Sol Reklam

Son zamanlarda izlediğim birkaç dizi önerisi + TWD hayranları için dizi bilgileri

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

GlitchEXE

Koydum Çalışma Masasını

Discord:

! ARON#0061

Elmaslar
14
Puanlar
955
Yer
Valhalla
Minecraft
SavciBey
Merhaba MC-TR Forum Kullanıcıları
Son birkaç gündür farklı dizilere merak saldım ve açıkçası bayağı hoşuma gitti o yüzden burada da bir konu açmak istedim.
ESKİ KONU'ya giderek paylaştığım korku/gerilim filmlerine bakabilirsiniz. :)

1-)Wednesday
Korku komedi olarak geçiyor fakat ben komik bir şey bulamadım :D Klasik bir fantastik amerikan lise dizisi tek farkı fantastik canavarlara yer vermiş olmaları. ( Kurt adamlar, vampirler, deniz kızları vb.) Benim hoşuma giden bir dizi oldu tek oturuşta izleyebilirsiniz. Konusu ise psikopat bir kızın imgeleri sayesinde çözdüğü cinayetler yani benim anladığım bu.

2-)The Walking Dead: World Beyond
Eğer the walking dead izleyen biriyseniz bunu kesinlikle izlemeniz gerekiyor yoksa CRM'i anlayamazsınız. Aslında burada diziyi anlatırdım fakat the walking dead severler varsa ve izlemeyenler varsa ağır küfür yerim gibime geliyor o yüzden spoiler vermeden anlatacağım. Dizinin amacı rick grimes'ı götüren CRM'im özelliklerini vb. anlatıyor.

3-)Fear The Walking Dead
Bu dizi de twd severler için eğer morgan'ın nereye gittiğini neler olduğunu merak edenler varsa bunu da izlemelerini öneririm. Dizinin içinde yine CRM geçiyor fakat çok bir bilgi verilmiyor o yüzden eskiyi anlamak isteyen izleyebilir ama eğer gerçek bir twd fanıysanız bunu izlemezseniz yeni gelecek dizileri anlamazsınız.

Evet aklıma gelen diziler bunlar 3 tane fakat izlemesi gerçekten uzun sürüyor.

ZOnurReisZ

Bir Kömür Göründü Kaptanım!
Elmaslar
34
Puanlar
13.620
the walkink dead çok güzel öneririm :)

BurakDarama

Fırında Isıttığım İlk Taş
Hosting

Discord:

Burak Darama#9086

Elmaslar
15
Puanlar
2.055
Minecraft
burakdarama
harry potter üstüne dizi tanımam

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Neden altınlarını Discord sunucumuzda kazmıyorsun? TIKLA VE KATIL!
Yukarı