Minecraft Türkiye Minecraft Türkiye Minecraft Türkiye Minecraft Türkiye Minecraft Türkiye Minecraft Türkiye Minecraft Türkiye Minecraft Türkiye

Reklam [SonCesurlar]-[ 1.13-1.8 ]-[EMEK SKYBLOCK]-[İLK VE TEK 1.13 SKYBLOCK!] / [Oyna.SonCesurlar.Com] -[SCSAT] - [BU GARİP SUNUCUDAKİ YENİLİKLERİ KAÇIRMA]

SpanQi

Birisi mi Spawnlandı?
13 Ekim 2018
2
2
30
SpanQi
SpanQi
yok
SpanQi
Sunucu eski olmasına rağmen yeterince ilgi görmüyor bunun sebebi saldırılar + rabisunun 3 gün boyunca yaptıgı sözde bakım ama ileride daha iyi yerlere gelicek emin olabilirsiniz sunucu normal bi sunucu çok ozr veya kolay değil oynamanızı tavsiye ederim. :D
- İyi forumlar

Elmaslar: SC-SonCesurlar

SC-SonCesurlar

SonCesurlar.Keyubu.Com
Premium
20 Ağustos 2018
78
33
240
Over_Brave
Over_Brave
Konu tasarımı güzel başarılar.
Teşekkür ederiz.
Mesaj otomatik olarak birleştirildi:

Sunucu eski olmasına rağmen yeterince ilgi görmüyor bunun sebebi saldırılar + rabisunun 3 gün boyunca yaptıgı sözde bakım ama ileride daha iyi yerlere gelicek emin olabilirsiniz sunucu normal bi sunucu çok ozr veya kolay değil oynamanızı tavsiye ederim. :D
- İyi forumlar
Teşekkürler :)

Goloxe

Birisi mi Spawnlandı?
18 Ekim 2018
1
0
30
Yıllar sonra aradığım sunucu eski skyblock hissi veriyor. Op skyblock denilen saçmalıktan bir önce kurtulmamız gerek.

over_brave

Odunlara Vur Vur Vur!
3 Mayıs 2015
37
6
2.760
Konu Tasarımı Geliştirilmeli , Sistemler Zaten Klasik , Buildler Geliştirilmeli , Kısaca Sunucu Geliştirilmeli
Bence sistemler klasik değil. Evet konuda pek anlatılamamış ama sunucuya girince anlıyorsun farklı bir yer olduğunu. Aynı zamanda buildler gayet iyi gibi. Sunucuya hiç girip gezdiniz mi? Ben şahsen sevdim sunucuyu.

BurakXX

Efendim Yakınlarda Kısır Kokusu Alıyorum.
Bölüm Desteği
Onaylı Satıcı
18 Şubat 2018
1.374
612
1.790
Burak#9638
BurakXX
Bence sistemler klasik değil. Evet konuda pek anlatılamamış ama sunucuya girince anlıyorsun farklı bir yer olduğunu. Aynı zamanda buildler gayet iyi gibi. Sunucuya hiç girip gezdiniz mi? Ben şahsen sevdim sunucuyu.
buildler İyi Denilemez Duvarlar Örneğin Spawn Çok Boş l , anlatılmadıysa anlatmalıydı açık ve net

PeeR

Birisi mi Spawnlandı?
9 Ekim 2018
1
0
30
ChaosNetwork
Konu Tasarımı Geliştirilmelidir. Sunucuya yeni sistemler getirtilmelidir. Spawnınız güzel bir mimari build olduğu için beğendim. İyi Forumlar

SC-SonCesurlar

SonCesurlar.Keyubu.Com
Premium
20 Ağustos 2018
78
33
240
Over_Brave
Over_Brave
Konu Tasarımı Geliştirilmeli , Sistemler Zaten Klasik , Buildler Geliştirilmeli , Kısaca Sunucu Geliştirilmeli
Görüşünüz için teşekkür ederiz.

Konu Tasarımı Geliştirilmelidir. Sunucuya yeni sistemler getirtilmelidir. Spawnınız güzel bir mimari build olduğu için beğendim. İyi Forumlar
Görüşünüz için teşekkürler olması istediğiniz özelliği belirtebilirsiniz.

Aradığınız şeyi bulamamış olabilirsiniz. Bir de biz deneyelim!
Aklınızdakileri yazın ve aratma tuşuna basın.