı olmaya çalışıyor, oluyor da. Destekleriniz için sağ olun! <3

Evet, normalde bu şekilde olamaz fakat client ile oynama yaptıkları için eklemişler

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı