Sol Reklam
Sağ Reklam

Son zamanlarda olan paket çalma konuları hk.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

infumia

Software and Design Brand

Discord:

Bycakr#6903

Elmaslar
209
Puanlar
0
Yer
İnfumia
Minecraft
infumia
Merhaba

Aşağıda belirttiğim tüm yazı ve bilgiler son zamanlarda çıkan "Paket çalma, paylaşma ve izinsiz kullanma" konularıyla ilgili olarak Infumia tarafından yazılmıştır. Bununla birlikte, belirtilen tüm işlemler Emniyet Genel Müdürlüğü ve savcılık tarafından incelemeye alınmış olup, konu tarafımızca takip edilmektedir.

Tüm bunlarla ilgili bilgilendirmeler aşağıda detaylı şekilde belirtilmiştir.

Bundan yaklaşık bir ay önce tarafımıza gelen "Paketiniz çalındı" sözüne istinaden tarafımızca durum araştırılmaya başlanmıştı. Adının Y.* olduğunu bildiğimiz bir şahsın arkadaşı bunu sildiğini ve herhangi bir şekilde kullanmayacağını, paylaşmayacağını ve barındırmayacağını beyan etmişti ve biz de aramızda anlaşıp, konuyu kapatmıştık.

Daha sonra 21 Ocak 2020 tarihinde bize gelen bağlantıları incelediğimizde paketimizin 56 kişi tarafından indirildiğini gördük. Bu şüpheler doğrultusunda bize bu bilgiyi veren kişiyle görüşmek istediğimizde yine bu kişi tarafınca hesaplarımız engellendi. Kişi bilgilerini x firması paylaşmayı reddettiği için Emniyet Genel Müdürlüğü'ne gittik ve orada tutanak tutuldu. Müşterisi olduğu firma ve dosyanın yüklendiği site sahiplerine eposta aracılığı ile ulaşarak kişi bilgilerini kendilerinden talep ettik. Dosyayı paylaşan kişinin reşit olmaması sebebiyle ailesiyle görüştük, şahsın yaşının küçük olması ve siciline işlememesi için ailesiyle uzlaşma sağladık.

Aldığımız bilgiler doğrultusunda paketin Y.* tarafından sızdırıldığını öğrendik. Bugün(24 Ocak 2020) Gemlik Emniyet Genel Müdürlüğü tarafından delillerin teslimi için çağırıldım ve O.K adlı şahıs için yaptığım şikayeti geri çekmek istediğimi ve hak ihlalinin Y.* tarafından başlatıldığını belirttim.

Dün Y.* adlı şahsın ailesinin bize ulaşması vesilesiyle şu anda uzlaşma masasındayız.

Tüm bunlarla beraber forumda söylenen "Yapılmamalıydı" ve benzeri yorumların bir yandan güzel ancak bir yandan da kötü olduğunu belirtmek istiyorum. Sizin de başınıza benzer bir olay gelse siz de aynı şekilde yasal yollara başvurmak durumundasınız. Sonuçta ticaret yapıyoruz ve ürünlerimizin izinsiz kopyalanması, dağıtılması ticaretimize zarar veriyor.

Olayın takipçisi olduğumuzu ve ilgili firmalar yardımıyla ve EGM & savcılık tarafından olayın incelemeye alındığını belirtmek istiyorum.

Paylaşılan paket içeriğinde konfigürasyon var ondan hak talep edemezsiniz demeden önce de ayrı ayrı şunları belirtmek isterim. İçerisinde İnfumia'nın tekil yazılım ürünü olan eklentilerden 4 tane olduğunu, İnfumia'nın marka tescil nice sınıflarında konfigürasyon ve diğer hizmetlerde hak talep etme hakkının MARKALAR KANUNU içerisinde saklı olduğunu da ayrı ayrı belirtmek isterim. Bizimle ortaklaşa çalışan, bize bu konuda yardım ve destek veren ya da vermeyen herkese teşekkürlerimizi sunuyoruz.
Herkese iyi forumlar, iyi oyunlar.

Sağlıcakla kalın.

İnfumia Yönetimi

S

Silinen üye 79251

Ziyaretçi

Görünüşe bakılırsa size bu olayı yaşatan şahıs, size oldukça zarar vermiş. Şimdiden size ve ekibinize büyük geçmiş olsun.

YPol

Bir Kömür Göründü Kaptanım!

Discord:

YPol#0661

Elmaslar
99
Puanlar
0
Minecraft
YPol
Geçmiş olsun. '':/''

Kâi

"Founder of GUZZPLE"

Discord:

Kâi#5426

Elmaslar
274
Puanlar
0
Minecraft
Kaivies
Sizi ve ekibinizi tebrik ediyorum. Yaptığınız işi gerçekten önemseyip bu kadar ciddiye alarak çalışmanız diğer ekiplere ve takımlara örnek olacak bir şey.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı